Soundmaster ICD2018
19 082 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Umožní vám streamovat hudbu přímo ze Spotify a z dalších streamovacích služeb – moderní Bluetooth a WiFi mikrosystém Soundmaster ICD2018 využijete pro online i offline poslech muziky. Má CD mechaniku, FM RDS/DAB+ tuner, AUX In vstup, USB port, WLAN a LAN připojení a umožňuje poslech internetových rádiíUPnP sdílení médií. Hraje ultra čistým zvukem a pyšní se RMS výkonem 80 W.

Soundmaster MCD400, mikrosystém s DAB-18%
2 379 Kč 1 946 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Pro přehrávání hudby nejen z CD přímo ideální – moderní mikrosystém Soundmaster MCD400 má stylový design a hraje krásně znělým zvukem. Pyšní se RMS výkonem 2× 2 W. Disponuje AUX In vstupem, CD mechanikou i USB portem pro přehrávání hudby. Výbavu vhodně doplňuje FM RDS/DAB+ tuner s 60 předvolbami.

Muse M-50DB, mikrosystém s CD, BT a DAB+, černá
2 839 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chcete mít domov plný hudby s pořádným zvukem? Moderní Bluetooth 5.0 mikrosystém Muse M-50DB si ozvučení vezme na starost. Je vybaven CD mechanikou, USB portem s podporou MP3, AUX In vstupem, FM PLL/DAB/DAB+ tunerem a 2 kvalitními reproduktory o výkonu 2× 15 W. Zvuk snadno upravíte pomocí ekvalizéru.

Muse M-692BTC, Bluetooth mikrosystém, černá
2 839 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chcete mít domov plný hudby s pořádným zvukem? Moderní Bluetooth a NFC mikrosystém Muse M-692BTC si ozvučení vezme na starost. Je vybaven CD mechanikou, USB portem s podporou MP3, AUX In vstupem, FM PLL tunerem a kvalitními reproduktory o výkonu 60 W. Pro nabíjení mobilu je k dispozici nabíjecí USB konektor.

Muse M-695DBT

Muse M-695DBT

Hodnocení: 5
3 759 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chcete mít domov plný hudby s pořádným zvukem? Moderní Bluetooth a NFC mikrosystém Muse M-695DBT si ozvučení vezme na starost. Je vybaven CD mechanikou, USB portem s podporou MP3, AUX In vstupem, FM PLL/DAB/DAB+ tunerem a kvalitními reproduktory o výkonu 60 W. Zvuk snadno upravíte pomocí ekvalizéru.

Muse M-880BTC, mikrosystém s CD, USB a BT, černá
4 139 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chcete mít domov plný hudby s pořádným zvukem? Moderní Bluetooth a NFC mikrosystém Muse M-880BTC si ozvučení vezme na starost. Je vybaven CD mechanikou, USB portem s podporou MP3, AUX In vstupem, FM PLL tunerem a kvalitními reproduktory o výkonu 80 W. Nechybí zobrazení hodin, budík a funkce časovače vypnutí Sleep.

Muse M-885DBT, mikrosystém s CD, USB, DAB a BT, černá
4 977 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chcete mít domov plný hudby s pořádným zvukem? Moderní Bluetooth a NFC mikrosystém Muse M-885DBT si ozvučení vezme na starost. Je vybaven CD mechanikou, USB portem s podporou MP3, AUX In vstupem, FM PLL/DAB/DAB+ tunerem a kvalitními reproduktory o výkonu 80 W. Nechybí zobrazení hodin, budík a funkce časovače vypnutí Sleep.

Sharp XL-B517-20%

Sharp XL-B517

Hodnocení: 5
4 399 Kč 3 499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Přehraje bez problému klasická CéDéčka a na jedničku zvládá i bezdrátový streaming muziky – spolehlivý Bluetooth 5.0 mikrosystém Sharp XL-B517 dostal do výbavy i AUX In vstup, USB port s podporou MP3 souborů a FM RDS/DAB+ tuner. Systém zahrnuje dva externí reproduktory s dřevěnými skříněmi a s celkovým hudebním výkonem 40 W.

Soundmaster DAB1000, Hi-Fi systém s DAB+/FM, stříbrná/hnědá
5 390 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Stylový, stylový, stylový – moderní Bluetooth + NFC mikrosystém Soundmaster DAB1000 má prudce stylový design, pro který se stane diamantem ve vašem interiéru. Hraje krásně znělým zvukem a má RMS výkon 2× 25 W. Disponuje AUX In vstupem, CD mechanikou i USB portem pro přehrávání hudby a pro nabíjení připojeného zařízení.

