Muse M-051

Muse M-051

Hodnocení: 4,8
639 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Spolehlivý přístroj, který naladí každou FM/MW stanici – retro radiopřijímač Muse M-051 s FM/MW tunerem disponuje analogovým laděním. Přehrává hudbu z připojeného AUX In audio zdroje a je možné ho napájet ze sítě nebo z baterií.

Hama DIR355BT
3 599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Poslouchat internetová rádia z celého světa vám umožní moderní Bluetooth radiopřijímač Hama DIR355BT, který je vybaven WLAN připojením, AUX In vstupem pro kabelové připojení audiozdroje, UPnP/DLNA sdílením médií v síti a dokonce i FM/DAB/DAB+ tunerem. Hraje příjemným zvukem díky vestavěnému mono 5W reproduktoru a lze ho umístit pod kuchyňské skříňky.

Hama DIT2006BT, černá
4 839 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Poslouchat internetová rádia z celého světa vám umožní moderní Bluetooth radiopřijímač Hama DIT2600BT, který je vybaven LAN/WLAN připojením, USB portem pro přehrávání i nabíjení, UPnP/DLNA sdílením médií v síti a dokonce i FM/DAB/DAB+ tunerem. Je bez reproduktorů a určený pro připojení k HiFi zařízení nebo domácímu kinu se zesilovačem.

Hama DIT2105SBTX
5 459 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Poslouchat internetová rádia z celého světa vám umožní moderní Bluetooth radiopřijímač Hama DIT2105SBTX s funkcí BT transmitteru, který je vybaven LAN/WLAN připojením, USB portem pro přehrávání i nabíjení, UPnP/DLNA sdílením médií v síti a dokonce i FM/DAB/DAB+ tunerem. Je bez reproduktorů a určený pro připojení k HiFi zařízení nebo domácímu kinu se zesilovačem.

Muse M-03R, přenosné digit. kapesní rádio, černá
439 Kč 388 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Spolehlivý přístroj, který naladí každou FM stanici – kapesní radiopřijímač Muse M-03R s FM PLL tunerem disponuje digitálním laděním a umožňuje uložit 20 FM stanic do předvoleb. Ve výbavě má i funkci budíku, Sleep a Snooze. Pro provoz je nutné vložit 2× 1,5V AAA baterii.

Muse M-058 R

Muse M-058 R

Hodnocení: 5
749 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Spolehlivý přístroj, který naladí každou FM/MW stanici – moderní radiopřijímač Muse M-058 R s FM/MW tunerem disponuje analogovým laděním. Přehrává hudbu z připojeného AUX In audio zdroje a je možné ho napájet ze sítě nebo z baterií.

Muse M-05BL, přenosné rádio
569 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Spolehlivý přístroj, který naladí každou FM stanici – líbivý přenosný radiopřijímač Muse M-05BL s FM/MW/SW/LW tunerem disponuje analogovým laděním. Ve výbavě má AUX In vstup pro kabelové připojení zdroje zvuku i sluchátkový výstup. Hraje zněle díky 3palcovém reproduktoru. Provoz je možný z elektrické sítě nebo z vložených baterií.

Muse M-069R
749 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hraje znělým zvukem díky 2× 3palcovým reproduktorům a pyšní se i AUX In vstupem pro kabelové připojení audiozdroje – líbivý přenosný radiopřijímač Muse M-069R je vybaven FM/MW tunerem pro poslech rádia. Ladění stanic je analogové. Lze ho napájet z elektrické sítě nebo z vložených baterií.

Muse M-06SW

Muse M-06SW

Hodnocení: 4,5
569 Kč 539 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Příjemný zvuk i AUX In vstup pro kabelové připojení externího zdroje zvuku nabízí přenosný radiopřijímač Muse M-06SW s vestavěným 3palcovým reproduktorem, voličem pásma a otočným ovladačem hlasitosti. Rozhlasové stanice ladí pomocí FM/MW tuneru. Napájení je možné z elektrické sítě nebo z baterií.

