39 produktů

Benešová Monika: Moje Pacifická hřebenovka - Ze dna až na vrcholky hor
299 Kč

252 Kč

Více než 2 400 km sama americkou divočinou. Příběh holky z Vysočiny, která zdolala jednu z nejtěžších pěších tras na světě.

Na Pacifickou hřebenovku se ročně vydá 3000 lidí, ale dokončí ji jen 180 z nich. Monika patří mezi ně.


Blackhurst Jenny: Podivná holka
369 Kč

298 Kč

Když dětská psycholožka Imogen Reidová převezme do péče osiřelou Ellii Atkinsonovou, není ochotna naslouchat varováním, že na její nové pacientce je cosi zvláštního. Že ta jedenáctiletá holka je podivná. Něčím nebezpečná.


Cook Robin: Šarlatáni
399 Kč

319 Kč

Novinka

Noah Rothauser, čerstvý šéf rezidentů v Boston Memorial Hospital, má v nové funkci plné ruce práce – od přípravy programů operací až po řešení následků úmrtí pacientů.


Geislerová Ester, Bakošová Josefina: Terapie sdílením vol. 2
299 Kč

239 Kč

Novinka

Ester Geislerová a Josefina Bakošová zahájily na sociálních sítích revoluci. Zveřejnily několik mrazivých a zároveň cynický úsměv vzbuzujících vět, kterými se jistý muž rozešel s jejich kamarádkou.


Boček Evžen: Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka
259 Kč

209 Kč

Po tragické smrti princezny Diany se ruší repríza rozverné historické revue s Helenkou Vondráčkovou a Heinrichem Himmlerem a na Kostce je vyhlášen smutek. V zámecké kapli vzniká pietní místo s kondolenční knihou a z oken visí černé prapory.


Brown Sandra: Podraz
349 Kč

282 Kč

Strhující romantický thriller, kde všechno je jinak, než jak se na první pohled jeví, a cokoli vyjde najevo, odhalí další temnou lež. Když na sebe Jordie a Shaw pohlédnou v zastrčeném baru, přeskočí jiskra. Ale každý z nich je tam z jiného důvodu.


Caine Rachel: Na dně
379 Kč

306 Kč

Gina Royalová vede průměrný život šťastně vdané americké hospodyňky se dvěma krásnými dětmi.


Careyová Ella: Uzamčená minulost
279 Kč

226 Kč

Mladá fotografka Cat Jordanová má před svatbou a její newyorský život plyne poklidně a předvídatelně.


Crownover Jay: Rule
289 Kč

234 Kč

Románový příběh o dnešních mladých Američanech.

První ze série šesti románů – pojmenovaných vždy podle hlavního hrdiny. Všichni jsou mladí, divocí, komplikovaní, potetovaní, často i opiercingovaní, ale uvnitř jiní než navenek.


Delaney J. P.: Věř mi
349 Kč

279 Kč

Když člověk nosí masku moc dlouho, přiroste mu ke tváři… Temný psychologický thriller od autora loňského bestselleru Ta přede mnou!


Ebertová Sabine: Mistr mystifikace
399 Kč

322 Kč

Začátek nevšední středověké trilogie MEČ A KORUNA dějově volně předchází pentalogii o Porodní bábě.

Mistr mystifikace je úvod epické ságy, v níž nás autorka zavádí do pohnutých časů 12. století.


Fieldingová Joy: Špatná dcera
379 Kč

303 Kč

Nový thriller bestselleristky Joy Fieldingové je opět plný rodinných intrik a temných tajemství!


Francis Dick: Za trest
279 Kč

226 Kč

Benedikt Juliard je amatérský dostihový jezdec, který sní o kariéře profesionála a vítězství ve Velké národní, jenomže ze dne na den je všechno jinak – trenér ho po obvinění z braní drog vyhodí ze stájí, údajně prý není ani dostatečně dobrý jezdec.


Grisham John: Pohledávka
379 Kč

306 Kč

Mark, Todd, Gordy a Zola začali studovat práva, aby změnili svět a udělali z něj lepší místo k životu. Zadluží se a nastoupí na tříletou soukromou školu.


Harris Robert: Mnichov
359 Kč

289 Kč

Do města, které má být nadcházejícími událostmi navěky proslaveno v dobrém i zlém, přilétá přes Kanál britský ministerský předseda Chamberlain a vlakem z Berlína přijíždí říšský kancléř Hitler. Mají rozhodnout o dalším osudu Evropy.


Hartl Patrik: Nejlepší víkend
396 Kč

319 Kč

Na Silvestra si Andrea, Jirka, Dáša, Bert, Markéta a Pavel dají zásadní novoroční předsevzetí. Žádný z nich ale nikomu neřekne, jaké je to jeho. Všichni touží změnit svůj život a doufají, že se jim to během nového roku podaří.


