DELL KM5221W, SK (580-AJRO)
797 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Bezdrátová klávesnice a myš Dell KM5221W SK nabízí elegantní a moderní design, který poskytuje spolehlivý bezdrátový výkon prakticky v libovolném prostředí. Tento set je navržen tak, aby vydržel náročnou kancelářskou práci a zároveň nabídl maximální pohodlí při pracování díky modernímu designu s klávesami typu chiclet. Kombinace bezdrátové klávesnice s multimediálními klávesami a myši Dell s výdrží baterie až 36 měsíců a optickým sledováním pohybu nabízí spolehlivé uživatelské prostředí.

DELL KM5221W, US, RTL box (580-AJRC)
999 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Bezdrátová klávesnice a myš Dell KM5221W US nabízí elegantní a moderní design, který poskytuje spolehlivý bezdrátový výkon prakticky v libovolném prostředí. Tento set je navržen tak, aby vydržel náročnou kancelářskou práci a zároveň nabídl maximální pohodlí při pracování díky modernímu designu s klávesami typu chiclet. Kombinace bezdrátové klávesnice s multimediálními klávesami a myši Dell s výdrží baterie až 36 měsíců a optickým sledováním pohybu nabízí spolehlivé uživatelské prostředí.

DELL KM636, SK, černá (580-ADGE)
799 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Bezdrátová klávesnice a myš Dell KM636 SK nabízí elegantní a moderní design, který poskytuje spolehlivý bezdrátový výkon prakticky v libovolném prostředí. Tento set je navržen tak, aby vydržel náročnou kancelářskou práci a zároveň nabídl maximální pohodlí při pracování díky modernímu designu s klávesami typu chiclet. Kombinace bezdrátové klávesnice s multimediálními klávesami a myši Dell s výdrží baterie až 12 měsíců a optickým sledováním pohybu nabízí spolehlivé uživatelské prostředí.

DELL KM636, UK, bílá (580-ADFP)
742 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Bezdrátová klávesnice a myš Dell KM636 UK/EN nabízí elegantní a moderní design, který poskytuje spolehlivý bezdrátový výkon prakticky v libovolném prostředí. Tento set je navržen tak, aby vydržel náročnou kancelářskou práci a zároveň nabídl maximální pohodlí při pracování díky modernímu designu s klávesami typu chiclet. Kombinace bezdrátové klávesnice s multimediálními klávesami a myši Dell s výdrží baterie až 12 měsíců a optickým sledováním pohybu nabízí spolehlivé uživatelské prostředí.

DELL KM636, US, bílá (580-ADGF)
699 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Bezdrátová klávesnice a myš Dell KM636 US nabízí elegantní a moderní design, který poskytuje spolehlivý bezdrátový výkon prakticky v libovolném prostředí. Tento set je navržen tak, aby vydržel náročnou kancelářskou práci a zároveň nabídl maximální pohodlí při pracování díky modernímu designu s klávesami typu chiclet. Kombinace bezdrátové klávesnice s multimediálními klávesami a myši Dell s výdrží baterie až 12 měsíců a optickým sledováním pohybu nabízí spolehlivé uživatelské prostředí.

DELL KM7321W, US (580-AJQJ)
2 549 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Bezdrátová klávesnice a myš Dell KM7321W US nabízí elegantní a moderní design, který poskytuje spolehlivý bezdrátový výkon prakticky v libovolném prostředí. Tento set je navržen tak, aby vydržel náročnou kancelářskou práci a zároveň nabídl maximální pohodlí při pracování díky modernímu designu s multimediálními klávesami typu chiclet. Kombinace bezdrátové klávesnice a myši Dell nabízí spolehlivé uživatelské prostředí díky bezdrátovým technologiím Wi-Fi 2,4 GHz a Bluetooth 5.0.

DELL Reader-MS819 (570-AARY)
999 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Stylová ergonomická bezdrátová myš DELL Reader-MS819 se čtečkou otisků prstů. Její ergonomický design je tvarován především tak, abyste ji mohli snadno uchopit do ruky a tím si mnohonásobně usnadnit práci po celý den. Disponuje 3 tlačítky, citlivostí senzoru 1 000 DPI, 256bitovým AES šifrováním a čtečkou otisků prstů s kompatibilitou ověření FIDO1. Připojíte ji skrze USB přijímač pomocí technologie Plug-and-Play. Zkrátka dokonalý doplňek do vaší kanceláře nebo home office.

DELL UltraSharp Webcam (722-BBBI)
4 690 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Stylová a praktická 4K UHD webová kamera DELL UltraSharp Webcam. Natáčí až ve 4K UHD rozlišení 3840×2160 při 30 snímcích za sekundu. Vybavena obrazovým optickým snímačem Sony STARVIS CMOS v rozlišení 8,3 MP digitálním zoomem, automatickým ostřením, automatickým vyvážením bílé, 3D+2D redukcí šumu natáčeného videa a pokročilé digitální překrytí HDR. Disponuje externí fyzickou krytkou, upevněním pomocí „klipu“. Vyrobena z eloxovaného hliníku, díky kterému si zaslouží maximální pozornost! Kompaktní rozměry.

DELL KM7120W, US (580-AIWM)
2 199 Kč
Doprava zdarma

Novinka

Bezdrátová klávesnice a myš Dell KM7120W US nabízí elegantní a moderní design, který poskytuje spolehlivý bezdrátový výkon prakticky v libovolném prostředí. Tento set je navržen tak, aby vydržel náročnou kancelářskou práci a zároveň nabídl maximální pohodlí při pracování díky modernímu designu s klávesami typu chiclet. Kombinace bezdrátové klávesnice a myši Dell nabízí spolehlivé uživatelské prostředí díky bezdrátovým technologiím Wi-Fi 2,4 GHz a Bluetooth 5.0.

DELL KB-522, US (580-17667)
699 Kč
Doprava zdarma

Novinka

Multimediální klávesnice s numerickou částí DELL KB-522 US nabízí elegantní a moderní design, který se bude hodit do každého pracovního prostředí. Americké rozvržení kláves. Disponuje 104× středně vysokými klávesami,  která vám umožní rychlé a spolehlivé zadávání dat a multimediálními klávesami umožňující rychlý přístup k multimediálním funkcím této klávesnice. Disponuje dvěma USB porty pro připojení další počítačové periferie (například myši). Odolná proti polití. Opěrka zápěstí. Navržena pro celodenní kancelářskou práci.

DELL KM5221W, US (580-AJRP)
899 Kč
Doprava zdarma

Novinka

Set bezdrátové klávesnice a myši Dell KM5221W US kombinuje elegantní a moderní design s ergonomickým a spolehlivým provedením. Každodenní kancelářská práce se tak stane pohodlnější a příjemnější. Velkou výhodou setu je skvělá výdrž baterie, která činí až 36 měsíců