Nivea Gel na holení Deep (Shaving gel) 200 ml
95 Kč
+ doprava zdarma

Holení už konečně nebude největším trápením dne. Gel na holení Deep změkčuje vousy, zajišťuje snadný skluz holicího strojku a chrání pokožku před ostřím žiletky. Speciální složení pleť čistí a zanechává ji rozjasněnou a hladkou. Konečně oholení podle vašich představ.


Nivea MEN Aktive Energy voda po holení 100 ml
216 Kč

172 Kč
+ doprava zdarma

NIVEA MEN Voda po holení Active Energy 100 ml okamžitě zklidní vaši pleť podrážděnou holením, osvěží ji a dodá jí energii. Vysoký obsah koenzymu Q10 účinkuje proti únavě pleti a posiluje její odolnost.


Nivea MEN Sensitive Cooling voda po holení 100 ml
209 Kč

172 Kč
+ doprava zdarma

NIVEA MEN Voda po holení Sensitive Cooling 100 ml pokožku po holení příjemně osvěží, hydratuje ji a zklidní její podráždění. Odstraňuje pocit pálení a svědění. Bez obsahu alkoholu.


Nivea MEN Voda po holení Sensitive 100 ml
179 Kč
172 Kč
+ doprava zdarma

NIVEA Voda po holení Sensitive 100 ml zklidňuje podráždění citlivé pleti po holení. Nové složení s Active Comfort Systémem, obsahem heřmánku a vitamínu E pleť osvěžuje a povzbuzuje.


Nivea MEN Voda po holení Silver Protect 100 ml
239 Kč

172 Kč
+ doprava zdarma

NIVEA Voda po holení Silver Protect 100 ml nabízí antibakteriální ochranu pleti po holení. Účinné složení s ionty stříbra, heřmánkem a provitamínem B5 podporuje obnovu pleti a dodává jí chybějící hydrataci.


Nivea MEN Voda po holení Original 100 ml
219 Kč

139 Kč
- 36 %
+ doprava zdarma

Akce

Nivea For Men Voda po holení Original 100 ml pro kompletní péči po holení. Osvěžující složení s vitamínem E, aktivními zvláčňujícími látkami a Aloe vera vaši pleť okamžitě zklidní a a hydratuje.


Nivea FOR MEN gel na holení 200 ml
123 Kč

109 Kč
+ doprava zdarma

Nivea For Men Gel na holení Original 200 ml je určen pro snadné holení bez pocitu napnuté či vysušené pleti. Krémové složení s aloe vera, vitamíny, aktivními zvláčňujícími látkami a Ultra Glide technologií.


Nivea MEN Gel na holení Sensitive 200 ml
139 Kč

116 Kč
+ doprava zdarma

Nivea MEN Gel na holení Sensitive 200 ml je určen pro muže s citlivou pletí. Má vylepšené složení s dvojnásobným obsahem zklidňujících přírodních extraktů a je zcela bez alkoholu.


Nivea Sensitive Cooling balzám po holení 100 ml
249 Kč

183 Kč
+ doprava zdarma

NIVEA MEN Balzám po holení Sensitive Cooling 100 ml s chladivým efektem bez alkoholu vaši pleť po holení příjemně zchladí, uklidní podráždění a příjemně osvěží. Rychle se vstřebává.


Nivea MEN balzám po holení Silver Protect 100 ml
199 Kč

179 Kč
+ doprava zdarma

NIVEA Balzám po holení Silver Protect 100 ml nabízí antibakteriální ochranu pleti po holení. Účinné složení s ionty stříbra, heřmánkem a provitamínem B5 podporuje obnovu pleti a dodává jí chybějící hydrataci.


Nivea MEN Balzám po holení Sensitive 100ml
249 Kč

183 Kč
+ doprava zdarma

NIVEA Balzám po holení Sensitive 100 ml okamžitě zklidňuje podráždění pleti po holení. Nové složení s Active Comfort Systémem a lehkou parfemací dokonale chrání citlivou pleť před podrážděním.


Nivea MEN Balzám po holení Active Energy
209 Kč

179 Kč
+ doprava zdarma

Nivea MEN Balzám po holení 2v1 Active Energy v sobě skrývá kombinaci balzámu po holení, který zklidňuje podrážděnou pleť po holení, a hydratačního krému na celý obličej. Osvěžuje pleť a dodává jí energii.


Nivea MEN Gel na holení Sensitive Cool
129 Kč

116 Kč
+ doprava zdarma

Nivea MEN Gel na holení Sensitive Cool se složením s 0% alkoholu a s příjemným chladivým efektem slouží ke každodennímu holení bez podráždění a svědění pokožky.


Nivea Gel na holení Original 200 ml
85 Kč
+ doprava zdarma

Speciální krémový gel pro muže s normální nebo suchou pletí, s obsahem aloe vera a vitamínů hydratuje pleť již během holení a předchází jejímu vysušování a pocitu napnuté pleti po holení.


Nivea Pěna na holení pro muže Deep (Smooth Shave) 200 ml
89 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Chraňte svou tvář proti poranění při holení. Zvolte pěnu s obsahem černého uhlí, které vyčistí pleť, připraví vousy na holení a zároveň zajistí snadný skluz holicího strojku. Spolehněte se na pěnu působící jako ochranný štít před břity žiletky.


Nivea Pěna na holení Protect & Care 200 ml
79 Kč
+ doprava zdarma

Speciální krémová pěna pro muže s normální nebo suchou pletí, poskytuje pokrokové holení s technologií Ultra Glide pro hladce oholenou a hydratovanou pleť bez pocitu napnutí.


