Soundmaster ICD2018
19 082 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Umožní vám streamovat hudbu přímo ze Spotify a z dalších streamovacích služeb – moderní Bluetooth a WiFi mikrosystém Soundmaster ICD2018 využijete pro online i offline poslech muziky. Má CD mechaniku, FM RDS/DAB+ tuner, AUX In vstup, USB port, WLAN a LAN připojení a umožňuje poslech internetových rádiíUPnP sdílení médií. Hraje ultra čistým zvukem a pyšní se RMS výkonem 80 W.

Soundmaster IR1450WE

Soundmaster IR1450WE

Hodnocení: 4
2 590 Kč 2 399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Svíčková, palačinky, pečínka – v kuchyni vám to půjde od ruky nejen díky kuchařskému umu, ale i příjemné hudbě ze stylového závěsného kuchyňského FM PLL s RDS rádia Soundmaster IR1450WE s připojením k internetu přes WiFi. Přístroj disponuje výkonem 5 W, AUX IN vstupem, budíkem, hodinami a dálkovým ovládáním.

Soundmaster MCD400, mikrosystém s DAB-18%
2 379 Kč 1 946 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Pro přehrávání hudby nejen z CD přímo ideální – moderní mikrosystém Soundmaster MCD400 má stylový design a hraje krásně znělým zvukem. Pyšní se RMS výkonem 2× 2 W. Disponuje AUX In vstupem, CD mechanikou i USB portem pro přehrávání hudby. Výbavu vhodně doplňuje FM RDS/DAB+ tuner s 60 předvolbami.

Soundmaster DAB1000, Hi-Fi systém s DAB+/FM, stříbrná/hnědá
5 390 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Stylový, stylový, stylový – moderní Bluetooth + NFC mikrosystém Soundmaster DAB1000 má prudce stylový design, pro který se stane diamantem ve vašem interiéru. Hraje krásně znělým zvukem a má RMS výkon 2× 25 W. Disponuje AUX In vstupem, CD mechanikou i USB portem pro přehrávání hudby a pro nabíjení připojeného zařízení.

Soundmaster DAB270SW, DAB+/FM rádio, černá
1 299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zahraje vám skvěle v kuchyni, v dílně, v obýváků, na terásce a vzít si ho můžete i na chalupu – moderní radiopřijímač Soundmaster DAB270SW má přenosné provedení s velkým madlem a tak ho snadno vezmete tam, kde chcete poslouchat oblíbenou FM/DAB+ rozhlasovou stanici. Do předvoleb si jich uložíte 20. Napájení je z elektrické sítě nebo z baterií.

Soundmaster DAB950CA, Hi-Fi systém s DAB+/FM, černá/stříbrná
5 269 Kč 4 499 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Stylový, stylový, stylový – moderní Bluetooth mikrosystém Soundmaster DAB950CA má prudce stylový design, pro který se stane diamantem ve vašem interiéru. Hraje krásně znělým zvukem a má RMS výkon 2× 15 W. Disponuje AUX In vstupem, CD mechanikou i USB portem pro přehrávání hudby a pro nabíjení připojeného zařízení.

Soundmaster DAB970SW, Hi-Fi systém s DAB+/FM, černá/stříbrná
5 799 Kč 5 490 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Jako vyloupnutý z 60. let minulého století – retro Bluetooth mikrosystém Soundmaster DAB970SW má starobylý design, který potěší každého fanouška a každou fanynku zlatých šedesátých. Hraje krásně znělým zvukem a má RMS výkon 2× 15 W. Disponuje AUX In vstupem, CD mechanikou i USB portem pro přehrávání hudby a pro nabíjení připojeného zařízení.

Soundmaster ICD2020, internet. rádio, DAB+/FM, stříbrná/černá
6 377 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Umožní vám streamovat hudbu přímo ze Spotify  – moderní Bluetooth a WiFi mikrosystém Soundmaster ICD2020 využijete pro online i offline poslech muziky. Má CD mechaniku, FM RDS/DAB+ tuner, AUX In vstup, USB port, WLAN připojení a umožňuje poslech internetových rádiíUPnP sdílení médií. Hraje ultra čistým zvukem a pyšní se RMS výkonem 2× 15 W.

