10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Hračky pro ty nejmenší zaplatíte až po doručení

mall pay

U všech těchto výrobků nemusíte platit předem. Stačí při placení vybrat „Zaplatím do 14 dní“. A nedáte za to ani korunu navíc.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
LEGO DUPLO® 10875 Nákladní vlak LEGO DUPLO® 10875 Nákladní vlak
LEGO DUPLO® 10875 Nákladní vlak

LEGO® DUPLO® 10875 Nákladní vlak je díky snadnému ovládání a spoustě interaktivních prvků vhodný i pro ty nejmenší. Děti se mohou stát strojvedoucím vláčku s motorem s technologií Push & Go – vláček lze uvést do chodu jemným postrčením dopředu nebo dozadu a zastavit přidržením nebo zvednutím z kolejí. Pomozte jim umístit na koleje 5 barevných akčních kostek, díky kterým vláček houká, rozsvěcuje a zhasíná světla, zastavuje pro doplnění paliva, mění směr jízdy a zastavuje, kdekoliv je libo.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 2 418 Kč
Hasbro Twister LEGO DUPLO® 10875 Nákladní vlak
Hasbro Twister

Twister je hra, která vaše tělo určitě zauzluje! Nová verze oblíbené hry, doplněná o další úkoly, které si hráči vymýšlejí pro své protihráče. Ten, kdo se udrží nejdéle na nohou, vyhrává!

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 524 Kč
Akce
Mattel Scrabble Original LEGO DUPLO® 10875 Nákladní vlak
Mattel Scrabble Original

Scrabble Original je klasická stolní hra, která pomáhá k rozvoji slovní zásoby. Na herním plánu připomínajícím prázdnou křížovku hráči z náhodně vytažených písmen sestavují slova. Každé písmeno má svoji bodovou hodnotu, a za každé úspěšně vytvořené slovo se hráči sčítají body. Vyhrává hráč s nejvyšším počtem bodů.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Play-Doh Velké balení 20 ks Woody Kuchyňský ostrov – Wendy
Play-Doh Velké balení 20 ks

Toto velké balení 20 kelímků modelovací hmoty Play-Doh znamená nekonečnou řadu kreativních možností! Malé dětské ručky mohou válet, točit a tvarovat tuto barevnou modelínu do jakékoli formy. Perfektní pro hraní s kamarády a na párty.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 407 Kč
Woody Kuchyňský ostrov Trendy Woody Kuchyňský ostrov – Wendy
Woody Kuchyňský ostrov Trendy

Kuchyňský dřevěný ostrov Trendy má otočnou dřezovou baterii, otevírací dvířka a otočné knoflíky u elektrické i mikrovlnné trouby. Navíc se dodává se vším příslušenstvím. Druhé místo v soutěži Hračka roku 2013 v kategorii Malý dospělák.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 1 809 Kč
Woody Kuchyňský ostrov – Wendy Woody Kuchyňský ostrov – Wendy
Woody Kuchyňský ostrov – Wendy

Exkluzivní nové barevné provedení nejoblíbenější dřevěné kuchyňky dřevěný ostrov Trendy. Kuchyňka má otočnou dřezovou baterii, otevírací dvířka a otočné knoflíky u elektrické i mikrovlnné trouby. Navíc se dodává se vším příslušenstvím.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
200Kč kupón za registraci na Allegro
Albi Catan - základní hra Fisher-Price Pejskův stoleček Smart Stages CZ/EN
Albi Catan - základní hra

Strategická stolní hra Osadníci z Katanu patří mezi nejoblíbenější moderní deskovou hru na trhu. Základní hra, ke které lze dokoupit rozšíření. Přenesli jste se do doby objevitelských cest.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
200Kč kupón za registraci na Allegro
Boffin I 100 Fisher-Price Pejskův stoleček Smart Stages CZ/EN
Boffin I 100

Elektronická stavebnice Boffin 100 je určena pro malé šikuly, kteří si podle jednoduchého návodu monou sestavit nejméně 100 různých elektronických hraček a zařízení, která spolehlivě fungují. Například lampičku, rádio, policejní houkačku nebo hlasem řízenou žárovku.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 560 Kč
Fisher-Price Pejskův stoleček Smart Stages CZ/EN Fisher-Price Pejskův stoleček Smart Stages CZ/EN
Fisher-Price Pejskův stoleček Smart Stages CZ/EN

S tímto naučným stolečkem čeká na vaše děťátko mnoho zábavných aktivit a úžasných míst k prozkoumání! Na každé straně stolku čeká jiné dobrodružství: v ZOO, na farmě a v pejskově domečku.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
MaDe Robot Zigy s funkcí rozpoznání hlasu MaDe Robot Zigy s funkcí rozpoznání hlasu
MaDe Robot Zigy s funkcí rozpoznání hlasu

Interaktivní Zigybot je robot s tajnou misí. Nemusíte se ale bát. Přichází v míru. Zigy dokáže rozpoznat 17 českých příkazů/vět, na které odpovídá různými variantami odpovědí nebo provede požadovanou akci. Zigy vám také změří teplotu okolí, zazpívá a zaručeně vždy dobře pobaví.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 999 Kč
Seva 5 JUMBO MaDe Robot Zigy s funkcí rozpoznání hlasu
Seva 5 JUMBO

Velká stavebnice Seva 5 JUMBO je mimořádně dodávána v plastovém boxu jako limitovaná série k 30. výročí SEVY. Jednoduché skládání stavebnice rozvíjí kreativitu dítěte. Stavebnice obsahuje 1064 dílků, mezi kterými nechybí mechanická převodovka.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 1 319 Kč
Fisher-Price Mluvící pejsek CZ MaDe Robot Zigy s funkcí rozpoznání hlasu
Fisher-Price Mluvící pejsek CZ

Tento měkoučký, mazlivý pejsek se postará o to, že učení bude jedna velká legrace. Když se dítě svého čtyřnohého kamaráda dotkne, zareaguje pejsek tak, že hned spustí veselé písničky a fráze, které vaše maličké naučí víc než 100 základních slov, části těla, barvy, tvary a mnoho dalšího!

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 810 Kč