Sony Ghost of Tsushima Director's Cut PS4 (PS719715092)
1 799 Kč
Doprava zdarma

Novinka

Nejúspěšnější akční hra roku 2020 Ghost of Tsushima v edici Director's Cut pro herní konzoli Playstation 4/Playstation 4 Pro. Tvůrci ze studia Sucker Punch ve spolupráci se Sony vám představují akční hru na hrdiny v otevřeném světě (RPG), ve které zavítáte do feudálního Japonska, které se ocitá pod vládou Mongolské říše a vy, jakožto správní bojovníci za svobodu, jej budete mít za úkol od této nelítostné hrůzy, která na vás čeká, osvobodit. Mongolská říše při svém tažení na Východ zpustošila koncem 13. století celé národy. Mezi japonskou pevninou a obrovskou mongolskou invazní flotilou, které velí krutý a prohnaný generál Khotun Khan, stojí pouze ostrov Cušima.

Sony PlayStation 5 Dual Sense + DualSense Midnight Black
3 399 Kč
Doprava zdarma

Set bezdrátového ovladače DualSense v bílé barvě a DualSense v černé barvě pro herní konzoli Sony PlayStation 5. Gamepad disponuje vestavěným mikrofonem, reproduktorem a haptickou odezvou. K dispozici je celkem 16 tlačítek a analogové páčky. Novinkou je také velkokapacitní baterie, tlačítko Create a vylepšený ergonomický design.

Sony PlayStation 5 Dual Sense + Marvel's Spider-Man: Miles Morales - Ultimate Edition
3 499 Kč
Doprava zdarma

Set bezdrátového ovladače DualSense a hry Marvel's Spider-Man: Miles Morales – Ultimate Edition pro herní konzoli Sony PlayStation 5. Gamepad disponuje vestavěným mikrofonem, reproduktorem a haptickou odezvou. K dispozici je celkem 16 tlačítek a analogové páčky. Novinkou je také velkokapacitní baterie, tlačítko Create a vylepšený ergonomický design. V nejnovějším dobrodružství v Marvel’s Spider-Man vesmíru se teenager Miles Morales přizpůsobuje svému novému domovu, zatímco jako nový Spider-Man následuje svého mentora Petera Parkera. Aby zachránil celý New York, musí si Miles nasadit masku Spider-Mana a opravdu si ji vzít za svou. Ultimátní edice obsahuje: Marvel's Spider-Man: Miles Morales, Marvel's Spider-Man: Remastered a balíček rozšíření The City That Never Sleeps.

Sony PlayStation 5 Dual Sense Midnight Black + DualSense Cosmic Red
3 499 Kč
Doprava zdarma

Set bezdrátového ovladače DualSense v černé barvě a DualSense v červené barvě pro herní konzoli Sony PlayStation 5. Gamepad disponuje vestavěným mikrofonem, reproduktorem a haptickou odezvou. K dispozici je celkem 16 tlačítek a analogové páčky. Novinkou je také velkokapacitní baterie, tlačítko Create a vylepšený ergonomický design.

Sony PlayStation 5 Dual Sense Midnight Black + Ghost of Tsushima - Director's Cut
3 499 Kč
Doprava zdarma

Set bezdrátového ovladače DualSense v černé barvě a hry Ghost of Tsushima Director's Cut pro herní konzoli Sony PlayStation 5. Gamepad disponuje vestavěným mikrofonem, reproduktorem a haptickou odezvou. K dispozici je celkem 16 tlačítek a analogové páčky. Novinkou je také velkokapacitní baterie, tlačítko Create a vylepšený ergonomický design. Akční hra na PlayStation 5 Ghost of Tsushima v edici Director's Cut. Autoři série Infamous představují novou akční adventuru v otevřeném světě. Podíváme se v ní do feudálního Japonska, kde pocítíme sílu Mongolské říše z první ruky. Mongolská říše při svém tažení na Východ zpustošila koncem 13. století celé národy. Mezi japonskou pevninou a obrovskou mongolskou invazní flotilou, které velí nelítostný a prohnaný generál Khotun Khan, stojí pouze ostrov Cušima.

