Apple Magic Keyboard Touch ID, CZ (MK293CZ/A)
3 799 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Kancelářská, bezdrátová klávesnice s CZ rozložením kláves bez numerické části. Klávesnice Magic Keyboard Touch ID, CZ (MK293CZ/A) vyniká pohodlností, přesností a extra vysokou výdrží – na jedno nabití zvládne fungovat déle než 1 měsíc. Specialitou je zabudované Touch ID pro rychlé a bezpečné ověřování uživatele při přihlašování a nakupování. Klávesnici lze připojit přes Bluetooth nebo odpojitelný USB-C/Lightning kabel, který zároveň slouží i pro dobíjení. Podporuje zařízení Mac s čipem Apple a macOS 11.4 nebo novějším.

 
Apple Magic Keyboard Touch ID, US (MK293Z/A)
3 799 Kč
Doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kancelářská, bezdrátová klávesnice s US rozložením kláves bez numerické části. Klávesnice Magic Keyboard Touch ID, US (MK293Z/A) vyniká pohodlností, přesností a extra vysokou výdrží – na jedno nabití zvládne fungovat déle než 1 měsíc. Specialitou je zabudované Touch ID pro rychlé a bezpečné ověřování uživatele při přihlašování a nakupování. Klávesnici lze připojit přes Bluetooth nebo odpojitelný USB-C/Lightning kabel, který zároveň slouží i pro dobíjení. Podporuje zařízení Mac s čipem Apple a macOS 11.4 nebo novějším.

Apple Magic Keyboard, US (MK2A3Z/A)
2 499 Kč
Doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kancelářská, bezdrátová klávesnice s US rozložením kláves bez numerické části. Klávesnice Magic Keyboard, US (MK2A3Z/A) vyniká pohodlností, přesností a extra vysokou výdrží – na jedno nabití zvládne fungovat déle než 1 měsíc. Klávesnici lze připojit přes Bluetooth nebo odpojitelný USB-C/Lightning kabel, který zároveň slouží i pro dobíjení. Podporuje zařízení Mac, iPad, iPhone a iPod touch.

Apple Magic Keyboard, CZ (MK2A3CZ/A)
2 499 Kč
Doprava zdarma

Novinka

Kancelářská, bezdrátová klávesnice s CZ rozložením kláves bez numerické části. Klávesnice Magic Keyboard, CZ (MK2A3CZ/A) vyniká pohodlností, přesností a extra vysokou výdrží – na jedno nabití zvládne fungovat déle než 1 měsíc. Klávesnici lze připojit přes Bluetooth nebo odpojitelný USB-C/Lightning kabel, který zároveň slouží i pro dobíjení. Podporuje zařízení Mac, iPad, iPhone a iPod touch.