Muse M-095BT

Muse M-095BT

Hodnocení: 5
1 699 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Spolehlivý přístroj, který naladí každou FM stanici – moderní radiopřijímač Muse M-095BT s FM tunerem disponuje analogovým laděním. Hraje krásně nahlas, má totiž vestavěný 5W reproduktor. Přehrává hudbu z připojeného Bluetooth audio zdroje díky Bluetooth technologii a umožňuje NFC párování. Ve výbavě má i USB port pro nabíjení mobilního telefonu.

Muse M-118DB, DAB + / FM rádio, černá
2 190 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Spolehlivý přístroj, který naladí každou FM/DAB/DAB+ stanici – moderní radiopřijímač Muse M-118DB s FM PLL a DAB/DAB+ tunerem disponuje automatickým vyhledáváním i ukládáním a umožňuje uložit 10 FM a 10 DAB stanic do předvoleb. Přehrává hudbu z připojeného AUX In audio zdroje a je možné ho napájet ze sítě nebo z baterií. Hudební výkon činí 2× 3 W.

Muse M-122DBT, přenosné rádio s DAB a BT, černá
1 819 Kč 1 790 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Spolehlivý přístroj, který naladí každou FM/DAB/DAB+ stanici – moderní radiopřijímač Muse M-122DB s FM PLL a DAB/DAB+ tunerem disponuje digitálním laděním a umožňuje uložit 10 FM a 10 DAB stanic do předvoleb. Přehrává hudbu z připojeného Bluetooth audio zdroje díky Bluetooth 5.0 technologii. Ve výbavě má i funkci budíku, Sleep a Snooze.

Muse M-128DBT, DAB + / FM rádio s Bluetooth, černá
2 599 Kč 2 390 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Spolehlivý přístroj, který naladí každou FM/DAB/DAB+ stanici – moderní radiopřijímač Muse M-128DBT s FM PLL a DAB/DAB+ tunerem disponuje digitálním laděním a umožňuje uložit 10 FM a 10 DAB stanic do předvoleb. Přehrává hudbu z připojeného Bluetooth audio zdroje díky Bluetooth technologii a umožňuje NFC párování. Ve výbavě má i funkci budíku, Sleep a Snooze.

Muse M-135DBT, DAB + / FM rádio s Bluetooth
3 099 Kč 2 989 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Spolehlivý přístroj, který naladí každou FM/DAB/DAB+ stanici – stylový retro radiopřijímač Muse M-135DBT s FM PLL a DAB/DAB+ tunerem disponuje digitálním laděním a umožňuje uložit 20 FM a 20 DAB stanic do předvoleb. Přehrává hudbu z připojeného Bluetooth audio zdroje díky Bluetooth technologii a má i USB port pro přehrávání hudby a AUX In vstup. Ve výbavě nechybí funkce budíku, Sleep a Snooze.

Soundmaster DAB270SW, DAB+/FM rádio, černá
1 299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zahraje vám skvěle v kuchyni, v dílně, v obýváků, na terásce a vzít si ho můžete i na chalupu – moderní radiopřijímač Soundmaster DAB270SW má přenosné provedení s velkým madlem a tak ho snadno vezmete tam, kde chcete poslouchat oblíbenou FM/DAB+ rozhlasovou stanici. Do předvoleb si jich uložíte 20. Napájení je z elektrické sítě nebo z baterií.

Soundmaster UR2016SI, kuchyňské rádio, stříbrná
1 299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stane se pýchou vaší kuchyně a zdrojem příjemné hudební zábavy – krásný radiopřijímač Soundmaster UR2016SI s povrchem z leštěného hliníku, kuchyňskou minutkou a LED osvětlením pracovní plochy si okamžitě zamilujete. Hraje příjemným zvukem s RMS výkonem 2× 3 W a disponuje FM RDS/DAB+ tunerem s 20 předvolbami. Lze na něm nastavit i 2 časy buzení.

