Muse M-30BT

Muse M-30BT

Hodnocení: 3
1 899 Kč 1 690 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Líbivé provedení, pěkný zvuk, skvělá výbava – moderní radiomagnetofon Muse M-30BTN disponuje CD mechanikou, Bluetooth technologií, AUX In vstupem, USB portem s podporou MP3, MW/FM PLL tunerem s 20 + 10 předvolbami a navíc ho lze napájet z elektrické sítě nebo z vložených baterií. Snadno se přenáší díky vestavěné rukojeti.

Muse M-152RC, přenosné rádio s kazetou
1 089 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Umí přehrávat páskové kazety a také na ně nahrávat zvuk díky vestavěnému mikrofonu – šikovný radiomagnetofon Muse M-152RC dále disponuje AUX In vstupem a FM/MW tunerem s analogovým laděním stanic. Hraje znělým zvukem a lze ho napájet ze sítě nebo z baterií.

Muse M-22BT

Muse M-22BT

Hodnocení: 3
1 429 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Líbivé provedení, pěkný zvuk, skvělá výbava – moderní radiomagnetofon Muse M-22BT disponuje CD mechanikou, Bluetooth bezdrátovou technologií, AUX In vstupem, MW/FM PLL tunerem s 20 + 10 předvolbami a navíc ho lze napájet z elektrické sítě nebo z vložených baterií. Snadno se přenáší díky vestavěné rukojeti.

Muse M-28

Muse M-28

Hodnocení: 4,3
1 686 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Líbivé provedení, pěkný zvuk, skvělá výbava – moderní radiomagnetofon Muse M-28 disponuje CD mechanikou, USB portem, AUX In vstupem, MW/FM PLL tunerem s 20 + 10 předvolbami a navíc ho lze napájet z elektrické sítě nebo z vložených baterií. Snadno se přenáší díky vestavěné rukojeti.

Muse M-32DB
2 390 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Líbivé provedení, pěkný zvuk, skvělá výbava – moderní radiomagnetofon Muse M-32DB disponuje CD mechanikou, Bluetooth technologií, AUX In vstupem, USB portem s podporou MP3, FM PLL/DAB/DAB+ tunerem s 20 předvolbami a navíc ho lze napájet z elektrické sítě nebo z vložených baterií. Snadno se přenáší díky vestavěné rukojeti.

Soundmaster SCD8100SW, Boombox s CD, DAB+/FM a BT černá
2 899 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Můžete ho používat jako domácí přenosné rádio ale klidně i jako retro stylovku, kterou hodíte na rameno a vyrazíte do ulic jako v 90. letech 20. století – Bluetooth radiomagnetofon Soundmaster SCD8100SW je inspirovaný boombox přehrávači a umí přehrát hudbu z paměťové SD karty, z USB i z AUX In zdroje zvuku. Disponuje CD mechanikou a FM/DAB+ tunerem s 60 předvolbami. Lze ho napájet ze sítě i z baterií.

Technisat DIGITRADIO 1990, černá
2 399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vaše CD disky znovu rozezní na jedničku moderní Bluetoott radiomagnetofon TechniSat DIGITRADIO 1990 osazený 2 kvalitními převodníky o výkonu 2× 1,5 W. Pyšní se FM RDS/DAB+ tunerem s celkem 60 předvolbami, USB portem i AUX In vstupem. Lze ho napájet z elektrické sítě nebo z baterií.

Muse M-28

Muse M-28

Hodnocení: 2,7
1 589 Kč

Novinka

Vychutnávejte si hudbu z CD disků i z rozhlasových stanic díky stylovému přenosnému AM/FM radiomagnetofonu Muse M-28 s digitálním tunerem a s vestavěnou CD mechanikou kompatibilní s CD-R/RW/MP3. Přístroj disponuje také USB portem a AUX IN. Provoz je bateriový nebo síťový.

Muse M-182RDC

Muse M-182RDC

Hodnocení: 4,5
1 599 Kč

Novinka

Umí přehrávat páskové kazety a také na ně nahrávat zvuk díky vestavěnému mikrofonu – šikovný radiomagnetofon Muse M-182RDC dále disponuje AUX In vstupem, CD mechanikou a FM/MW tunerem s analogovým laděním stanic. Hraje znělým zvukem a lze ho napájet ze sítě nebo z baterií.

NEW ONE RD310, přenosné rádio s CD přehrávačem
799 Kč

Novinka

Přehrává CéDéčka a poradí si také s MP3 písničkami – stylový přenosný radiomagnetofon NEW ONE RD310 je vybaven CD mechanikou s podporou CD-R/CD-RW/CD-MP3 disků a USB portem. Disponuje MW/FM analogovým tunerem pro poslech rozhlasových stanic. Lze ho napájet z elektrické sítě nebo z vložených baterií.

Soundmaster SRR70TI, přenosný kazetový přehrávač, stříbrná
1 999 Kč
Doprava zdarma

Novinka

Můžete ho používat jako domácí přenosné rádio ale klidně i jako retro stylovku, kterou hodíte na rameno a vyrazíte do ulic jako v 80. letech 20. století – Bluetooth radiomagnetofon Soundmaster SRR70TI je inspirovaný boombox přehrávači a umí přehrát hudbu z paměťové SD karty, z USB i z AUX In zdroje zvuku. Disponuje kazetovou a CD mechanikou a FM/DAB+ tunerem s 30 předvolbami. Lze ho napájet ze sítě i z baterií.

Soundmaster SCD1800TI, Boombox s CD, DAB+/FM a BT, stříbrná
2 249 Kč

Novinka

Můžete ho používat jako domácí přenosné rádio ale klidně i jako retro stylovku, kterou hodíte na rameno a vyrazíte do ulic jako v 90. letech 20. století – Bluetooth radiomagnetofon Soundmaster SCD1800TI je inspirovaný boombox přehrávači a umí přehrát hudbu z USB i z AUX In zdroje zvuku. Disponuje CD mechanikou a FM/DAB+ tunerem s 60 předvolbami. Lze ho napájet ze sítě i z baterií.