Hama DIR355BT
3 599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Poslouchat internetová rádia z celého světa vám umožní moderní Bluetooth radiopřijímač Hama DIR355BT, který je vybaven WLAN připojením, AUX In vstupem pro kabelové připojení audiozdroje, UPnP/DLNA sdílením médií v síti a dokonce i FM/DAB/DAB+ tunerem. Hraje příjemným zvukem díky vestavěnému mono 5W reproduktoru a lze ho umístit pod kuchyňské skříňky.

Hama DIT2006BT, černá
4 839 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Poslouchat internetová rádia z celého světa vám umožní moderní Bluetooth radiopřijímač Hama DIT2600BT, který je vybaven LAN/WLAN připojením, USB portem pro přehrávání i nabíjení, UPnP/DLNA sdílením médií v síti a dokonce i FM/DAB/DAB+ tunerem. Je bez reproduktorů a určený pro připojení k HiFi zařízení nebo domácímu kinu se zesilovačem.

Hama DIT2105SBTX
5 459 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Poslouchat internetová rádia z celého světa vám umožní moderní Bluetooth radiopřijímač Hama DIT2105SBTX s funkcí BT transmitteru, který je vybaven LAN/WLAN připojením, USB portem pro přehrávání i nabíjení, UPnP/DLNA sdílením médií v síti a dokonce i FM/DAB/DAB+ tunerem. Je bez reproduktorů a určený pro připojení k HiFi zařízení nebo domácímu kinu se zesilovačem.

Hama LiberoBuds
999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lehká skoro jako peříčko jsou moderní Bluetooth 5.0 špuntová sluchátka Hama LiberoBuds, která se pyšní příjemným zvukem, handsfree mikrofonem, podporou hlasového ovládání, IPX5 odolností vůči vodě a až 5h provozem na jedno nabití. Celkem 3 plná nabití zajistí 380mAh nabíjecí box.

Hama DIR3510SCBT, černá
8 079 Kč

Novinka

Poslouchat internetová rádia z celého světa vám umožní moderní Bluetooth radiopřijímač Hama DIR3510SCBT, který je vybaven LAN/WLAN připojením, USB portem pro přehrávání i nabíjení, CD mechanikou a dokonce i FM/DAB/DAB+ tunerem. Funguje také jako BT vysílač a má vestavěné 2× 20W reproduktory.