Air wick aroma vaporizér + náplň - Šťastné chvilky-31%
379 Kč 259 Kč

Aroma vaporizér na baterie od značky AirWick provoní místnost lahodnou vůní. Náplň Šťastné chvilky připomíná krásné zážitky a vrací nás na dovolenou díky povznášející vůni ananasu.

Air wick Vonné tyčinky - Jantarová růže 30 ml-20%
150 Kč 119 Kč

Přírodní ratanové tyčinky dipsonují vůní podmanivé jantarové růže, sušeného dřeva, moře a vánku. Vůni lze regulovat a vydrží až 4 týdny. Air wick Vonné tyčinky – Jantarová růže 30 ml jsou určeny do difuzéru.

Air wick Vonné tyčinky - Vůně svařeného vína 30 ml-27%
150 Kč 109 Kč

Přírodní ratanové tyčinky dipsonují vůní podmanivého svařeného vína, hřebíčku, badyánu i skořice. Vůni lze regulovat a vydrží až 4 týdny. Air wick Vonné tyčinky – Vůně svařeného vína 30 ml jsou určeny do difuzéru.

Air wick Freshmatic náplň do osvěžovače vzduchu - Vůně vanilkového cukroví 250 ml-39%
180 Kč 109 Kč

Provoňte svůj příbytek s automatickým osvěžovačem vzduchu AirWick s přírodními esenciálními oleji, které voní jako vanilkové cukroví. Připomeňte si dětské chvíle, kdy maminka za chladných nocí napékala na Vánoce. Intenzitu je možné regulovat podle vaší nálady. Podle stupně nastavení si vůni můžete užívat až 60 dní.

Air wick Essential Oils svíčka - Pomeranč & Vonná tyčinka 185 g
189 Kč

Zútulnění domácnosti za chladných večerů je možné díky vonné svíčce Air Wick s vůní pomeranče, koření a santalového dřeva. Skleněný svícen s uzávěrem z přírodního korku kompletuje útulnou atmosféru, kterou pálení této svíčky vyvolá.

Air wick Svíčka - Borovicový les 105g
99 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Provoňte svůj domov s aromatickou svíčkou s vůní borovicového lesa od Air Wicku. Svíčka je v praktickém skleněném obalu a doplněna esenciálními oleji. Těšit se můžete na sváteční vůni borovice s jemným kořením, které se dokonale hodí pro zimní večery. Užijte si až 20 hodin pohody a intenzivní vůně.

Air wick Svíčka - Jantarová růže 105 g
109 Kč

Provoňte svůj domov s aromatickou svíčkou s vůní jantarové růže od Air Wicku. Svíčka je v praktickém skleněném obalu a doplněna esenciálními oleji. Těšit se můžete na vůni jantarové růže, sladké vanilkové chai v zábalu santalového dřeva, které se dokonale hodí pro zimní večery. Užijte si až 20 hodin pohody a intenzivní vůně.

Air wick Svíčka - Vůně svařeného vína 105 g
99 Kč

Provoňte svůj domov s aromatickou svíčkou s vůní svařeného vína od Air Wicku. Svíčka je v praktickém skleněném obalu a doplněna esenciálními oleji. Těšit se můžete na sváteční vůni svařeného vína s prvky skořice a hřebíčku, které se dokonale hodí pro zimní večery. Užijte si až 20 hodin pohody a intenzivní vůně.

Air wick Svíčka - Vůně vanilkového cukroví 105 g
109 Kč

Provoňte svůj domov s aromatickou svíčkou s vůní vanilkového cukroví od Air Wicku 105 g . Svíčka je v praktickém skleněném obalu a doplněna esenciálními oleji. Těšit se můžete na sváteční vůni sladkého koření s vůní vanilky, které se dokonale hodí pro zimní večery. Užijte si až 20 hodin pohody a intenzivní vůně.

Air wick XXL svíčka - Jablko a skořice 310 g-19%
259 Kč 209 Kč

Akce

Toužíte po bytě vonícím po čerstvě upečeném jablečném závinu bez toho pečení? Vonná svíčka Air Wick nabízí přesně to – vůni jablek a skořice v tomto úžasném dezertu. Designový skleněný svícen s nálepkou kompletuje příjemnou atmosféru, kterou pálení této svíčky vyvolá.

Air wick XXL svíčka vůně vanilky 310 g-19%
259 Kč 209 Kč

Akce

Celoroční připomínka zimy a svátečního období je možná díky vonné svíčce Air Wick s vůní pravé sladké vanilky, která připomíná pečící se cukroví. Designový skleněný svícen s nálepkou kompletuje útulnou atmosféru, kterou pálení této svíčky vyvolá.