Soundmaster DAB950CA, Hi-Fi systém s DAB+/FM, černá/stříbrná
5 269 Kč 4 499 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Stylový, stylový, stylový – moderní Bluetooth mikrosystém Soundmaster DAB950CA má prudce stylový design, pro který se stane diamantem ve vašem interiéru. Hraje krásně znělým zvukem a má RMS výkon 2× 15 W. Disponuje AUX In vstupem, CD mechanikou i USB portem pro přehrávání hudby a pro nabíjení připojeného zařízení.

Soundmaster DAB970SW, Hi-Fi systém s DAB+/FM, černá/stříbrná
5 799 Kč 5 490 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Jako vyloupnutý z 60. let minulého století – retro Bluetooth mikrosystém Soundmaster DAB970SW má starobylý design, který potěší každého fanouška a každou fanynku zlatých šedesátých. Hraje krásně znělým zvukem a má RMS výkon 2× 15 W. Disponuje AUX In vstupem, CD mechanikou i USB portem pro přehrávání hudby a pro nabíjení připojeného zařízení.

Soundmaster ICD2020, internet. rádio, DAB+/FM, stříbrná/černá
6 377 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Umožní vám streamovat hudbu přímo ze Spotify  – moderní Bluetooth a WiFi mikrosystém Soundmaster ICD2020 využijete pro online i offline poslech muziky. Má CD mechaniku, FM RDS/DAB+ tuner, AUX In vstup, USB port, WLAN připojení a umožňuje poslech internetových rádiíUPnP sdílení médií. Hraje ultra čistým zvukem a pyšní se RMS výkonem 2× 15 W.

Soundmaster IR3200, internetové, DAB+, BT a FM, stříbrná
4 479 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Poslech muziky přímo z internetu? Pro moderní WiFi mikrosystém Soundmaster IR3200 žádný problém. Přístroj je vybaven nejen WiFi, ale také FM RDS/DAB+ tunerem, Bluetooth technologií, USB portem, AUX In vstupem a podporuje DLNA/UPnP. Má funkci budíku, Snooze i Sleep a disponuje audio výstupem pro připojení zvukového zesilovače. Hudební RMS výkon činí 2× 6 W.

Soundmaster MCD5550DBR, retro Hi-Fi systém s DAB+, stříbrná/hnědá-20%
6 329 Kč 5 028 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Umí přehrát hudbu snad ze všech možných audio nosičů – výkonný Bluetooth mikrosystém Soundmaster MCD5550DBR disponuje 3rychlostním gramofonem, dvojitou kazetovou mechanikou, CD mechanikou, AUX In vstupem, USB portem, slotem pro SD karty i FM RDS/DAB+ tunerem. Pyšní se funkcí přímého nahrávání na USB zařízení/SD kartu nebo kazetu. Hraje znělým zvukem a jeho reproduktory mají RMS výkon 2× 4 W.

Soundmaster MCD5550SW, retro Hi-Fi systém s DAB+, černá/stříbrná-20%
6 329 Kč 5 015 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Umí přehrát hudbu snad ze všech možných audio nosičů – výkonný Bluetooth mikrosystém Soundmaster MCD5550SW disponuje 3rychlostním gramofonem, dvojitou kazetovou mechanikou, CD mechanikou, AUX In vstupem, USB portem, slotem pro SD karty i FM RDS/DAB+ tunerem. Pyšní se funkcí přímého nahrávání na USB zařízení/SD kartu nebo kazetu. Hraje znělým zvukem a jeho reproduktory mají RMS výkon 2× 4 W.

Soundmaster NR850WE, Stereo DAB+/FM rádio s CD, BT, bílá
5 799 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Jako vyloupnutý z 60. let minulého století – retro Bluetooth mikrosystém Soundmaster NR850WE má starobylý design, který potěší každého fanouška a každou fanynku zlatých šedesátých. Hraje krásně znělým zvukem a má RMS výkon 2× 5 W. Disponuje FM RDS/DAB+ tunerem s 20 předvolbami, AUX In vstupem, CD mechanikou i USB portem pro přehrávání hudby.

Technisat DIGITRADIO 370 CD IR
4 789 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Umožní vám poslouchat hudbu z tisíců internetových stanic  – elegantní Bluetooth a WiFi mikrosystém TechniSat DIGITRADIO 370 CD IR s možností ovládání mobilní aplikací TechniSat CONNECT vás zajisté svými funkcemi ohromí. Potěší i USB portem pro nabíjení i přehrávání, AUX In vstupem, FM RDS/DAB+ tunerem a CD mechanikou. Hraje krásně vyladěným a silným zvukem, který produkují 2 kvalitní převodníky o RMS výkonu 2× 5 W.

