Christer Sam: Služebník smrti-87%
379 Kč 49 Kč

Výprodej

Sloužil doktoru Moriartymu. Za to ho teď čeká oprátka. Sherlock Holmes mu nabízí pomoc. On je však odhodlán uniknout popravě, aniž by musel někoho zradit.

Faludi Susan: Temná komora-72%
359 Kč 99 Kč

Výprodej

Spisovatelka a novinářka Susan se dozví, že její šestasedmdesátiletý otec se rozhodl pro operativní změnu pohlaví. Uvědomí si, že nebude mít klid, dokud nepochopí jeho důvody.

Frey James: Poslední vůle Bena Ziona Avrohoma-68%
279 Kč 89 Kč

Výprodej

Dva tisíce let jsme čekali, až Mesiáš přijde mezi nás. A on pry´ žije. Přeby´vá v New Yorku. Spí s muži i ženami, přivádí do jiného stavu dívky, léčí nemocné a umírajícím pomáhá odejít z tohoto světa.

Hartman Jan: Krev ve stopách-60%
249 Kč 99 Kč

Výprodej

Mladá švýcarská novinářka Julie právě prožívá nejšťastnější období svého života. To však brzy pomine, když se ji hlava největšího státu světa rozhodne vygumovat z historie.

Jackson Corrie: Tváře noci-71%
349 Kč 99 Kč

Výprodej

SVĚT MODELINGU JE DRSNÉ MÍSTO PRO ŽIVOT. A SMRT JE JEHO SOUČÁSTÍ…

Sophii Kentové se díky píli a houževnatosti podařilo vypracovat mezi elitu novinářské branže.

Jak připravit dokonalou svatbu-89%
449 Kč 49 Kč

Výprodej

Váš spolehlivý pomocník od chvíle, kdy vás partner požádá o ruku, až do okamžiku, kdy vyslovíte své „Ano“.

Johnston Tim: Sestup-73%
379 Kč 99 Kč

Výprodej

KDYŽ VÁM UNESOU DCERU, NENÍ TO ŽÁDNÝ THRILLER!

Pobyt ve Skalistých horách má být pro Courtlandovy poslední rodinnou dovolenou, než jejich dcera nastoupí na sportovní vysokou školu.

Minář Jan: Heydrich, Geli a Eva-63%
269 Kč 99 Kč

Výprodej

18. září 1931 byla v Mnichově nalezena v kaluži krve mrtvá třiadvacetiletá Angela „Geli“ Raubalová. Oficiální závěr vyšetřování zněl – sebevražda.

Potter Alexandra: Co je nového, kotě?-68%
279 Kč 89 Kč

Výprodej

Co bys udělala, kdyby tě tvůj přítel po desetiletém vztahu požádal o ruku? Zavýskla ano, popadla prsten s diamantem a předplatila si časopis Nevěsta? Nebo zpanikařila a uvědomila si, že je nejvyšší čas zmizet?

Sterneck Tomáš: Smrt budějovického hejtmana-66%
299 Kč 99 Kč

Výprodej

Na konci června 1618 oblehne vojevůdce vzbouřených českých stavů Jindřich Matyáš Thurn České Budějovice. Vystrašení konšelé jsou připraveni otevřít rebelům brány.

Thomas Sam: Londýnský případ-66%
299 Kč 99 Kč

Výprodej

Píše se rok 1649 a ode dne, kdy musela Bridget Hodgsonová se svou zástupkyní Marthou Hawkinsovou opustit York, už uplynuly tři roky.

Učíme se s Montessori - Matematika-50%
99 Kč 49 Kč

Akce

Tato knížka seznamuje děti s čísly, porovnáním, co je větší a co menší, prvním počítáním a vším, co souvisí s matematikou.