Carr Caleb: Anděl temnoty
499 Kč

399 Kč

Novinka

Píše se rok 1897 a z New Yorku se za rok stane druhé největší město světa. Dolní Manhattan má nejrizikovější chudinskou populaci.


Erskinová Barbara: Strom duchů
449 Kč

363 Kč

Z Londýna, kde po rozvodu prodala dům a zanechala svého povolání profesorky angličtiny, přijíždí Ruth Dunbarová do Edinburghu postarat se o nemocného otce.


Grisham John: Zúčtování
399 Kč

319 Kč

Novinka

Říjen 1946, městečko Clanton, stát Mississippi. Pete Banning, místní vážený občan, válečný hrdina, farmář, otec, soused a bohabojný člen metodistické církve, jednoho chladného podzimního rána vstal, vjel do města a spáchal šokující zločin.


Hill Edwin: Chata u jezera
399 Kč

319 Kč

Novinka

Edwin Hill ve svém debutu, mysteriózním thrilleru s brilantní zápletkou, představuje harvardskou knihovnici Hester Thursbyovou, která má zvláštního koníčka: hledá ztracené věci.


Larková Sarah: Rok delfínů
359 Kč

288 Kč

Novinka

ÚŽASNÝ ROMÁN O LÁSCE A ŽIVOTNÍCH SNECH, ODEHRÁVAJÍCÍ SE V EXOTICKÉM PROSTŘEDÍ NOVÉHO ZÉLANDU Jak mám žít dál? ptá se sama sebe Laura.


Macmillanová Gilly: Vyvrhel
329 Kč

266 Kč

Gilly Macmillanová po bestselleru Spálená obloha přichází s dalším temným thrillerem: Nejlepší kamarádi Noah a Abdi se od sebe nehnou ani na krok.


Robertsová Nora: Okno do nebe
199 Kč

161 Kč

Architekt Cody si budoucí spolupráci se stavební inženýrkou Abrou maluje v zářivých barvách. Abra má vkus a odvahu – a je až nebezpečně přitažlivá.


Zeman Pavel: Kutilem doma i na zahradě
349 Kč

279 Kč

Novinka

Kutil Pavel Zeman, známý z RECEPTÁŘE Prima nápadů, sestavil čtyřicet podrobných návodů na nejrůznější výrobky pro domácnost i zahradu.


Ahnhem Stefan: Osmnáct pod nulou
399 Kč

319 Kč

Třetí temný případ Fabiana Riska. Třetí mrazivý thriller z pera švédského bestselleristy Stefana Ahnhema. Automobilová honička u helsingborského přístavu skončí pro jeden vůz tragicky – pádem do ledových vod.


Bond Gwenda: Stranger Things - Temný experiment
349 Kč

297 Kč

Novinka

Tajemná laboratoř. Zlověstný vědec. Tajná historie.

Pokud si myslíte, že znáte pravdu o matce Eleven, tak se připravte, že vám tenhle prequel vyrazí dech.

Je léto roku 1969. Strach a rozbroje zasahují mladé Američany – doma i v zahraničí.


Bryndza Robert: Smrtící tajnosti
399 Kč

339 Kč

Jednoho mrazivého rána nalezne po probuzení matka svou dceru v kaluži krve a zmrzlou na malé předzahrádce. Kdo mohl provést takovou věc – zavraždit oběť na prahu jejího vlastního domu, ještě k tomu na Štědrý večer?


Campbell Michele: Byla to tichá dívka
379 Kč

306 Kč

DVĚ SESTRY-DVOJČATA, JEDNA PRESTIŽNÍ ŠKOLA… A VRAŽDA

Dvě sestry, Rose a Bel Enrightovy, se zapíší na prestižní internátní školu Odell v Nové Anglii, což by mohla být nejlepší událost jejich dosavadního života.


Christie Agatha: Velká čtyřka
259 Kč

209 Kč

Velká čtyřka, to je to nejmocnější zlo pod sluncem, říká Hercule Poirot a má samozřejmě pravdu. Členové tohoto uskupení se neštítí ničeho – vraždy, podvodu, únosu, záměny osob či krádeže…


Claytonová Alice: Sexy mlékař
289 Kč

234 Kč

Romantická komedie od autorky bestselleru Nabíječ!

Natalie Graysonová má všechno. Je krásná, žije na Manhattanu a pracuje jako top manažerka přední reklamní agentury, jejíž kampaně se nebojí provokovat.


Escobar Mario: Osvětimská ukolébavka
349 Kč

294 Kč

Tam, kde jiní ztrácí naději, ona najde odvahu bojovat. Sama proti všem.

Jednoho všedního rána roku 1943 chystala Helene Hannemannová svých pět dětí do školy, když do jejího bytu vstoupili němečtí policisté.


Gabaldon Diana: Ledový dech
499 Kč

425 Kč

Je rok 1772 a v předvečer americké revoluce již vypukla řada povstání. Mrtví muži leží v ulicích Bostonu a v lesích Severní Karolíny hoří srub.

V nastalém chaosu vyzývá guvernér Jamieho Frasera, aby sjednotil zámořské kolonie, které patří Koruně.


Gibneyová Patricia: Andělé smrti
399 Kč

319 Kč

V katedrále je nalezena zavražděná žena a o několik hodin později je objeven oběšený muž. Oba mrtví mají na vnitřní straně stehna stejné, amatérsky udělané tetování. Ti dva měli cosi společného, jenže co?


Hejlík Lukáš: 365 - Gastromapa Lukáše Hejlíka
365 Kč

303 Kč

Herec Lukáš Hejlík se věnuje blogu Gastromapy už 6 let! Objíždí české luhy a moravské háje a každý den přináší jeden tip na místo, kde se lidé můžou dobře najíst, napít, dát si skvělou kávu nebo něco sladkého.


