10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Dětská kosmetika a drogerie

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Jelen Jelínek Aviváž Mateřídouška 2,7 l Jelen Jelínek prášek na dětské prádlo 3 kg BOX
Jelen Jelínek Aviváž Mateřídouška 2,7 l

Aviváž Jelen s vůní mateřídoušky je vhodná pro přidání k praní dětského prádla a hraček. Je obzvláště šetrná k dětské pokožce. Jelínek je klinicky testovaný SZÚ jako nedráždivý k pokožce, je tedy vhodný i na praní prádla pro miminka.

můžete mít DNES

Od MALL
Jelen Jelínek mimi kondicionér 2,7 l Jelen Jelínek prášek na dětské prádlo 3 kg BOX
Jelen Jelínek mimi kondicionér 2,7 l

Jelínkův kondicionér je neparfémovaná aviváž od české značky Jelen, která je specializovaná pro malé děti a osoby s citlivou pokožkou. Obsahuje výtažky z ovsa, který pomáhá v boji s atopickým ekzémem, a současně neobsahuje žádné konzervanty.

můžete mít DNES

Od MALL
Jelen Jelínek prášek na dětské prádlo 3 kg BOX Jelen Jelínek prášek na dětské prádlo 3 kg BOX
Jelen Jelínek prášek na dětské prádlo 3 kg BOX

Nejjemnější ze všech Jelenů, to je prací prášek Jelínek mimi. Obsahuje panthenol, takže je obzvláště šetrný k citlivé dětské pokožce, a přitom vypere každou nečistotu. Jelínek je stejně jako ostatní produkty od značky Jelen ekologický a v přírodě snadno odbouratelný.

můžete mít DNES

Od MALL
Jelen prací gel Mateřídouška 2,7 l Jelen prací prášek Mateřídouška 3 kg
Jelen prací gel Mateřídouška 2,7 l

Prací gel Jelen s vůní mateřídoušky je vhodný pro praní dětského prádla a hraček. Je obzvláště šetrný k dětské pokožce. Jelínek je klinicky testovaný SZÚ jako nedráždivý k pokožce, je tedy vhodný i na praní prádla pro miminka.

můžete mít DNES

Od MALL
Jelen prací prášek Mateřídouška 3 kg Jelen prací prášek Mateřídouška 3 kg
Jelen prací prášek Mateřídouška 3 kg

Prací prášek Jelen s vůní mateřídoušky je vhodný pro praní dětského prádla a hraček. Je obzvláště šetrný k dětské pokožce. Jelínek pere silou mýdla, které je vyráběno tradičním způsobem.

můžete mít DNES

Od MALL
Akce
Lenor Gel Sensitive 60 praní Jelen prací prášek Mateřídouška 3 kg
Lenor Gel Sensitive 60 praní

Tekutý prací prostředek Lenor Sensitive s inovativním složením pro voňavé a hygienický čisté prádlo s ochranou citlivé pokožky. Dermatologicky testováno a certifikováno. Obal je vyroben z 50 % z recyklovaných plastů a je plně recyklovatelný.

můžete mít DNES

Od MALL
Lenor Professional Sensitive Aviváž 4.75l 190 Praní  Lenor Professional Sensitive Aviváž 4.75l 190 Praní 
Lenor Professional Sensitive Aviváž 4.75l 190 Praní 

Lenor Professional Sensitive Aviváž 4.75l 190 Praní  se svěží vůní a superkoncentrovaným složením v ergonomické láhvi s nalévacím hrdlem, ze kterého aviváž neodkapává a snadno se dávkuje. Je účinná i po sušení v sušičce a pomáhá snižovat statický náboj tkanin. Speciálně vyvinutá pro profesionální použití.

můžete mít DNES

Od MALL
Pecka cena
Lovela Baby gelové kapsle na praní 23 ks Lenor Professional Sensitive Aviváž 4.75l 190 Praní 
Lovela Baby gelové kapsle na praní 23 ks

Gelové kapsle na praní zajistí dokonalou čistotu prádla a poskytnou mu svěžest. Lovela Baby gelové kapsle na praní 23 ks jsou dostatečně jemné a šetrné, díky čemuž jsou vhodné na dětské prádlo. Vhodné na barevné i bílé prádlo.

můžete mít DNES

Od MALL
Lovela Baby gelové kapsle na praní 36 ks Lenor Professional Sensitive Aviváž 4.75l 190 Praní 
Lovela Baby gelové kapsle na praní 36 ks

LOVELA Baby gelové kapsle na praní 36 ks jsou vhodné na dětské prádlo, nezpůsobí problémy ani citlivé pokožce. Obsahují tekutý prací prostředek určený se speciálním složením pro děti již od narození a pro osoby s extra citlivou pokožkou a trpící alergiemi. Vhodné pro barevné i bílé prádlo.

můžete mít DNES

Od MALL
Lovela Baby prášek na praní na barevné prádlo 4,1 kg / 41 pracích dávek Lovela Baby tekutý prací přípravek na bílé prádlo 2,9 l / 32 pracích dávek
Lovela Baby prášek na praní na barevné prádlo 4,1 kg / 41 pracích dávek

Prací prášek na barevné prádlo je vhodný pro citlivou dětskou pokožku již od narození. Lovela Baby prášek na praní na barevné prádlo 4,1 kg / 41 pracích dávek disponuje hypoalergenním složením, které je klinicky testované. Prášek je dobře rozpustný i při nižších teplotách.

můžete mít DNES

Od MALL
Pecka cena
Lovela Baby prášek na praní na bílé prádlo 4,1 kg / 41 pracích dávek Lovela Baby tekutý prací přípravek na bílé prádlo 2,9 l / 32 pracích dávek
Lovela Baby prášek na praní na bílé prádlo 4,1 kg / 41 pracích dávek

Prací prášek na bílé prádlo je vhodný pro citlivou dětskou pokožku již od narození. Lovela Baby prášek na praní na bílé prádlo 4,1 kg / 41 pracích dávek disponuje hypoalergenním složením, které je klinicky testované. Prášek je dobře rozpustný i při nižších teplotách.

můžete mít DNES

Od MALL
Pecka cena
Lovela Baby tekutý prací přípravek na bílé prádlo 2,9 l / 32 pracích dávek Lovela Baby tekutý prací přípravek na bílé prádlo 2,9 l / 32 pracích dávek
Lovela Baby tekutý prací přípravek na bílé prádlo 2,9 l / 32 pracích dávek

Tekutý prací přípravek na bílé prádlo je vhodný pro citlivou dětskou pokožku již od narození. Lovela Baby tekutý prací přípravek na bílé prádlo 2,9 l / 32 pracích dávek disponuje hypoalergenním složením, které je klinicky testované.

můžete mít DNES

Od MALL