Nivea Pěna na holení Sensitive 200 ml
75 Kč

70 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Šetrné holení pro citlivou pleť. Pro muže, kteří chtějí bojovat proti podráždění, zarudnutí a pálení pokožky po holení.


Nivea Pěna na holení Sensitive Cooling 200 ml
75 Kč
+ doprava zdarma

Bojujete s podrážděním a zarudnutím tváře při holení? Sáhněte po pěně na holení bez obsahu alkoholu, která je vhodná pro citlivou pleť a navíc dodává příjemný chladivý pocit.


Nivea Pěna na holení Silver Protect 200 ml
75 Kč
+ doprava zdarma

Pěna na holení pro muže, kteří chtějí důkladné oholení a antibakteriální ochranu pleti v případě poranění holicím strojkem. Výsledkem je hladce oholená pleť.


Nivea Voda po holení Deep (Comfort After Shave Lotion) 100 ml
159 Kč
+ doprava zdarma

Složení s antibakteriálními účinky podporuje regeneraci podrážděné pleti po holení a zanechává pocit čistoty.  Rychle regeneruje podrážděnou pleť po holení.  Osvěžující mužná vůně zanechává pocit svěžesti.  Chrání pleť před vysušováním. .


Nivea Voda po holení Sensitive 100 ml
165 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Voda po holení pro muže s citlivou pletí, kteří chtějí zklidnění podrážděné pleti a osvěžení. Nové složení s Active Comfort Systémem, lehkou parfemací, bez alkoholu.


Nivea MEN Balzám po holení Sensitive Recovery 100 ml
249 Kč

179 Kč
+ doprava zdarma

NIVEA Balzám po holení Sensitive Recovery chrání pleť před podrážděním bez pocitu pálení. Změkčuje vousy pro hladké a pohodlné oholení. Podporuje regeneraci drobných pořezání a ranek po holení. Bez alkoholu. Objem 100 ml.


Nivea Men Gel na holení Deep 200 ml
149 Kč

119 Kč
+ doprava zdarma

Nivea Men Gel na holení Deep 200 ml je určená pro snadné holení bez pocitu napnuté či vysušené pleti. Určeno pro maximální výsledky a čištění opravdu do hloubky. Obsahuje antibakteriální černé uhlí a čisticí jíl.


Nivea MEN Gel na holení Sensitive Recove 200 ml
149 Kč

119 Kč
+ doprava zdarma

Nivea For Men Gel na holení Sensitive Recove je určen pro snadné holení bez pocitu napnuté či vysušené pleti. Chrání pleť před podrážděním bez pocitu pálení. Změkčuje vousy pro hladké a pohodlné oholení a snižuje tak riziko vzniku drobných pořezání a ranek. Objem 200 ml.


Nivea Men Pěna na holení Deep 200 ml
129 Kč

109 Kč
+ doprava zdarma

Nivea Men Pěna na holení Deep 200 ml je určená pro snadné holení bez pocitu napnuté či vysušené pleti. Určeno pro maximální výsledky a čištění opravdu do hloubky. Obsahuje antibakteriální černé uhlí a čisticí jíl.


Nivea Men Pěna na holení Protect&Care 200 ml
129 Kč

79 Kč
- 38 %
+ doprava zdarma

Akce

Nivea Men Pěna na holení Protect&Care 200 ml je určená pro snadné holení bez pocitu napnuté či vysušené pleti. Krémové složení s aloe vera, vitamíny, aktivními zvláčňujícími látkami a Ultra Glide technologií.


Nivea Men Pěna na holení Original 200 ml 2 ks
156 Kč

129 Kč
- 17 %
+ doprava zdarma

Akce

Nivea Men Pěna na holení Original 2 × 200 ml je určená pro snadné holení bez pocitu napnuté či vysušené pleti. Krémové složení s aloe vera, vitamíny, aktivními zvláčňujícími látkami a Ultra Glide technologií.


Nivea MEN Pěna na holení Sensitive Cooling 200 ml
129 Kč

79 Kč
- 38 %
+ doprava zdarma

Akce

Nivea Men Pěna na holení Sensitive je určena pro snadné a šetrné holení bez pocitu napnuté či vysušené pleti. Vylepšené složení s 0 % alkoholu* poskytuje optimální řešení pro holení pleti se sklonem k podráždění a zanechává příjemně chladivý pocit. Objem 200 ml.


Nivea MEN Voda po holení Deep 100 ml
229 Kč

179 Kč
+ doprava zdarma

NIVEA MEN Voda po holení Deep okamžitě zklidní vaši pleť podrážděnou holením, osvěží ji a dodá jí energii. Pro maximální výsledky a čištění opravdu do hloubky. Objem 100 ml.


Nivea FOR MEN gel na holení Silver Protect 200 ml
139 Kč

79 Kč
- 43 %
+ doprava zdarma

Akce

Nivea For Men Gel na holení Silver Protect 200 ml je určen pro muže, kteří chtějí důkladné oholení a antibakteriální ochranu pleti v případě poranění holicím strojkem. Pro hladce a bezpečně oholenou pleť.


Nivea MEN Balzám po holení Original 100ml
229 Kč

179 Kč
+ doprava zdarma

NIVEA Balzám po holení Mild 100 ml přinese neopakovatelný pocit uvolnění a hydratace vaší oholené pleti. Nemastné složení se speciálními hydratačními složkami, vitamínem E a provitamínem B5 pleť po holení okamžitě uklidňuje a regeneruje.