Technisat DIGITRADIO 451 CD IR
5 799 Kč 5 738 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Umožní vám poslouchat hudbu z tisíců internetových stanic  – elegantní Bluetooth a WiFi mikrosystém TechniSat DIGITRADIO 451 CD IR s možností ovládání mobilní aplikací TechniSat CONNECT vás zajisté svými funkcemi ohromí. Potěší i USB portem pro nabíjení i přehrávání, AUX In vstupem, FM RDS/DAB+ tunerem a CD mechanikou. Hraje krásně vyladěným a silným zvukem, který produkují 2 kvalitní převodníky o RMS výkonu 2× 15 W.

Technisat DIGITRADIO 601
9 999 Kč 9 790 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Umožní vám poslouchat hudbu z tisíců internetových stanic i přímý streaming ze Spotify díky Spotify Connect  – elegantní Bluetooth a WiFi mikrosystém TechniSat DIGITRADIO 601 s možností ovládání mobilní aplikací TechniSat CONNECT vás zajisté svými funkcemi ohromí. Potěší i USB portem pro nabíjení i přehrávání, Qi nabíjením, AUX In vstupem, FM RDS/DAB+ tunerem a CD mechanikou. Hraje krásně vyladěným a silným zvukem, který produkují 2 kvalitní převodníky o RMS výkonu 2× 20 W a 30W subwoofer.

Technisat DIGITRADIO 700, černá
4 499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hraje silným zvukem díky kvalitním externím reproduktorům s RMS výkonem 2× 20 W a nabízí spoustu hudebních možností – elegantní Bluetooth mikrosystém TechniSat DIGITRADIO 700 je vybaven AUX In vstupem, NFC párováním, UPnP sdílením, WiFi technologií, CD mechanikou a FM/DAB+ tunerem s 40 FM a 40 DAB+ předvolbami.

Technisat MULTYRADIO 4.0, černá/stříbrná
7 999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Umožní vám poslouchat hudbu z tisíců internetových stanic  – moderní Bluetooth a WiFi mikrosystém TechniSat MULTYRADIO 4.0 s možností ovládání mobilní aplikací TechniSat CONNECT vás zajisté svými funkcemi ohromí. Potěší i USB portem pro nabíjení i přehrávání, AUX In vstupem, FM RDS/DAB+ tunerem, Spotify Connect, UPnP sdílením médií v síti a CD mechanikou. Hraje krásně vyladěným a silným zvukem, který produkují 2 kvalitní převodníky o RMS výkonu 2× 10 W.

Soundmaster ICD2020WE, internetové rádio, DAB+/FM, bílá/stříbrná
6 356 Kč
Doprava zdarma

Novinka

Umožní vám streamovat hudbu přímo ze Spotify  – moderní Bluetooth a WiFi mikrosystém Soundmaster ICD2020WE využijete pro online i offline poslech muziky. Má CD mechaniku, FM RDS/DAB+ tuner, AUX In vstup, USB port, WLAN připojení a umožňuje poslech internetových rádiíUPnP sdílení médií. Hraje ultra čistým zvukem a pyšní se RMS výkonem 2× 15 W.

Technisat DIGITRADIO 750, černá/stříbrná
4 790 Kč

Novinka

Hraje silným zvukem díky kvalitním externím reproduktorům s RMS výkonem 2× 50 W a nabízí spoustu hudebních možností – elegantní Bluetooth mikrosystém TechniSat DIGITRADIO 750 je vybaven AUX In vstupem, USB portem, CD mechanikou a FM/DAB+ tunerem s 30 FM a 30 DAB+ předvolbami.

Soundmaster DAB970BR, Hi-Fi systém s DAB+/FM, hnědá
5 799 Kč

Novinka

Jako vyloupnutý z 60. let minulého století – retro Bluetooth mikrosystém Soundmaster DAB970BR má starobylý design, který potěší každého fanouška a každou fanynku zlatých šedesátých. Hraje krásně znělým zvukem a má RMS výkon 2× 15 W. Disponuje AUX In vstupem, CD mechanikou i USB portem pro přehrávání hudby a pro nabíjení připojeného zařízení.

Soundmaster ICD2070SI, internetové rádio, DAB+/FM, stříbrná
6 799 Kč 5 799 Kč

Novinka

Umožní vám streamovat hudbu přímo ze Spotify  – moderní Bluetooth a WiFi mikrosystém Soundmaster ICD2070SI využijete pro online i offline poslech muziky. Má CD mechaniku, FM RDS/DAB+ tuner, AUX In vstup, USB port, WLAN a LAN připojení a umožňuje poslech internetových rádiíUPnP sdílení médií. Hraje ultra čistým zvukem a pyšní se RMS výkonem 2× 15 W.