Soundmaster IR3200, internetové, DAB+, BT a FM, stříbrná
4 479 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Poslech muziky přímo z internetu? Pro moderní WiFi mikrosystém Soundmaster IR3200 žádný problém. Přístroj je vybaven nejen WiFi, ale také FM RDS/DAB+ tunerem, Bluetooth technologií, USB portem, AUX In vstupem a podporuje DLNA/UPnP. Má funkci budíku, Snooze i Sleep a disponuje audio výstupem pro připojení zvukového zesilovače. Hudební RMS výkon činí 2× 6 W.

Soundmaster IR45SW, internetové rádio, černá
5 269 Kč 5 189 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Poslouchat zábavu z více než 25000 internetových stanic vám umožní moderní WiFi a Bluetooth síťový audiosystém Soundmaster IR45SW, který disponuje FM RDS/DAB+ tunerem pro poslech rádia, optickým audio výstupem, koaxiálním výstupem, RJ-45 portem a RCA audio výstupy. Podporuje DLNA a UPnP sdílení médií v síti a lze ho ovládat dálkově. Nechybí funkce budíku a časovač vypnutí.

Soundmaster MCD5550DBR, retro Hi-Fi systém s DAB+, stříbrná/hnědá-20%
6 329 Kč 5 028 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Umí přehrát hudbu snad ze všech možných audio nosičů – výkonný Bluetooth mikrosystém Soundmaster MCD5550DBR disponuje 3rychlostním gramofonem, dvojitou kazetovou mechanikou, CD mechanikou, AUX In vstupem, USB portem, slotem pro SD karty i FM RDS/DAB+ tunerem. Pyšní se funkcí přímého nahrávání na USB zařízení/SD kartu nebo kazetu. Hraje znělým zvukem a jeho reproduktory mají RMS výkon 2× 4 W.

Soundmaster MCD5550SW, retro Hi-Fi systém s DAB+, černá/stříbrná-20%
6 329 Kč 5 015 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Umí přehrát hudbu snad ze všech možných audio nosičů – výkonný Bluetooth mikrosystém Soundmaster MCD5550SW disponuje 3rychlostním gramofonem, dvojitou kazetovou mechanikou, CD mechanikou, AUX In vstupem, USB portem, slotem pro SD karty i FM RDS/DAB+ tunerem. Pyšní se funkcí přímého nahrávání na USB zařízení/SD kartu nebo kazetu. Hraje znělým zvukem a jeho reproduktory mají RMS výkon 2× 4 W.

Soundmaster NADEL05, Gramofonová přenoska, černá
599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Váš gramofon bude hrát opět jako nový – stačí mu pořídit kvalitní gramofonovou přenosku Soundmaster NADEL05 se safírovým hrotem a s hmotností jen 6 g. Hodí se pro vybrané gramofony Soundmaster.

Soundmaster NADEL07, Gramofonová přenoska, černá/bílá
899 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Váš gramofon bude hrát opět jako nový – stačí mu pořídit kvalitní gramofonovou přenosku Soundmaster NADEL07 se safírovým hrotem, která vznikla ve spolupráci se společností Audio-Technica. Hodí se pro vybrané gramofony Soundmaster.

Soundmaster NR850WE, Stereo DAB+/FM rádio s CD, BT, bílá
5 799 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Jako vyloupnutý z 60. let minulého století – retro Bluetooth mikrosystém Soundmaster NR850WE má starobylý design, který potěší každého fanouška a každou fanynku zlatých šedesátých. Hraje krásně znělým zvukem a má RMS výkon 2× 5 W. Disponuje FM RDS/DAB+ tunerem s 20 předvolbami, AUX In vstupem, CD mechanikou i USB portem pro přehrávání hudby.

Soundmaster PDB1600SW
5 989 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Přenosný DVD přehrávačDVB-T/T2 (HEVC) tunerem pro příjem pozemního digitálního vysílání. Obrazovka s rozlišením 1280×800 o úhlopříčce 39 cm (15 "), možnost otočení o 270 stupňů. Čtečka SD karet, USB vstup, AV In / AV Out, sluchátkový výstup. Vestavěná lithiová baterie s kapacitou 5000 mAh. Součástí balení je dálkové ovládání, joystick, CD s 300 hrami, nabíječka do auta, anténa.

