Atticus: Tma mezi hvězdami
349 Kč

282 Kč

BESTSELLER NEW YORK TIMES Druhá kniha básní instagramového fenoménu jménem Atticus, který si získal srdce více než milionu fanoušků. Po Láskou ji nespoutáš, knize o nezkrotnosti ženské duše, přichází Tma mezi hvězdami.


Blacková Holly: Podlý král
349 Kč

294 Kč

Novinka

Člověk musí být dost silný na to, aby bojoval pořád dokola. Druhý díl napínavé fantasy série.“

Doubek je dědicem vílího trůnu a Jude musí bratříčkovi zajistit bezpečí.


Chinaski: Chinaski - Zpěvník na mejdan
399 Kč

299 Kč

Novinka

Znáte to. Rozjede se mejdan a dřív nebo později někdo vytáhne kytaru. „Zahraj něco!“ Kytarista se začne probírat ve strunách a něco zpívá, spíš sám pro sebe. „Zahraj něco, co známe!“ Kytarista tedy nasadí jinou písničku, ale všichni mlčí.


Follett Ken: Klíč k Rebece
359 Kč

289 Kč

Příběh německého špióna, krásné Židovky a anglického důstojníka tajné služby se odehrává za 2. světové války v Káhiře.

Německý špion vychovávaný v arabské rodině má za úkol podávat zprávy o pohybu britských vojsk generálu Rommelovi.


Maasová Sarah J.: Skleněný trůn 6 - Království popela
399 Kč

336 Kč

Novinka

Poslední bitva je tady. Šestý díl bestsellerové série Skleněný trůn.

Aelin riskovala vše, aby zachránila svůj lid a ty, které miluje. Zaplatila za to strašlivou cenu a teď je uvězněna v kovové rakvi a mučena.


McDonnell Caimh: Muž bez tváře-24%
378 Kč

284 Kč

Akce

Humorná detektivka, při které se budete smát i bát zároveň

Paul Mulchrone je průměrný, ničím nevynikající mladý muž z irského Dublinu, jenž se – částečně v důsledku těžkého dětství – prokousává životem doslova ze dne na den.


Mitchellová Caroline: Němý svědek
359 Kč

288 Kč

Novinka

Emmino nejtemnější tajemství je pohřbené hluboko v minulosti. Pravda ale nezůstane skrytá dlouho… Emma je milující manželka a oddaná matka… a také vrah. Léta mlčí o mrtvém milenci, kterého pohřbila na zahradě.


Todd Anna: Sestry Springovy
299 Kč

239 Kč

Novinka

Děvčata Springova vyrůstají na vojenské základně v New Orleans. Každá ze sester je úplně jiná a všechny dohromady představují živelnou pohromu. Nejstarší Meg se touží vdát za důstojníka a žít jako tolik dalších žen, které obdivuje.


Bond Gwenda: Stranger Things - Temný experiment
349 Kč

297 Kč

Tajemná laboratoř. Zlověstný vědec. Tajná historie.

Pokud si myslíte, že znáte pravdu o matce Eleven, tak se připravte, že vám tenhle prequel vyrazí dech.

Je léto roku 1969. Strach a rozbroje zasahují mladé Američany – doma i v zahraničí.


Bowen James: Kocour Bob a jeho životní moudrost
249 Kč

199 Kč

Novinka

Příběh pouličního muzikanta Jamese a jeho rezavého kocoura Boba okouzlil před lety celý svět a autorovi se po vydání první knihy zcela změnil život. Pomohlo mu to dostat se z ulice a začít vést normální život.


Bryndza Robert: Smrtící tajnosti
399 Kč

339 Kč

Jednoho mrazivého rána nalezne po probuzení matka svou dceru v kaluži krve a zmrzlou na malé předzahrádce. Kdo mohl provést takovou věc – zavraždit oběť na prahu jejího vlastního domu, ještě k tomu na Štědrý večer?


Campbell Michele: Byla to tichá dívka
379 Kč

306 Kč

DVĚ SESTRY-DVOJČATA, JEDNA PRESTIŽNÍ ŠKOLA… A VRAŽDA

Dvě sestry, Rose a Bel Enrightovy, se zapíší na prestižní internátní školu Odell v Nové Anglii, což by mohla být nejlepší událost jejich dosavadního života.


