Bino TeePee- dětský stan modrý, 4 stěny
1 299 Kč 849 Kč

Tento krásný dětský stan s indiánským motivem v modrém barevném provedení se stane oblíbeným hracím místem vašich děti. TeePee stan lze postavit jak uvnitř, tak i na zahradě.

iPlay Stan beruška s tunelem
449 Kč

Barevný stan beruška s tunelem je skvělé hrací místo pro vaše děti. Stan můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání užijí spoustu zábavy.

iPlay Stany s tunelem

iPlay Stany s tunelem

Hodnocení: 4,1
799 Kč

Barevná dvojice stanů spojená tunelem pro vaše aktivní děti. Stan můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání užijí spoustu zábavy.

iPlay Stanová sestava 7v1-20%

iPlay Stanová sestava 7v1

Hodnocení: 4,5
1 199 Kč 949 Kč

Akce

Barevná stanová sestava 7v1 pro vaše aktivní děti. Sestavu můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní užijí spoustu zábavy.

Bino Krteček Stan Domeček

Bino Krteček Stan Domeček

Hodnocení: 4,5
699 Kč 449 Kč

Pojďte se s námi schovat! Barevný stan s obrázkem Krtka vybízí ke stanování a to nejen o prázdninách. Pro všechny malé dobrodruhy a cestovatele – stan s veselým obrázkem Krtka je oblíbeným místem každého dítěte.

Bino Stan TeePee, béžovo-modrý
2 149 Kč 1 099 Kč

Tento stan – teepee je vhodnou hračkou především do interiéru, kde navozuje dětem pocit bezpečí a úkrytu. Děti milují skrýše, vytváří si kolem sebe vlastní imaginární svět, v němž prožívají svá dobrodružství a hry.