Honzák Radkin: Psychosomatická prvouka
348 Kč

293 Kč

Kniha významného českého psychiatra hledá odpověď na otázku vztahu lidského těla a lidské duše.

Psychosomatická prvouka Radkina Honzáka je výsledkem jeho padesátiletého hledání pravdy o zdraví a nemoci.


Kinney Jeff: Deník malého poseroutky 13 - Radosti zimy
229 Kč

179 Kč

Třinácté dobrodružství malého poseroutky. Sněží a nelítostné koulovačky začínají!“

Když Gregovu školu zasypou hromady sněhu, promění se čtvrť Heffleyových v jedno velké zimní bojiště.


Klusová Tamara: Kniha Života
600 Kč

479 Kč

Kniha Života je knihou, která pojednává o prvních sedmi letech života děťátka. Jejím autorem je ten nejúžasnější spisovatel – Rodina.


Komiks Jirka Král
399 Kč

322 Kč

Seznam se s životem Jirky a jeho kamarádů v komiksové sbírce toho nejlepšího, co vyšlo v letech 2015–2018. V knize najdeš i překvapení. Jirkův komiks vychází měsíčně a nabízí kreslené příběhy ze života Jirky.


Krausová Dita: Odložený život
359 Kč

289 Kč

Biografie pražské rodačky Dity Krausové (nar. 1929), která prošla Terezínem, Osvětimí a Bergen-Belsenem. Ve své biografii popisuje dětství v Praze, vzpomíná na rodiče a kamarády.


Manson Mark: Důmyslné umění, jak mít všechno u prdele
329 Kč

279 Kč

Přestaňte být za každou cenu pozitivní a staňte se lepšími a spokojenějšími lidmi!

Po desetiletí do nás všichni hučeli, že pozitivní myšlení a přístup jsou klíčem ke šťastnému a plnohodnotnému životu. „K čertu s pozitivismem,“ říká Mark Manson.


Marsonsová Angela: Pohřbená pravda
379 Kč

306 Kč

Šestý temný detektivní příběh z pera Angely Marsonsové, jejíž prvotina Němý křik, úvodní díl série, se v angličtině prodala už v milionu výtisků.


Můj (re)start - Zápisník zdravého životního stylu
249 Kč

201 Kč

Tohle není kniha, ani diář. Tohle je zápisník zdravého životního stylu. Ať už se snažíte změnit svůj život, jíst zdravě, sportovat nebo se třeba naučit něco nového, tohle je vaše motivace, inspirace, kamarád do kabelky.


Mornštajnová Alena: Hana
299 Kč

239 Kč

Třetí román úspěšné české autorky

Existuje-li něco, co prověřuje opravdovost lidského života, pak je to utrpení. A existuje-li něco, co život znehodnocuje, pak je to utrpení, které člověk působí jiným. Jenže co když je přesto nevinen?


Pinkola Estés Clarissa: Probuďte silnou ženu
359 Kč

289 Kč

Autorka slavného bestselleru Ženy, které běhaly s vlky se ve svém bádání zaměřila na archetyp Panny Marie. Prostřednictvím příběhů z historie vede své čtenáře k poznání, že Svatá Matka nás všechny provází na každém kroku.


Steel Danielle: Nebezpečné hry
299 Kč

242 Kč

Slavná autorka společenských románů se tentokrát ponořila do fascinujícího prostředí zákulisí nejvyšší americké politiky; přímo do Bílého domu.


Susi Pauliina: Okno do dvora
399 Kč

322 Kč

Finský krimithriller roku, nominovaný na prestižní skandinávskou cenu Glass Key. „Je to tu zas. Ten pocit, že ji někdo sleduje. Že ji právě v tomhle okamžiku někdo potají pozoruje ze tmy, a rozhodně ne s dobrými úmysly.


Třeštíková Radka: Veselí
399 Kč

336 Kč

O návratu domů…

Když dojdete až na konec slepé ulice, máte dvě možnosti, přešlapovat na místě, anebo se vrátit. Třiatřicetiletá Eliška se rozhodla pro návrat. Zpátky na jižní Moravu. Do svého dětského pokoje. K rodičům. K sobě samé.


Vaněk Roman: Velká kuchařka Čech a Moravy
599 Kč

509 Kč

Nejobsáhlejší kuchařská kniha autora knižních bestsellerů Romana Vaňka z dílny Pražského kulinářského institutu. V této velkolepé publikaci se poprvé stává spoluautorkou Vaňkova manželka Jana, která na všech jeho předchozích knihách spolupracovala.


Večeřová Barbora: Můj rok s inženýrem
259 Kč

209 Kč

Pokud si vezmete za muže inženýra, nemůžete se divit, když jednoho dne najdete v elektrické troubě přezkáče, mezi dveřmi krokodýla a v knihovně veslovací stroj.