Soundmaster UR2045SI, kuchyňské rádio, stříbrná
1 849 Kč
Doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stane se pýchou vaší kuchyně a zdrojem příjemné hudební zábavy – krásný Bluetooth radiopřijímač Soundmaster UR2045SI s povrchem z leštěného hliníku, kuchyňskou minutkou a LED osvětlením pracovní plochy si okamžitě zamilujete. Hraje příjemným zvukem s RMS výkonem 2× 5 W a disponuje FM RDS/DAB+ tunerem s 20 předvolbami. Lze na něm nastavit i 2 časy buzení.

Technisat DIGITRADIO 10 C, stříbrná/černá
2 399 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Umožní vám poslouchat hudbu z tisíců internetových stanic – elegantní Bluetooth a WiFi radiopřijímač TechniSat DIGITRADIO 10 C vás zajisté svými funkcemi ohromí. Potěší také FM RDS/DAB+ tunerem s 20 FM a 20 DAB+ předvolbami. Je určen pro připojení k vaší HiFi soustavě, disponuje IEC konektorem a analogovým audio výstupem.

Technisat DIGITRADIO 10, černá/stříbrná
2 199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Umožní vám poslouchat hudbu z rádia i z BT zdroje muziky – elegantní Bluetooth 4.1 radiopřijímač TechniSat DIGITRADIO 10 vás zajisté svými funkcemi ohromí. Potěší FM RDS/DAB+ tunerem s 20 FM a 20 DAB+ předvolbami. Je určen pro připojení k vaší HiFi soustavě, disponuje IEC konektorem a analogovým audio výstupem.

Technisat DIGITRADIO 143 CD, černá
5 990 Kč 5 859 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Umožní vám poslouchat hudbu z tisíců internetových stanic a streamovat přímo ze Spotify – moderní Bluetooth a WiFi radiopřijímač TechniSat DIGITRADIO 143 CD s podporou UPnP i Spotify Connect a možností ovládání mobilní aplikací TechniSat CONNECT vás zajisté svými funkcemi ohromí. Potěší i USB portem pro nabíjení i přehrávání, FM RDS/DAB+ tunerem s celkem 20 předvolbami a CD mechanikou. Díky široké konektivitě ho snadno připojíte k domácímu kinu nebo jinému HiFi zařízení se zesilovačem a reproduktory.

Technisat DIGITRADIO 143, černá
5 990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Umožní vám poslouchat hudbu z tisíců internetových stanic i ze Spotify – elegantní Bluetooth a WiFi radiopřijímač TechniSat DIGITRADIO 143 s možností ovládání mobilní aplikací TechniSat CONNECT vás zajisté svými funkcemi ohromí. Potěší i AUX In vstupem pro kabelové připojení zdroje hudby, USB portem pro přehrávání MP3 i nabíjení mobilu a FM RDS/DAB+ tunerem. Je určen pro připojení k vaší HiFi soustavě, disponuje ***digitálním optickým audio**, elektrickým digitálním audio a analogovým audio výstupem.

Technisat DIGITRADIO 230
3 799 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bez obav díky němu můžete poslouchat muziku a rozhlasové vysílání i při stavbě baráčku, úpravě zahrady nebo při práci v dílně – Bluetooth 4.2 radiopřijímač TechniSat DIGITRADIO 230 má extra bytelné provedení a certifikaci IP65, takže mu neublíží ani voda. Disponuje FM/DAB+ tunerem s 10 + 10 předvolbami, AUX In vstupem a USB portem pro nabíjení mobilu. Hraje příjemným stereo zvukem díky 2× 6W reproduktorům po dobu až 10 h na jedno nabití baterie.

Technisat DIGITRADIO 3, černá/stříbrná
5 990 Kč 5 889 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Tak dokonalý stereofonní zvuk se jen tak neslyší – moderní Bluetooth radiopřijímač TechniSat DIGITRADIO 3 se pyšní ELAC technologií a kvalitními 2× 20W převodníky, díky kterým hraje opravdu špičkovým zvukem. Potěší i USB portem pro nabíjení i přehrávání, FM RDS/DAB+ tunerem s celkem 40 předvolbami a CD mechanikou.