Sony PlayStation 5 Dual Sense Midnight Black + Sony Playstation Plus Card - 365 dní, CZ
2 999 Kč
Doprava zdarma

Set bezdrátového ovladače DualSense v černé barvě a předplatného služby PlayStation Plus na 12 měsíců pro herní konzoli Sony PlayStation 5. Gamepad disponuje vestavěným mikrofonem, reproduktorem a haptickou odezvou. K dispozici je celkem 16 tlačítek a analogové páčky. Novinkou je také velkokapacitní baterie, tlačítko Create a vylepšený ergonomický design. PlayStation Plus je služba pro předplatitele v podobě balíčku na 365 dní, která poskytuje řadu dodatečných funkcí v síti PlayStation Network.

Sony PlayStation 5 Dual Sense + Pulse 3D Wireless Headset, černá/bílá
3 999 Kč
Doprava zdarma

Set bezdrátového ovladače DualSense a sluchátek Pulse 3D Wireless Headset, černá/bílá pro herní konzoli Sony PlayStation 5. Gamepad disponuje vestavěným mikrofonem, reproduktorem a haptickou odezvou. K dispozici je celkem 16 tlačítek a analogové páčky. Novinkou je také velkokapacitní baterie, tlačítko Create a vylepšený ergonomický design. Bezdrátová herní sluchátka3D prostorovým zvukem pro konzoli PlayStation 5. Sony PS5 – Pulse 3D Wireless Headset ve stylovém černobílém provedení jsou skvělým herním doplňkem ke konzoli PlayStation 5. Bezdrátové připojení díky technologii Radio Frequency.

Sony PlayStation 5 Dual Sense + Ratchet and Clank: Rift Apart
3 499 Kč
Doprava zdarma

Set bezdrátového ovladače DualSense a Ratchet and Clank: Rift Apart pro herní konzoli Sony PlayStation 5. Gamepad disponuje vestavěným mikrofonem, reproduktorem a haptickou odezvou. K dispozici je celkem 16 tlačítek a analogové páčky. Novinkou je také velkokapacitní baterie, tlačítko Create a vylepšený ergonomický design. Akční plošinovka na PlayStation 5 s českými titulky Ratchet & Clank: Rift Apart PS5 (PS719825791) vás nadchne strhujícím vizuálním zpracováním i dostupným šíleným arzenálem. Nechte se ohromit intergalaktickým dobrodružstvím, které se řítí na konzoli PS5.

Sony PlayStation 5 Dual Sense + Sackboy A Big Adventure!
3 299 Kč
Doprava zdarma

Set bezdrátového ovladače DualSense a hry Sackboy A Big Adventure! pro herní konzoli Sony PlayStation 5. Gamepad disponuje vestavěným mikrofonem, reproduktorem a haptickou odezvou. K dispozici je celkem 16 tlačítek a analogové páčky. Novinkou je také velkokapacitní baterie, tlačítko Create a vylepšený ergonomický design. Plošinová adventura na PlayStation 5 Sackboy A Big Adventure! PS5 (PS719823827). Vydejte se se Sackboyem z LittleBigPlanet na nové epické 3D dobrodružství v krásné plošinovce. Společně s jeho přáteli se setkáte ve hře Sackboy: A Big Adventure. Vhodné od 7 let.

Sony PlayStation Pulse 3D Wireless, černá (PS719834090)
2 946 Kč
Doprava zdarma

Novinka

Stylová herní bezdrátová sluchátka PULSE 3D stvořená pro novou herní konzoli Sony Playstation 5. Tyto sluchátka mají duální integrované mikrofony s funkcí snížení šumu, odlehčenou konstrukci a pohodlné náušníky. Vysoce kvalitní a křišťálově čistý zvuk. Disponují prvotřídní výdrží pro hraní – až 12 hodin bezproblémového hraní, tak se do něj pusťte bez obav! Podpora 3D zvuku a virtuálního prostorového zvuku Tempest 3D Audio Tech. Nabíjení přes USB-C konektor.