Muse M-172 BT

Muse M-172 BT

Hodnocení: 3,5
869 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nadčasový elegán vnese řád i zábavu nejen do ložnice, ale i třeba do pracovny – spolehlivý Bluetooth radiobudík Muse M-172 BT má digitální FM tuner s PLL, 20 předvoleb a moderní minimalistický design. Ve výbavě mu nechybí funkce NFC, USB nabíjecí port, AUX IN, duální budík, Snooze a Sleep.

Muse M-10BL, modrá
389 Kč 379 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Večer vás ukolébá ke spánku, ráno vás zase jemně probudí rádiem nebo bzučákem – moderní radiobudík Muse M-10BL si okamžitě oblíbíte díky jeho funkcím. Snooze umožní odložit buzení, Sleep automaticky vypne radiobudík po uplynutí určité doby a duální budík umožňuje nastavit 2 časy buzení. Přístroj je vybaven FM PLL tunerem pro poslech rozhlasových stanic.

Muse M-10CR

Muse M-10CR

Hodnocení: 4,3
389 Kč 379 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Večer vás ukolébá ke spánku, ráno vás zase jemně probudí rádiem nebo bzučákem – moderní radiobudík Muse M-10CR si okamžitě oblíbíte díky jeho funkcím. Snooze umožní odložit buzení, Sleep automaticky vypne radiobudík po uplynutí určité doby a duální budík umožňuje nastavit 2 časy buzení. Přístroj je vybaven FM PLL tunerem pro poslech rozhlasových stanic.

Muse M-10RED, červená
389 Kč 379 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Večer vás ukolébá ke spánku, ráno vás zase jemně probudí rádiem nebo bzučákem – moderní radiobudík Muse M-10RED si okamžitě oblíbíte díky jeho funkcím. Snooze umožní odložit buzení, Sleep automaticky vypne radiobudík po uplynutí určité doby a duální budík umožňuje nastavit 2 časy buzení. Přístroj je vybaven FM PLL tunerem pro poslech rozhlasových stanic.

Muse M-167KDB

Muse M-167KDB

Hodnocení: 4
549 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vstávat, je nový den a krásné zážitky vás čekají jen – spolehlivé a jemné probuzení zajistí moderní radiobudík Muse M-167KDB s duálním alarmem a s možností buzení rádiem nebo bzučákem. Disponuje MW/FM PLL tunerem pro poslech rozhlasu a má AUX In vstup pro připojení například MP3 přehrávače. Nechybí ani funkce Nap, Sleep a Snooze nebo projektor na zeď.

Muse M-170 CMR

Muse M-170 CMR

Hodnocení: 4,5
669 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vstávat, je nový den a krásné zážitky vás čekají jen – spolehlivé a jemné probuzení zajistí moderní radiobudík Muse M-170CMR s duálním alarmem a s možností buzení rádiem nebo bzučákem. Disponuje FM PLL tunerem pro poslech rozhlasu a nabízí 20 předvoleb. Nechybí ani funkce Sleep a Snooze.

Muse M-172DBT, černá
1 639 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vstávat, je nový den a krásné zážitky vás čekají jen – spolehlivé a jemné probuzení zajistí moderní Bluetooth radiobudík Muse M-172DBT s duálním alarmem a s možností buzení rádiem, hudbou z BT zdroje nebo bzučákem. Disponuje FM PLL/DAB/DAB+ tunerem pro poslech rozhlasu, funkcí NFC a má AUX In vstup pro připojení například MP3 přehrávače. Nechybí ani funkce Sleep a Snooze.

Muse M-185CDB
1 389 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vstávat, je nový den a krásné zážitky vás čekají jen – spolehlivé a jemné probuzení zajistí moderní radiobudík Muse M-185CDB s duálním alarmem a s možností buzení rádiem nebo bzučákem. Disponuje FM PLL/DAB/DAB+ tunerem pro poslech rozhlasu a má AUX In vstup pro připojení například MP3 přehrávače. Nechybí ani funkce Sleep a Snooze.

Muse M-188P

Muse M-188P

Hodnocení: 5
669 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vstávat, je nový den a krásné zážitky vás čekají jen – spolehlivé a jemné probuzení zajistí moderní radiobudík Muse M-188P s duálním alarmem a s možností buzení rádiem nebo bzučákem. Disponuje MW/FM PLL tunerem pro poslech rozhlasu a má AUX In vstup pro připojení například MP3 přehrávače. Nechybí ani funkce Nap, Sleep a Snooze.