Soundmaster PL550BR, retro gramorádio s USB, hnědá-20%
3 149 Kč 2 491 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Atmosféru let dávno minulých vykouzlíte ve svém domově snadno pomocí půvabného retro gramofonu Soundmaster PL550BR, který má starobylý design plný noblesy a elegance. Desky přehrává 3 rychlostmi na 33,45 a 78 otáček za minutu. Do výbavy dostal AUX In vstup, FM tuner a USB pro digitalizaci desek. Přístroj má 2 vestavěné reproduktory o RMS výkonu 2× 1,5 W.

Soundmaster PL585BR, gramorádio s DAB+, USB, hnědá
3 949 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Atmosféru let dávno minulých vykouzlíte ve svém domově snadno pomocí půvabného retro gramofonu Soundmaster PL585BR, který má starobylý design plný noblesy a elegance. Desky přehrává 3 rychlostmi na 33,45 a 78 otáček za minutu. Do výbavy dostal AUX In vstup, FM/DAB+ tuner a USB pro digitalizaci desek. Přístroj má 2 vestavěné reproduktory o RMS výkonu 2× 2,5 W.

Soundmaster PL979SW, retro Hi-Fi systém, stříbrná/černá
7 659 Kč
Doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Atmosféru let dávno minulých vykouzlíte ve svém domově snadno pomocí parádního retro gramofonu Soundmaster PL979SW, který má design inspirovaný přístroji z 80. let minulého století. Desky přehrává 2 rychlostmi na 33 a 45 otáček za minutu a pyšní se přenoskou Audio-Technica. Do výbavy dostal CD mechaniku, AUX In vstup, FM/DAB+ tuner a USB pro přehrávání MP3 i pro digitalizaci desek. Přístroj má 2 externí reproduktory o RMS výkonu 2× 12 W.

Soundmaster SCD8100SW, Boombox s CD, DAB+/FM a BT černá
2 899 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Můžete ho používat jako domácí přenosné rádio ale klidně i jako retro stylovku, kterou hodíte na rameno a vyrazíte do ulic jako v 90. letech 20. století – Bluetooth radiomagnetofon Soundmaster SCD8100SW je inspirovaný boombox přehrávači a umí přehrát hudbu z paměťové SD karty, z USB i z AUX In zdroje zvuku. Disponuje CD mechanikou a FM/DAB+ tunerem s 60 předvolbami. Lze ho napájet ze sítě i z baterií.

Soundmaster UR2016SI, kuchyňské rádio, stříbrná
1 299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stane se pýchou vaší kuchyně a zdrojem příjemné hudební zábavy – krásný radiopřijímač Soundmaster UR2016SI s povrchem z leštěného hliníku, kuchyňskou minutkou a LED osvětlením pracovní plochy si okamžitě zamilujete. Hraje příjemným zvukem s RMS výkonem 2× 3 W a disponuje FM RDS/DAB+ tunerem s 20 předvolbami. Lze na něm nastavit i 2 časy buzení.

Soundmaster UR2045SI, kuchyňské rádio, stříbrná
1 849 Kč
Doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stane se pýchou vaší kuchyně a zdrojem příjemné hudební zábavy – krásný Bluetooth radiopřijímač Soundmaster UR2045SI s povrchem z leštěného hliníku, kuchyňskou minutkou a LED osvětlením pracovní plochy si okamžitě zamilujete. Hraje příjemným zvukem s RMS výkonem 2× 5 W a disponuje FM RDS/DAB+ tunerem s 20 předvolbami. Lze na něm nastavit i 2 časy buzení.

Soundmaster UR240SW, radiobudík s DAB+, černá/stříbrná
1 399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Budí jemně a přesně, takže už nikdy nezaspíte – moderní radiobudík Soundmaster UR240SW umožňuje nastavit 2 časy buzení a buzení i oddálit pomocí funkce Snooze. Budí tónem nebo rozhlasovou stanicí a pyšní se FM RDS i DAB+ tunerem se 3 předvolbami. Lze k němu připojit kabelová sluchátka.

Soundmaster UR240WE, radiobudík s DAB+, bílá/stříbrná
1 399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Budí jemně a přesně, takže už nikdy nezaspíte – moderní radiobudík Soundmaster UR240WE umožňuje nastavit 2 časy buzení a buzení i oddálit pomocí funkce Snooze. Budí tónem nebo rozhlasovou stanicí a pyšní se FM RDS i DAB+ tunerem se 3 předvolbami. Lze k němu připojit kabelová sluchátka.

