10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Krásní poníci My Little Pony a akční Equestria Girls!

logo nutrilon Vítejte ve světě **My Little Pony**, kde Přátelství je magické! **Poníky** ze světa MLP je nově možné skenovat a přenášet je do aplikací, které jsou pro vás připraveny ke stažení zdarma. **Panenky** Equestria Girls prožívají nové školní dobrodružství. I ony mají na sobě náhrdelník, který po naskenování přenese panenku do aplikace. Nabízíme vám spoustu dalších produktů s touto světoznámou licencí, která si získala srdce malých holčiček, školaček i dospělých žen. Barevnost ze světa MLP totiž inspirovala nejednu módní značku. **Více o My Little Pony najdete na** MLP.
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
My Little Pony Muzikálový set My Little Pony Izzy Objev v sobě jiskru
My Little Pony Muzikálový set

Tenhle muzikálový set 2 v 1 vám umožní stát se skutečnou hvězdou! Set má na jedné straně pódium pro superstar a na druhé zářící spa. A koho jiného byste tady měli čekat než princeznu Pipp, která může zaujímat různé pózy a disponuje funkcí Kopýtko na srdce.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 679 Kč
My Little Pony Izzy Objev v sobě jiskru My Little Pony Izzy Objev v sobě jiskru
My Little Pony Izzy Objev v sobě jiskru

Co vaše jiskra? Jakou má dneska barvu? Pojďte to zjistit s Izzy a jejími jednorožčími kouzly! Tahle 15 cm figurka přináší světelné, zvukové a hudební efekty a spoustu hlášek. Když stisknete její Cutie mark, řekne vám, jakou barvu má dneska vaše jiskra.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 504 Kč