Technisat DIGITRADIO 307
2 199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Velice pěkný zvuk v příjemné poslechové kvalitě nabízí moderní radiopřijímač TechniSat DIGITRADIO 307 osazený kvalitním převodníkem o výkonu 1× 5 W. Pyšní se FM RDS/DAB+ tunerem s celkem 40 předvolbami i AUX In vstupem. Nechybí funkce Sleep, Snooze a budík.

Technisat STERNRADIO IR 1
1 349 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Malý, ale náramně šikovný radiopřijímač TechniSat STERNRADIO IR 1 vám umožní poslech tisíců světových internetových stanic a podcastů. Disponuje WiFi technologií, umí streamovat hudbu díky podpoře UPnP sdílení médií v domácí síti a má AUX In vstup. Díky 2W mono reproduktoru hraje příjemným zvukem.

Technisat TECHNIRADIO 5 IR, černá
2 890 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Umožní vám poslouchat hudbu z tisíců internetových stanic  – přenosný WiFi radiopřijímač TechniSat TECHNIRADIO 5 IR s možností ovládání mobilní aplikací TechniSat CONNECT vás zajisté svými funkcemi ohromí. Potěší i AUX In vstupem pro kabelové připojení zdroje hudby a FM RDS/DAB+ tunerem. Disponuje kvalitními stereo reproduktory o RMS výkonu 2× 5 W.

Technisat TECHNIRADIO 8, stříbrná/černá
2 799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hledáte rádio na chalupu, s sebou na kempování nebo třeba do pracovny či kuchyně? Přenosný radiopřijímač TechniSat TECHNIRADIO 8 vás potěší super stereo zvukem a RMS výkonem 2× 3 W i FM/DAB+ tunerem pro příjem rozhlasových stanic za stabilního příjmu signálu. Umí přehrávat MP3 z USB, disponuje budíkem i funkcemi Sleep/Snooze a možností nahrávání hlasových zpráv. Lze ho napájet ze sítě nebo z baterií.

Technisat VIOLA 2 S

Technisat VIOLA 2 S

Hodnocení: 5
1 290 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zvuk bez šumu a v audio kvalitě srovnatelné s CD vašim uším nabízí moderní radiopřijímač TechniSat VIOLA 2 S osazený 2 kvalitními převodníky o výkonu 2× 2 W. Pyšní se FM RDS/DAB+ tunerem s celkem 40 předvolbami i AUX In vstupem. Lze ho napájet z elektrické sítě nebo z baterií.

Muse M-087R

Muse M-087R

Hodnocení: 5
779 Kč

Novinka

Příjemný stereo zvuk vám do uší pustí moderní radiopřijímač Muse M-087R, který je vybavený 2× 3palcovými reproduktory a MW/FM PLL tunerem s 20 předvolbami. Ladění stanic je digitální. AUX In vstup umožňuje připojení externího zdroje zvuku kabelem. Přístroj lze napájet z elektrické sítě nebo z baterií.

Muse M-091R

Muse M-091R

Hodnocení: 4
999 Kč

Novinka

Získá si vás příjemným stereo zvukem – moderní přenosný radiopřijímač Muse M-091R má vestavěné 3palcové stereo reproduktory přímo v těle a tak hraje hezky nahlas. Lze k němu připojit sluchátka a přes AUX In externí zdroj zvuku. Ve výbavě má FM/MW PLL tuner s 20 předvolbami a funkce jako budík, Sleep a Snooze.

Muse M-112DBT
1 379 Kč

Novinka

Spolehlivý přístroj, který naladí každou FM/DAB/DAB+ stanici – moderní radiopřijímač Muse M-112DBT s FM PLL a DAB/DAB+ tunerem disponuje digitálním laděním a umožňuje uložit 10 FM a 10 DAB stanic do předvoleb. Přehrává hudbu z připojeného Bluetooth audio zdroje díky Bluetooth technologii. Ve výbavě má i funkci budíku, Sleep a Snooze. Lze ho napájet také z baterií.