Soundmaster UR411SI, radiobudík s Qi a BT, stříbrná
3 899 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Stane se vaším skvělým parťákem pro včasné buzení i pro příjemné usínání za doprovodu muziky – moderní radiobudík Soundmaster UR411SI umožňuje nastavit 2 časy buzení, buzení i oddálit pomocí funkce Snooze nebo nastavit čas vypnutí díky funkci Sleep. Budí tónem nebo rozhlasovou stanicí a pyšní se FM/DAB+ tunerem, Bluetooth i AUX In. Nabíjí mobilní telefon přes USB nebo bezdrátově.

Soundmaster UR800SW, radiobudík s Qi, černá
1 399 Kč
Doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Každé ráno vás jemně probudí do nového dne – moderní radiobudík Soundmaster UR800SW umožňuje nastavit 2 časy buzení, buzení i oddálit pomocí funkce Snooze nebo nastavit čas vypnutí díky funkci Sleep. Budí tónem nebo rozhlasovou stanicí a pyšní se AM/FM tunerem s 10 předvolbami i AUX In vstupem. Nabíjí mobilní telefon přes USB nebo bezdrátově.

Soundmaster UR8350WE, radiobudík s DAB +, USB, bílá/šedá
1 399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Každé ráno vás jemně probudí do nového dne – moderní radiobudík Soundmaster UR8350WE umožňuje nastavit 2 časy buzení nebo buzení i oddálit pomocí funkce Snooze. Budí tónem nebo rozhlasovou stanicí a pyšní se FM/DAB+ tunerem s 10 předvolbami, USB portem pro přehrávání hudby i AUX In vstupem. LCD displej je stmívatelný.

Soundmaster CD9290SW, černá/stříbrná
2 090 Kč
Doprava zdarma

Novinka

Smeťte prach z CD disků, znovu je rozezvučte v přenosném CD přehrávači Soundmaster CD9290SW s podporou CD/CD-R/CD-RW/CD-MP3, s pamětí na poslední přehrávaný song a s funkcí opakování i náhodného přehrávání. Discman má FM/DAB+ tuner pro poslech rádia. Pro napájení je nutné vložit 2 AA baterie, nabíjet je lze rovnou v přístroji díky AC/DC adaptéru. Balení obsahuje kvalitní stereo sluchátka.

Soundmaster DAB80, DAB+/FM rádio, černá/modrá
3 099 Kč
Doprava zdarma

Novinka

Vzít si ho do dílny, na stavbu, na piknik nebo kamkoliv jinam a do míst, kde panují drsnější podmínky? No jasně, že ano – bytelný Bluetooth radiopřijímač Soundmaster DAB80 je dle normy IP44 odolný prachu i vodě, proto hodně vydrží. Má vestavěný 5W reproduktor, disponuje AUX In vstupem a ladí FM/DAB+ stanice. Lze ho napájet ze sítě nebo z vestavěné 2000mAh Li-Ion baterie.

Soundmaster ICD2020WE, internetové rádio, DAB+/FM, bílá/stříbrná
6 356 Kč
Doprava zdarma

Novinka

Umožní vám streamovat hudbu přímo ze Spotify  – moderní Bluetooth a WiFi mikrosystém Soundmaster ICD2020WE využijete pro online i offline poslech muziky. Má CD mechaniku, FM RDS/DAB+ tuner, AUX In vstup, USB port, WLAN připojení a umožňuje poslech internetových rádiíUPnP sdílení médií. Hraje ultra čistým zvukem a pyšní se RMS výkonem 2× 15 W.

Soundmaster PL880, retro Hi-Fi systém, stříbrná/hnědá
8 189 Kč

Novinka

Atmosféru let dávno minulých vykouzlíte ve svém domově snadno pomocí parádního retro gramofonu Soundmaster PL800, který má design inspirovaný přístroji ze 70./80. let minulého století. Desky přehrává 2 rychlostmi na 33 a 45 otáček za minutu. Do výbavy dostal Bluetooth technologii, CD mechaniku, AUX In vstup, FM/DAB+ tuner a USB pro přehrávání MP3 i pro digitalizaci desek. Přístroj má 2 externí reproduktory o RMS výkonu 2× 12,5 W.

