Air wick Svíčka - Vůně svařeného vína 105 g-34%
99 Kč 65 Kč

Akce

Provoňte svůj domov s aromatickou svíčkou s vůní svařeného vína od Air Wicku. Svíčka je v praktickém skleněném obalu a doplněna esenciálními oleji. Těšit se můžete na sváteční vůni svařeného vína s prvky skořice a hřebíčku, které se dokonale hodí pro zimní večery. Užijte si až 20 hodin pohody a intenzivní vůně.

Air wick Svíčka - Jantarová růže 105 g-34%
99 Kč 65 Kč

Akce

Provoňte svůj domov s aromatickou svíčkou s vůní jantarové růže od Air Wicku. Svíčka je v praktickém skleněném obalu a doplněna esenciálními oleji. Těšit se můžete na vůni jantarové růže, sladké vanilkové chai v zábalu santalového dřeva, které se dokonale hodí pro zimní večery. Užijte si až 20 hodin pohody a intenzivní vůně.

Air wick Electric komplet Vůně svařeného vína-50%
160 Kč 79 Kč

Akce

Elektrický osvěžovač vzduchu do zásuvky o objemu 19 ml. Airwick Electric komplet Vůně svařeného vína 19 ml dokáže podle stupně nastavení osvěžovat vzduch až po 75 dní. Intenzitu je možné regulovat.

Air wick Electric náplň Vůně svařeného vína 19 ml-27%
120 Kč 87 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elektrický osvěžovač vzduchu do zásuvky o objemu 19 ml. Airwick Electric náplň Vůně svařeného vína 19 ml dokáže podle stupně nastavení osvěžovat vzduch až po 75 dní. Intenzitu je možné regulovat.

Air wick Electric náplň Vůně zimního ovoce 19 ml-25%
120 Kč 89 Kč

Náhradní vůně do osvěžovače vzduchu AirWick využívá přírodních esenciálních olejů k provonění celého příbytku až po dobu 75 dní. Nechte pokojem provonět vůni zimního ovoce a regulujte intenzitu podle nálady.

Air wick Svíčka - Borovicový les 105g
99 Kč 90 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Provoňte svůj domov s aromatickou svíčkou s vůní borovicového lesa od Air Wicku. Svíčka je v praktickém skleněném obalu a doplněna esenciálními oleji. Těšit se můžete na sváteční vůni borovice s jemným kořením, které se dokonale hodí pro zimní večery. Užijte si až 20 hodin pohody a intenzivní vůně.

Air wick Svíčka - Vůně vanilkového cukroví 105 g
99 Kč 94 Kč

Provoňte svůj domov s aromatickou svíčkou s vůní vanilkového cukroví od Air Wicku 105 g . Svíčka je v praktickém skleněném obalu a doplněna esenciálními oleji. Těšit se můžete na sváteční vůni sladkého koření s vůní vanilky, které se dokonale hodí pro zimní večery. Užijte si až 20 hodin pohody a intenzivní vůně.

Air wick Aut.Spray náplň Vůně vanilkového cukroví-40%
180 Kč 108 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Provoňte svůj příbytek s automatickým osvěžovačem vzduchu AirWick s přírodními esenciálními oleji, které voní jako vanilkové cukroví. Připomeňte si dětské chvíle, kdy maminka za chladných nocí napékala na Vánoce. Intenzitu je možné regulovat podle vaší nálady. Podle stupně nastavení si vůni můžete užívat až 60 dní.

Air wick náplň pro aroma vaporizér - Šťastné chvilky-33%
179 Kč 119 Kč

Air Wick náplň pro aroma vaporizér – Šťastné chvilky provoní váš domov až na 45 dní. Osvěžující a optimistická vůně ananasu, broskve a divoké máty, která vás okouzlí, navodí skvělý pocit z voňavého domova.

Air wick Essential Oils svíčka - Pomeranč & Vonná tyčinka 185 g-34%
189 Kč 124 Kč

Akce

Zútulnění domácnosti za chladných večerů je možné díky vonné svíčce Air Wick s vůní pomeranče, koření a santalového dřeva. Skleněný svícen s uzávěrem z přírodního korku kompletuje útulnou atmosféru, kterou pálení této svíčky vyvolá.

Air wick XXL svíčka - Jablko a skořice 310 g-32%
259 Kč 176 Kč

Akce

Toužíte po bytě vonícím po čerstvě upečeném jablečném závinu bez toho pečení? Vonná svíčka Air Wick nabízí přesně to – vůni jablek a skořice v tomto úžasném dezertu. Designový skleněný svícen s nálepkou kompletuje příjemnou atmosféru, kterou pálení této svíčky vyvolá.

Air wick XXL svíčka vůně vanilky 310 g-32%
259 Kč 176 Kč

Akce

Celoroční připomínka zimy a svátečního období je možná díky vonné svíčce Air Wick s vůní pravé sladké vanilky, která připomíná pečící se cukroví. Designový skleněný svícen s nálepkou kompletuje útulnou atmosféru, kterou pálení této svíčky vyvolá.

Air wick náplň pro aroma vaporizér - svůdná vůně růže
199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Air Wick aroma vaporizér + náplň – svůdná vůně růže provoní váš domov až na 45 dní. Svůdná a jemná vůně růžového oleje vás okouzlí a navodí skvělý pocit z voňavého domova.

Air wick aroma vaporizér + náplň - svůdná vůně růže-40%
399 Kč 239 Kč

Nejmodernější osvěžovač vzduchu Air Wick aroma vaporizér + náplň – svůdná vůně růže dosáhne dokonale voňavého domova a uvolní vaši mysl. Rozptyluje vůni obohacenou o cenné esenciální oleje do prostoru pomocí jemné mlhy.

Air wick aroma vaporizér + náplň - Šťastné chvilky-40%
399 Kč 239 Kč

Nejmodernější osvěžovač vzduchu Air Wick aroma vaporizér + náplň – Šťastné chvilky s povznášející vůní ananasu, broskve a divoké máty dosáhne dokonale voňavého domova a uvolní vaši mysl. Rozptyluje vůni obohacenou o cenné esenciální oleje do prostoru pomocí jemné mlhy.