Muse M-189
1 039 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vstávat, je nový den a krásné zážitky vás čekají jen – spolehlivé a jemné probuzení zajistí moderní radiobudík Muse M-189 s duálním alarmem a s možností buzení rádiem nebo bzučákem. Disponuje MW/FM PLL tunerem pro poslech rozhlasu a má AUX In vstup pro připojení například MP3 přehrávače. Nechybí ani funkce Nap, Sleep a Snooze.

Soundmaster UR240SW, radiobudík s DAB+, černá/stříbrná
1 399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Budí jemně a přesně, takže už nikdy nezaspíte – moderní radiobudík Soundmaster UR240SW umožňuje nastavit 2 časy buzení a buzení i oddálit pomocí funkce Snooze. Budí tónem nebo rozhlasovou stanicí a pyšní se FM RDS i DAB+ tunerem se 3 předvolbami. Lze k němu připojit kabelová sluchátka.

Soundmaster UR240WE, radiobudík s DAB+, bílá/stříbrná
1 399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Budí jemně a přesně, takže už nikdy nezaspíte – moderní radiobudík Soundmaster UR240WE umožňuje nastavit 2 časy buzení a buzení i oddálit pomocí funkce Snooze. Budí tónem nebo rozhlasovou stanicí a pyšní se FM RDS i DAB+ tunerem se 3 předvolbami. Lze k němu připojit kabelová sluchátka.

Soundmaster UR411SI, radiobudík s Qi a BT, stříbrná
3 899 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Stane se vaším skvělým parťákem pro včasné buzení i pro příjemné usínání za doprovodu muziky – moderní radiobudík Soundmaster UR411SI umožňuje nastavit 2 časy buzení, buzení i oddálit pomocí funkce Snooze nebo nastavit čas vypnutí díky funkci Sleep. Budí tónem nebo rozhlasovou stanicí a pyšní se FM/DAB+ tunerem, Bluetooth i AUX In. Nabíjí mobilní telefon přes USB nebo bezdrátově.

Soundmaster UR800SW, radiobudík s Qi, černá
1 399 Kč
Doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Každé ráno vás jemně probudí do nového dne – moderní radiobudík Soundmaster UR800SW umožňuje nastavit 2 časy buzení, buzení i oddálit pomocí funkce Snooze nebo nastavit čas vypnutí díky funkci Sleep. Budí tónem nebo rozhlasovou stanicí a pyšní se AM/FM tunerem s 10 předvolbami i AUX In vstupem. Nabíjí mobilní telefon přes USB nebo bezdrátově.

Soundmaster UR8350WE, radiobudík s DAB +, USB, bílá/šedá
1 399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Každé ráno vás jemně probudí do nového dne – moderní radiobudík Soundmaster UR8350WE umožňuje nastavit 2 časy buzení nebo buzení i oddálit pomocí funkce Snooze. Budí tónem nebo rozhlasovou stanicí a pyšní se FM/DAB+ tunerem s 10 předvolbami, USB portem pro přehrávání hudby i AUX In vstupem. LCD displej je stmívatelný.

Technisat DIGITRADIO 51
1 849 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Do nového dne vás příjemně probudí elegantní radiobudík TechniSat DIGITRADIO 51, který umožňuje nastavit 2 nezávislé časy buzení. Potěší funkcí Snooze pro odložení buzení i funkcí Sleep pro automatické vypnutí po uplynutí nastavené doby. Disponuje FM/DAB+ tunerem s celkem 4 předvolbami a má vestavěný 1,5W reproduktor i sluchátkový výstup.

Muse M-192CR
979 Kč

Novinka

Vstávat, je nový den a krásné zážitky vás čekají jen – spolehlivé a jemné probuzení zajistí moderní radiobudík Muse M-192CR s duálním alarmem a s možností buzení rádiem nebo bzučákem. Disponuje FM PLL tunerem pro poslech rozhlasu a má AUX In vstup pro připojení například MP3 přehrávače. Nechybí ani funkce Sleep a Snooze. Bíle podsvícený LED displej je stmívatelný.