Chamberlainová Diane: Nutné lži
399 Kč

322 Kč

Grace County, malé město na v Severní Karolíně před padesáti lety, v době rasových nepokojů a státem nařízených sterilizací.


Christie Agatha: Velká čtyřka
259 Kč

209 Kč

Velká čtyřka, to je to nejmocnější zlo pod sluncem, říká Hercule Poirot a má samozřejmě pravdu. Členové tohoto uskupení se neštítí ničeho – vraždy, podvodu, únosu, záměny osob či krádeže…


Dán Dominik: Kráska a zvíře
329 Kč

264 Kč

Novinka

Dvojice detektivů z Našeho Města je po prázdninách zase spolu. Šéf se vrátil do práce opálený, usměvavý a plný energie. Barva mu zůstala, ale úsměv zamrzl na rtech už druhý den.


Gabaldon Diana: Ledový dech
499 Kč

425 Kč

Je rok 1772 a v předvečer americké revoluce již vypukla řada povstání. Mrtví muži leží v ulicích Bostonu a v lesích Severní Karolíny hoří srub.

V nastalém chaosu vyzývá guvernér Jamieho Frasera, aby sjednotil zámořské kolonie, které patří Koruně.


Gibneyová Patricia: Andělé smrti
399 Kč

319 Kč

V katedrále je nalezena zavražděná žena a o několik hodin později je objeven oběšený muž. Oba mrtví mají na vnitřní straně stehna stejné, amatérsky udělané tetování. Ti dva měli cosi společného, jenže co?


Grisham John: Zúčtování
399 Kč

322 Kč

Říjen 1946, městečko Clanton, stát Mississippi. Pete Banning, místní vážený občan, válečný hrdina, farmář, otec, soused a bohabojný člen metodistické církve, jednoho chladného podzimního rána vstal, vjel do města a spáchal šokující zločin.


Hepworthová Sally: Rodina odvedle
299 Kč

242 Kč

Milující manžel, krásný dům v dobré čtvrti, skvělá babička, která se ve svých vnoučátkách vidí. Essie má prostě perfektní život. Co vše se ale odehrává za na první pohled bezchybnou fasádou…?


Houellebecq Michel: Serotonin
329 Kč

266 Kč

Nový román kontroverzního francouzského spisovatele Michela Houellebecqa je životním bilancováním šestačtyřicátníka, který vzpomíná na své bývalé lásky.


Kinney Jeff: Deník báječného kamaráda
229 Kč

193 Kč

Připravte se na úplně nový pohled na Deníky malého poseroutky od Jeffa Kinneyho!“

Gregova nejlepšího kamaráda Rowleyho už dobře znáte. Teď nadešel čas, abyste nahlédli do jeho osobního deníčku a přečetli si něco přímo od něj.


Klevisová Michaela: Sněžný měsíc
349 Kč

294 Kč

Josef Bergman vyšetřuje vraždu v Beskydech“

Realitní agentka Olga byla zavražděna na odlehlém místě v Beskydech před roubenkou, kterou nabízela k prodeji. Stalo se to jen několik týdnů po vraždě jiné makléřky.


Kotleta František: Stalingrad - Bratrstvo krve
299 Kč

242 Kč

Píše se rok 1942 a německá armáda vítězí na všech frontách i díky speciálním vojákům ve svých řadách. Vojákům, kteří jsou prakticky nezničitelní – tedy pokud mají dost cizí krve.


Macmillanová Gilly: Vyvrhel
329 Kč

266 Kč

Gilly Macmillanová po bestselleru Spálená obloha přichází s dalším temným thrillerem: Nejlepší kamarádi Noah a Abdi se od sebe nehnou ani na krok.


Manson Mark: Důmyslné umění, jak mít všechno u prdele
329 Kč

279 Kč

Přestaňte být za každou cenu pozitivní a staňte se lepšími a spokojenějšími lidmi!