Hepworthová Sally: Rodina odvedle
299 Kč

242 Kč

Milující manžel, krásný dům v dobré čtvrti, skvělá babička, která se ve svých vnoučátkách vidí. Essie má prostě perfektní život. Co vše se ale odehrává za na první pohled bezchybnou fasádou…?


Kinney Jeff: Deník báječného kamaráda
229 Kč

193 Kč

Připravte se na úplně nový pohled na Deníky malého poseroutky od Jeffa Kinneyho!“

Gregova nejlepšího kamaráda Rowleyho už dobře znáte. Teď nadešel čas, abyste nahlédli do jeho osobního deníčku a přečetli si něco přímo od něj.


Lanczová Lenka: Těžká noc
349 Kč

279 Kč

Po pětiletém vztahu by měl přijít další stupeň – bud' svatba, anebo rozchod. Patrik zvolí druhou možnost a Erika je náhle opuštěná a nešťastná.


Manson Mark: Důmyslné umění, jak mít všechno u prdele
329 Kč

279 Kč

Přestaňte být za každou cenu pozitivní a staňte se lepšími a spokojenějšími lidmi!

Po desetiletí do nás všichni hučeli, že pozitivní myšlení a přístup jsou klíčem ke šťastnému a plnohodnotnému životu. „K čertu s pozitivismem,“ říká Mark Manson.


Marsonsová Angela: Zlámané kosti
359 Kč

289 Kč

Mysleli si, že budou v bezpečí. Mýlili se. Zavražděná prostitutka a opuštěné dítě – dva nálezy během jedné zimní noci odstartují další zneklidňující vyšetřování detektiva inspektorky Kim Stoneové.


Messner Reinhold: Žít a přežít
399 Kč

322 Kč

Vzpomínková kniha světoznámého horolezce, světoběžníka a pokořitele osmitisícovek a mnoha dalších horských vrcholů Reinholda Messnera podává propracovaný obraz bohatého, naplněného a současně spletitého života výjimečné osobnosti nejen horolezeckého


Mornštajnová Alena: Tiché roky
349 Kč

279 Kč

Co všechno nevíme o svých nejbližších?

Bohdana je uzavřená dívka žijící jen s mrzoutským otcem a dobrosrdečnou, leč poddajnou Bělou.


Nejlepší recepty z MasterChef Česko 2019
399 Kč

322 Kč

V knize najdete ty nejlepší recepty, které byly k vidění v show Master Chef Česko 2019. Nadčasová kuchařka obsahuje mnoho univerzálních, exotických i domácích pokrmů a nápadů pro každou příležitost.


Nesbo Jo: Knife (Harry Hole 12)
359 Kč

309 Kč

Following the dramatic conclusion of #1 bestseller THE THIRST, KNIFE sees Harry Hole waking up with a ferocious hangover, his hands and clothes covered in blood.


Probstová Jennifer: Miluj mě jakkoli
349 Kč

282 Kč

Caleb Pierce začal podnikat v otcově stavební firmě Pierce Brothers už jako mladý kluk. Vždycky snil o tom, že se vypracuje a firma jednou přejde pod jeho křídla. Otcova závěť ale říká něco jiného.


Pátek Martin: Svatební diář - Plánování svatby od A do Z
399 Kč

324 Kč

Svatební diář – Plánování svatby od A do Z – v knižním šubru

Tento nový Svatební diář je vylepšeným a rozšířeným vydání původního Svatebního diáře Smart, se kterým úspěšně plánovalo svoji svatbu již přes 20 000 nevěst.


Ratia Camille: Bez odpadu + Frusack
399 Kč

322 Kč

Jak žít ekologicky a bez plastů Kniha je určena všem, kteří mají v úmyslu omezit množství odpadu kolem sebe tím, že budou uvědoměle nakupovat, jíst, oblékat se atd.


Roberts Chris: Michael Jackson
499 Kč

403 Kč

Michael Jackson zůstává i deset let po své smrti jedním z nejpopulárnějších a zároveň nejkontroverznějších zpěváků.


Ruiz Don Miguel: Toltécká proroctví
199 Kč

161 Kč

Slavný autor v této knize pojednává o toltécké znalosti budoucnosti, o vstupu člověka do šestého slunce, a také mluví o nové fázi lidskosti. Tak jako v jeho jiných knihách vám ukáže, jak uchopit vlastní životní sílu, a tak se zbavit strachu.


Todd Anna: After 1: Polibek – 2. vydání
359 Kč

289 Kč

…můj život a moje srdce už nikdy nebudou stejné. Potom, co do nich narazil Hardin, už ne. Tessa má všechno – žije v láskyplném prostředí s chápající matkou a má kluka svých snů, laskavého, milého, kterého jí závidí všechny kamarádky.


Todd Anna: After 2: Přiznání
349 Kč

282 Kč

Láska Tessy a Hardina je osudová a jeden bez druhého nemůže být, ale nespálila se Tessa už příliš?
Když se Tessa dozví, že s ní Hardin začal chodit kvůli sázce, kterou uzavřel s přáteli, je zdrcená.


Todd Anna: After 3: Tajemství
399 Kč

319 Kč

Tessa a Hardin jeden bez druhého nedokážou existovat. A zároveň nejsou schopní žít spolu. Poté co Tessa potkala po celých devíti letech svého otce, všechno se v ní svíjí a ona přehodnocuje své dosavadní vztahy k blízkým.


Wilhelm Uwe: Sedm barev krve
399 Kč

322 Kč

Tři vraždy za tři měsíce. Tři ženy. Tři vzkazy, v nichž vrah podává svědectví o sedminásobném „uzdravení“. Berlínská policie je pod tlakem. Náhle vražedná série končí a všichni na ni postupně zapomínají.