Bade Patrick: Gustav Klimt doma
499 Kč 403 Kč

Kniha Gustav Klimt doma zkoumá, jak do Klimtova života a díla zasáhla Vídeň i další místa, kam jezdil a jež nazýval svým domovem. Klimt byl jedním z nejvýznamnějších členů hnutí Vídeňské secese.

Bream Jon: Dylan - Album za albem
799 Kč 645 Kč

Bob Dylan celosvětově prodal přes sto milionů alb. Z jeho šestatřiceti studiových LP získalo jedenáct platinu a dvanáct zlato.

Christie Agatha: Hercule Poirot: Povídky
999 Kč 807 Kč

Jedinečné vydání souboru povídek s Herculem Poirotem, jenž letos oslaví sto let od okamžiku, kdy se jako postava zrodil v hlavě Agathy Christie, nejúspěšnější spisovatelky všech dob.

Christie Agatha: Slečna Marplová a záhady: Povídky
999 Kč 799 Kč

Nové luxusní ilustrované vydání povídek Agathy Christie tentokrát soustřeďuje kratší příběhy, v nichž vystupuje druhá nejslavnější postava královny detektivek – slečna Jane Marplová, ctihodná stará panna z vesničky St.

Gaar Gillian G.: Bruce Springsteen
799 Kč 645 Kč

Historie vzestupu rockové hvězdy doprovázená unikátními fotografiemi Bruce Springsteen je rocková hvězda, která dostává platinové desky a zaplňuje stadiony, je ale také složitější a impozantnější muž, než nabízí tato kategorie.

Gabaldon Diana: Paměť kostí
599 Kč 509 Kč

Jamie Fraser, bývalý Jakobín a rebel, ví, že americké povstání přináší tři jistoty: Američané vyhrají, boj na straně vítězů není zárukou přežití a raději zemře, než aby se postavil se zbraní v ruce svému nemanželskému synovi – mladému poručíkovi brit

Hájková Dagmar, Horák Pavel,: Republika československá 1918-1939
1 999 Kč 1 619 Kč
+ doprava zdarma

Přestože bylo první republice vyměřeno pouhých dvacet let života, je dnes vnímána jako významná etapa našich dějin, jako jakýsi jejich uzlový bod. Při mnoha příležitostech se na ni odkazuje jako na vzor. Jak ji však doopravdy známe?

Harry Potter - Velká kniha o kouzelných filmech
1 990 Kč 1 606 Kč
+ doprava zdarma

Filmová série o Harrym Potterovi se stala jednou z nejoblíbenějších a nejúspěšnějších na světě. Tato kniha je vizuální kronikou práce umělců a filmařů, kteří v osmi potterovských filmech přeměnili magii v realitu.

kolektiv autorů: Kniha mytologie
599 Kč 484 Kč

Další titul ze série přehledových oborových publikací představuje zasvěcený úvod do studia mytologií stejně jako materiál pro pokročilejší zájemce o tento obor, a nepochybně zaujme i všechny milovníky vypravěčského umění a skvělých příběhů.

kolektiv autorů: Světy a umění Blizzard Entertainment
1 490 Kč 1 189 Kč

Doslova opulentní publikace nejen ze světa Warcraftu, ale i dalších herních hitů Blizzard Enterrainment – Diablo a Starcraft. Spousta nádherných barevných obrázků je doplněna nemenší spoustou zajímavostí ze zmiňovaných herních světů.

Lemire Jeff: Rváč
699 Kč 565 Kč

Rváč, dojemný i mrazivý příběh, je jedním z vrcholných počinů oceňovaného komiksového scenáristy a výtvarníka Jeffa Lemirea.

May Brian: Queen ve 3D

May Brian: Queen ve 3D

Hodnocení: 5
999 Kč 807 Kč

V aktualizovaném vydání se na svět dostává interně zprostředkovaný příběh jedné z největších rockových kapel všech dob, který vlastními slovy a fotografiemi vypráví zakládající člen, autor písní a kytarista Brian May.