Muse M-117DB, DAB + / FM rádio, černá
1 599 Kč

Novinka

Spolehlivý přístroj, který naladí každou FM/DAB/DAB+ stanici – moderní radiopřijímač Muse M-117DB s FM PLL a DAB/DAB+ tunerem disponuje automatickým vyhledáváním i ukládáním a umožňuje uložit 10 FM a 10 DAB stanic do předvoleb. Přehrává hudbu z připojeného AUX In audio zdroje a je možné ho napájet ze sítě nebo z baterií.

Soundmaster DAB80, DAB+/FM rádio, černá/modrá
3 099 Kč
Doprava zdarma

Novinka

Vzít si ho do dílny, na stavbu, na piknik nebo kamkoliv jinam a do míst, kde panují drsnější podmínky? No jasně, že ano – bytelný Bluetooth radiopřijímač Soundmaster DAB80 je dle normy IP44 odolný prachu i vodě, proto hodně vydrží. Má vestavěný 5W reproduktor, disponuje AUX In vstupem a ladí FM/DAB+ stanice. Lze ho napájet ze sítě nebo z vestavěné 2000mAh Li-Ion baterie.

Technisat DIGITRADIO 10 IR, černá/stříbrná
3 199 Kč 3 049 Kč
Doprava zdarma

Novinka

Umožní vám poslouchat hudbu z tisíců internetových stanic i ze Spotify – elegantní Bluetooth a WiFi radiopřijímač TechniSat DIGITRADIO 10 IR s možností ovládání mobilní aplikací TechniSat CONNECT vás zajisté svými funkcemi ohromí. Potěší i AUX In vstupem pro kabelové připojení zdroje hudby a FM RDS/DAB+ tunerem. Je určen pro připojení k vaší HiFi soustavě, disponuje ***digitálním optickým audio** a analogovým audio výstupem.

Hama DIR3510SCBT, černá
8 079 Kč

Novinka

Poslouchat internetová rádia z celého světa vám umožní moderní Bluetooth radiopřijímač Hama DIR3510SCBT, který je vybaven LAN/WLAN připojením, USB portem pro přehrávání i nabíjení, CD mechanikou a dokonce i FM/DAB/DAB+ tunerem. Funguje také jako BT vysílač a má vestavěné 2× 20W reproduktory.

Soundmaster DAB270WE, DAB+/FM rádio, bílá
1 299 Kč

Novinka

Zahraje vám skvěle v kuchyni, v dílně, v obýváků, na terásce a vzít si ho můžete i na chalupu – moderní radiopřijímač Soundmaster DAB270WE má přenosné provedení s velkým madlem a tak ho snadno vezmete tam, kde chcete poslouchat oblíbenou FM/DAB+ rozhlasovou stanici. Do předvoleb si jich uložíte 20. Napájení je z elektrické sítě nebo z baterií.

Soundmaster UR2195SI, kuchyňské rádio s CD, stříbrná
4 199 Kč

Novinka

Stane se pýchou vaší kuchyně a zdrojem příjemné hudební zábavy – krásný Bluetooth radiopřijímač Soundmaster UR2195SI s povrchem z leštěného hliníku, kuchyňskou minutkou a LED osvětlením pracovní plochy si okamžitě zamilujete. Hraje příjemným zvukem s RMS výkonem 2× 3 W a disponuje CD mechanikou, FM RDS/DAB+ tunerem s 20 předvolbami, AUX In i USB portem. Lze na něm nastavit i 2 časy buzení.

Technisat TECHNIRADIO 6 IR
1 899 Kč 1 836 Kč

Novinka

Umožní vám poslouchat hudbu z tisíců internetových stanic  – přenosný WiFi radiopřijímač TechniSat TECHNIRADIO 6 IR s možností ovládání mobilní aplikací TechniSat CONNECT vás zajisté svými funkcemi ohromí. Potěší i Bluetooth 4.2 technologií pro bezdrátové připojení zdroje hudby a FM RDS/DAB+ tunerem. Disponuje kvalitním mono reproduktorem o RMS výkonu 1× 3 W.