Klein Šicí stroj

Klein Šicí stroj

Hodnocení: 4,5
1 249 Kč 799 Kč
- 36 %

Akce

Každou malou švadlenku potěší funkční šicí stroj s příslušenstvím, se kterým si užije mnoho kreativní zábavy. S tímto strojem mohou děti již od 5 let bezpečně vytvářet své první vlastnoručně šité výtvory.

Spin Master Bunchems Bendy sada pro ohýbání
699 Kč 479 Kč
- 31 %

Akce

Nové bodláky Bunchems se dají navlékat na speciální ohebnou tyčku a vytvářet tak nové výtvory jako nikdy předtím. Unikátními barevné bodláky Bunchems se snadno spojují a skvěle drží. Co si z nich vyrobíš ty? Bude to třeba žirafa, kytička nebo motýl?

Spin Master Bunchems Variabilní sada
949 Kč 699 Kč
- 26 %

Akce

Velká kreativní sada Bunchems obsahuje 400 bodláků Bunchems, 30 ks fosforeskujících a 10 ks velkých bodláků. Obsahuje i 20 ks dalších plastových doplňků, které otvírají další možnosti pro tvou kreativitu. Co si z nich vyrobíš ty? Bude to třeba ryba, chameleon nebo kousek melounu?

Lamps Krystalové údolí - experimentální sada
949 Kč 399 Kč
- 57 %

Akce

Rostoucí krystaly údolí s horou. Balení obsahuje vše potřebné pro výrobu (podložku a pozadí, lepenkové stromy, speciální roztok pro rostoucí krystaly atd.). Probuďte ve svém dítěti tvořivost a fantazii.

Spin Master Bunchems - Jumbo balení
1 599 Kč 1 229 Kč
- 23 %

Akce

Bunchems Jumbo balení přináší nový neuvěřitelně vzrušující zážitek z hraní! Stavění z těchto kuliček připomínající bodláky bude vaše ratolesti bavit. Díky velké škále barev a nejrůznějších doplňků jako jsou oči, křídla a podobně, mohou děti sestavit cokoli je napadne.

Make It Real Výroba deky - Mořská panna a Jednorožec
849 Kč 669 Kč
- 21 %

Akce

Kreativní sada pro každou malou slečnu, která miluje jednorožce a mořské panny. Může si tak vytvořit svoji vlastní deku, do které se následně může kdykoliv zachumlat. V balení najde všechny komponenty, které bude potřebovat pro výrobu dek s motivem jednorožce a mořské panny.

Make It Real Výroba šály
549 Kč 399 Kč
- 27 %

Akce

Vytvoř si pro sebe šálu s kapsami, kterou by ti každý záviděl. Tato pletací sada obsahuje vše, co k tomu budeš potřebovat a ukáže ti jak na to! Neměj obavy, že to nezvládneš, součástí balení je i návod, který tě vše naučí.