Soundmaster SRR70TI, přenosný kazetový přehrávač, stříbrná
1 999 Kč
Doprava zdarma

Novinka

Můžete ho používat jako domácí přenosné rádio ale klidně i jako retro stylovku, kterou hodíte na rameno a vyrazíte do ulic jako v 80. letech 20. století – Bluetooth radiomagnetofon Soundmaster SRR70TI je inspirovaný boombox přehrávači a umí přehrát hudbu z paměťové SD karty, z USB i z AUX In zdroje zvuku. Disponuje kazetovou a CD mechanikou a FM/DAB+ tunerem s 30 předvolbami. Lze ho napájet ze sítě i z baterií.

Soundmaster DAB270WE, DAB+/FM rádio, bílá
1 299 Kč

Novinka

Zahraje vám skvěle v kuchyni, v dílně, v obýváků, na terásce a vzít si ho můžete i na chalupu – moderní radiopřijímač Soundmaster DAB270WE má přenosné provedení s velkým madlem a tak ho snadno vezmete tam, kde chcete poslouchat oblíbenou FM/DAB+ rozhlasovou stanici. Do předvoleb si jich uložíte 20. Napájení je z elektrické sítě nebo z baterií.

Soundmaster DAB970BR, Hi-Fi systém s DAB+/FM, hnědá
5 799 Kč

Novinka

Jako vyloupnutý z 60. let minulého století – retro Bluetooth mikrosystém Soundmaster DAB970BR má starobylý design, který potěší každého fanouška a každou fanynku zlatých šedesátých. Hraje krásně znělým zvukem a má RMS výkon 2× 15 W. Disponuje AUX In vstupem, CD mechanikou i USB portem pro přehrávání hudby a pro nabíjení připojeného zařízení.

Soundmaster ICD2070SI, internetové rádio, DAB+/FM, stříbrná
6 799 Kč 5 799 Kč

Novinka

Umožní vám streamovat hudbu přímo ze Spotify  – moderní Bluetooth a WiFi mikrosystém Soundmaster ICD2070SI využijete pro online i offline poslech muziky. Má CD mechaniku, FM RDS/DAB+ tuner, AUX In vstup, USB port, WLAN a LAN připojení a umožňuje poslech internetových rádiíUPnP sdílení médií. Hraje ultra čistým zvukem a pyšní se RMS výkonem 2× 15 W.

Soundmaster PL905, retro HI-Fi systém, stříbrná/hnědá
9 249 Kč

Novinka

Atmosféru let dávno minulých vykouzlíte ve svém domově snadno pomocí parádního retro gramofonu Soundmaster PL905, který má design inspirovaný přístroji ze 70./80. let minulého století. Desky přehrává 3 rychlostmi na 33, 45 a 78 otáček za minutu. Do výbavy dostal kazetovou a CD mechaniku, AUX In vstup, FM RDS tuner a USB pro přehrávání MP3 i pro digitalizaci desek. Přístroj má 2 vestavěné reproduktory o RMS výkonu 2× 25 W a umí vypalovat zvukový záznam přímo na CD.

Soundmaster SCD1800TI, Boombox s CD, DAB+/FM a BT, stříbrná
2 249 Kč

Novinka

Můžete ho používat jako domácí přenosné rádio ale klidně i jako retro stylovku, kterou hodíte na rameno a vyrazíte do ulic jako v 90. letech 20. století – Bluetooth radiomagnetofon Soundmaster SCD1800TI je inspirovaný boombox přehrávači a umí přehrát hudbu z USB i z AUX In zdroje zvuku. Disponuje CD mechanikou a FM/DAB+ tunerem s 60 předvolbami. Lze ho napájet ze sítě i z baterií.

Soundmaster UR2195SI, kuchyňské rádio s CD, stříbrná
4 199 Kč

Novinka

Stane se pýchou vaší kuchyně a zdrojem příjemné hudební zábavy – krásný Bluetooth radiopřijímač Soundmaster UR2195SI s povrchem z leštěného hliníku, kuchyňskou minutkou a LED osvětlením pracovní plochy si okamžitě zamilujete. Hraje příjemným zvukem s RMS výkonem 2× 3 W a disponuje CD mechanikou, FM RDS/DAB+ tunerem s 20 předvolbami, AUX In i USB portem. Lze na něm nastavit i 2 časy buzení.