Nesbo Jo: Jo Nesbo BOX 6-10
1 490 Kč 1 249 Kč

Spasitel, Sněhulák, Levhart, Přízrak a Policie: další část série s nekompromisním detektivem Harrym Holem. Spasitel: Píše se srpen 1991. Na letním táboře Armády spásy je znásilněna čtrnáctiletá dívka.

Ono Yoko: Imagine
990 Kč 832 Kč

Jedinečný příběh alba, které změnilo svět

Jaký příběh stojí za vznikem slavného alba Johna Lennona Imagine? Kdo se na legendární desce podílel a jak všichni aktéři na natáčení vzpomínají?

Rymer David: Svět v plakátech
999 Kč 807 Kč

Klasické malované plakáty začaly vznikat ve velkém od roku 1796, kdy byla objevena metoda litografie. Byly mnohem více než jen potištěnými papíry nalepenými na zdi.

Sekaninová Štěpánka: Tucet pohádek Vojtěcha Kubašty
590 Kč 496 Kč

Novinka

Užijte si spoustu zábavy s dvanácti prostorovými knížkami! V kouzeném boxu na vás čeká dvanáct příběhů, dvanáct prostorových knížeček ilustrovaných fenomenálním výtvarníkem Vojtěchem Kubaštou, na jehož knihách vyrůstaly celé generace dětí.

Tezuka Osamu: Zpráva pro Adolfa 1
769 Kč 577 Kč

Naprostá klasika japonského komiksu v podání „boha mangy“, Osamua Tezuky! Příběh tří Adolfů, velmi odlišných a vzájemně vzdálených, přesto propojených jedním zásadním tajemstvím.

Trifoni Jasmina: Nejkrásnější hrady a zámky světa
799 Kč 679 Kč

Půvabná publikace Jasminy Trifoniové seznamuje čtenáře s těmi nejkouzelnějšími zámky a hrady celého světa. Některé jsou pohádkové, jiné strašidelné, mnohé mají pohnutou historii nebo jsou spojeny s legendárními šlechtici či panovníky.

Turner Steve: The Beatles všechny písně
799 Kč 645 Kč

Víte, že melodie Yesterday přišla k Paulovi „sama“, ale že s textem se dost natrápil, a dokonce chvíli zpíval o míchaných vejcích? Nebo že inspirací pro Johnovu Lucy in the Sky with Diamonds nebylo LSD, ale obrázek jeho syna?

Vaňková Ludmila: Karel IV. - Otec vlasti
1 999 Kč 1 614 Kč
+ doprava zdarma

LIMITOVANÁ EDICE Šestidílná historická sága je nejznámější a také nejobsáhlejší román o Karlu IV. Vychází v jedné knize s bohatým barevným obrazovým doprovodem a v exkluzivní grafické úpravě.

Vannini Sandro: Tutanchamon - Cesta podsvětím
1 490 Kč 1 203 Kč

Tento podrobný průvodce, který připomíná sté výročí zahájení výzkumů Howarda Cartera v Údolí králů, vychází ve spolupráci s řadou mezinárodních výstav a propojuje současné povědomí o staroegyptském posmrtném životě s Vanniniho fotografiemi v extrémně

Velká kniha příběhů Sherlocka Holmese
999 Kč 807 Kč

Největší sbírka příběhů slavného detektiva, která kdy byla vydána! Sherlock Holmes je bezesporu jednou z nejpopulárnějších postav v historii – a nejen té literární.

Vondruška Vlastimil: Přemyslovská epopej - luxusní vydání
1 499 Kč 899 Kč
- 40 %

Akce

Přemyslovská epopej je dosud nejrozsáhlejší v Čechách publikovanou historickou románovou freskou, zobrazující osudy posledních velkých přemyslovských králů

Je rozdělena do čtyř částí – Velký král (Přemysl I. Otakar), Jednooký král (Václav I.