Po desetiletí do nás všichni hučeli, že pozitivní myšlení a přístup jsou klíčem ke šťastnému a plnohodnotnému životu. „K čertu s pozitivismem,“ říká Mark Manson.


Marsonsová Angela: Zlámané kosti
359 Kč

289 Kč

Mysleli si, že budou v bezpečí. Mýlili se. Zavražděná prostitutka a opuštěné dítě – dva nálezy během jedné zimní noci odstartují další zneklidňující vyšetřování detektiva inspektorky Kim Stoneové.


Messner Reinhold: Žít a přežít
399 Kč

322 Kč

Vzpomínková kniha světoznámého horolezce, světoběžníka a pokořitele osmitisícovek a mnoha dalších horských vrcholů Reinholda Messnera podává propracovaný obraz bohatého, naplněného a současně spletitého života výjimečné osobnosti nejen horolezeckého


Mornštajnová Alena: Tiché roky
349 Kč

279 Kč

Co všechno nevíme o svých nejbližších?

Bohdana je uzavřená dívka žijící jen s mrzoutským otcem a dobrosrdečnou, leč poddajnou Bělou.


Nejlepší recepty z MasterChef Česko 2019
399 Kč

322 Kč

V knize najdete ty nejlepší recepty, které byly k vidění v show Master Chef Česko 2019. Nadčasová kuchařka obsahuje mnoho univerzálních, exotických i domácích pokrmů a nápadů pro každou příležitost.


Nesbo Jo: Knife (Harry Hole 12)
359 Kč

309 Kč

Following the dramatic conclusion of #1 bestseller THE THIRST, KNIFE sees Harry Hole waking up with a ferocious hangover, his hands and clothes covered in blood.


První dětské vzpomínky
399 Kč

322 Kč

V této půvabné krabičce objevíte knížku pro zapisování nejdůležitějších okamžiků života vašeho děťátka a také šuplíčky na první zoubky nebo náramek z porodnice.


Pátek Martin: Svatební diář - Plánování svatby od A do Z
399 Kč

324 Kč

Svatební diář – Plánování svatby od A do Z – v knižním šubru

Tento nový Svatební diář je vylepšeným a rozšířeným vydání původního Svatebního diáře Smart, se kterým úspěšně plánovalo svoji svatbu již přes 20 000 nevěst.


Ratia Camille: Bez odpadu + Frusack
399 Kč

322 Kč

Jak žít ekologicky a bez plastů Kniha je určena všem, kteří mají v úmyslu omezit množství odpadu kolem sebe tím, že budou uvědoměle nakupovat, jíst, oblékat se atd.


Ruiz Don Miguel: Toltécká proroctví
199 Kč

161 Kč

Slavný autor v této knize pojednává o toltécké znalosti budoucnosti, o vstupu člověka do šestého slunce, a také mluví o nové fázi lidskosti. Tak jako v jeho jiných knihách vám ukáže, jak uchopit vlastní životní sílu, a tak se zbavit strachu.


Tichá Kačka: Voňavý Inspiromat - Tak trochu jiná kuchařka-20%
349 Kč

279 Kč

Akce

Autorka Kačka Tichá říká: Bez mouky a cukru peču skoro deset let. Experimentovala jsem, abych shodila přebytečná kila. A to se podařilo! Nikdy nebudu striktní low carb, paleo, vegan a podobně. Nikdy jsem tyhle směry neřešila a našla si vlastní cestu.


Todd Anna: After 1: Polibek – 2. vydání
359 Kč

289 Kč

…můj život a moje srdce už nikdy nebudou stejné. Potom, co do nich narazil Hardin, už ne. Tessa má všechno – žije v láskyplném prostředí s chápající matkou a má kluka svých snů, laskavého, milého, kterého jí závidí všechny kamarádky.


Todd Anna: After 3: Tajemství
399 Kč

319 Kč

Tessa a Hardin jeden bez druhého nedokážou existovat. A zároveň nejsou schopní žít spolu. Poté co Tessa potkala po celých devíti letech svého otce, všechno se v ní svíjí a ona přehodnocuje své dosavadní vztahy k blízkým.