Relax Dětské lyžařské brýle Arch
499 Kč 449 Kč

Akce

Dětské lyžařské brýle disponují zorníkem, který je ošetřen úpravou proti zamlžování Antifog. Součástí brýlí je nastavitelný pásek se silikonovými protiskluzovými prvky. Relax Dětské lyžařské brýle Arch poskytují 100% ochranu před UV zářením a jsou kompatibilní i s dioptrickými brýlemi.

Ferrino Finisterre 38

Ferrino Finisterre 38

Hodnocení: 4
3 090 Kč 2 309 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Batoh o objemu 38 l disponuje RECCO odrazkou, která umožňuje hledání osob ve ztížených podmínkách. Je opatřena odvětrávaným zádovým systémem D.N.S.. Ferrino Finisterre 38 2020 je vhodný na turistiku, ferraty a výlety a je kompatibilní s hydrovakem.

Ferrino Finisterre 48

Ferrino Finisterre 48

Hodnocení: 5
3 190 Kč 2 239 Kč

Turistický batoh jednoduchého střihu s maximální výbavou. Ferrino Finisterre 48 nabízí odvětraný zádový systém D.N.S. a dvě komory oddělené přepážkou, které je možné sjednotit. Dále využijete odnímatelné fixační popruhy na snowboard či sněžnice. Použitý materiál zajišťuje nízkou váhu a vysokou odolnost.

Sulov Vak na sjezdové boty FAMILY pro 3 páry
699 Kč 629 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Prostorný vak na sjezdovou obuv. Sulov Vak na sjezdové boty FAMILY pro 3 páry je vyroben z kvalitního polyesteru. Vak se sestává z 6 oddělených částí, které lze nezávisle na sobě uzavírat zipem. Taška je vybavena 6 ventilačními otvory a nastavitelným ramenním popruhem pro snadný přenos.

Sulov Vak na sjezdové lyže pro 1 pár
449 Kč 389 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vak na pár sjezdových nebo dva páry běžeckých lyží. Sulov Vak na sjezdové lyže pro 1 pár je vyroben z kvalitního polyesteru potaženého vrstvou PVC. Obal je vybaven 4 ventilačními otvory pro dostatečné odvětrávání a 2 ramenními popruhy pro pohodlný transport.

Leki Sentinel, black-white
540 Kč 439 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lyžařské sjezdové hole pro aktivní jezdce. Hlavní část tyče je vyrobena z TS hliníku pro větší odolnost a důrazem na nízkou váhu. Poutka Pas Soft omezují vypadávání z ruky na minimum. Zpevněné hroty pro perfektní odraz. Leki Sentinel s rukojetí PA safety guard pro příjemné držení.

Relax Dětská - Junior Lyžařská helma Twister Visor
1 999 Kč 1 499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětská lyžařská helma se sklopným hledím. Skořepina In-Mold Shell je pevná i pružná natolik, že snižuje případné nárazy. Pratelná vložka Soft Sense udržuje hlavu v teple. Seřiditelný systém Dual Fix přispívá k lepšímu držení na hlavě. Relax Dětská – Junior Lyžařská helma Twister Visor splňuje certifikaci CE EN 1077: 2007, class B.

Relax Lyžařské brýle Jet
799 Kč 579 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lyžařské brýle disponují zorníkem, který je ošetřen úpravou proti zamlžování Antifog. Je vyroben z velmi odolného polykarbonátového materiálu. Pohodlnost při nošení zajišťuje tepelně tvarovaná pěna. Relax Lyžařské brýle Jet poskytují 100% ochranu před UV zářením.

SELECT FB Classic, žlutá, vel.3
550 Kč 329 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Fotbalový míč pro děti a mládež od značky SELECT. Jednotlivé části jsou strojově šity pro zachování dlouhotrvající pevnosti. Povrchový materiál s lesklou úpravou. Atraktivní design, který může dopomoct vaší malé ratolesti v pokračujícím směřování. Míč FB Classic je k dostání ve výrazně žluté barevné variantě ve velikosti 3.

SELECT FB Classic, žlutá, vel.5
550 Kč 329 Kč

Novinka

Fotbalový míč pro děti a mládež od značky SELECT. Jednotlivé části jsou strojově šity pro zachování dlouhotrvající pevnosti. Povrchový materiál s lesklou úpravou. Atraktivní design, který může dopomoct vaší malé ratolesti v pokračujícím směřování. Míč FB Classic je k dostání ve výrazně žluté barevné variantě ve velikosti 5.

SELECT FB Clava, vel. 3
650 Kč 499 Kč

Novinka

Fotbalový míč ze syntetické kůže od značky SELECT. Obsahuje pětivrstvou vložku a patentovanou duši. Jednotlivé části jsou ručně šity pro zachování pevnosti. Konstrukce z 32 panelů. Nevšední design k využití na tréninku. Míč FB Clava je k dostání ve velikosti 3.

SELECT FB Clava, vel. 4
650 Kč 499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Fotbalový míč ze syntetické kůže od značky SELECT. Obsahuje pětivrstvou vložku a patentovanou duši. Jednotlivé části jsou ručně šity pro zachování pevnosti. Konstrukce z 32 panelů. Nevšední design k využití na tréninku. Míč FB Clava je k dostání ve velikosti 4.

SELECT FB Cup, vel. 5
650 Kč 629 Kč

Novinka

Fotbalový míč ze syntetické kůže od značky SELECT. Pětivrstvá vložka a patentovaná duše. Jednotlivé části jsou ručně šity pro zachování pevnosti. Konstrukce z 32 panelů. Nevšední design k využití ve formě tréninkového míče. Míč FB Cup, vel. 5 je k dostání ve velikosti 5.

SELECT FB Future Light DB, vel.3
590 Kč 499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Fotbalový míč pro děti a mládež od značky SELECT. Jednotlivé části jsou strojově šity pro zachování dlouhotrvající pevnosti. Odlehčená konstrukce. Povrchový materiál s tepelným lepením. Atraktivní design, který může dopomoct vaší malé ratolesti v pokračujícím směřování. Míč FB Future Light DB je k dostání ve velikosti 3.

SELECT FB Future Light DB, vel.4
590 Kč 499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Fotbalový míč pro děti a mládež od značky SELECT. Jednotlivé části jsou strojově šity pro zachování dlouhotrvající pevnosti. Odlehčená konstrukce. Povrchový materiál s tepelným lepením. Atraktivní design, který může dopomoct vaší malé ratolesti v pokračujícím směřování. Míč FB Future Light DB je k dostání ve velikosti 4.

SELECT FB Match DB, vel.5
1 189 Kč

Novinka

Fotbalový míč s nejrychlejšími vlastnostmi od značky SELECT. Speciální povrchová úprava. Jednotlivé části jsou strojově šity pro zachování pevnosti. Konstrukce z 32 panelů. Nevšední design k využití na tréninku i zápase. Míč FB Match DB je k dostání ve velikosti 5.

SELECT FB Stratos, vel. 4
790 Kč 599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Fotbalový míč s vnitřní stavbou pro lepší ovladatelnost na zemi i ve vzduchu od značky SELECT. Speciální povrchová úprava. Jednotlivé části jsou ručně šity pro zachování pevnosti. Konstrukce z 32 panelů. Nevšední design k využití na tréninku i zápase. Míč FB Stratos je k dostání ve velikosti 4.

SELECT FB Stratos, vel. 5
790 Kč 599 Kč

Novinka

Fotbalový míč s vnitřní stavbou pro lepší ovladatelnost na zemi i ve vzduchu od značky SELECT. Speciální povrchová úprava. Jednotlivé části jsou ručně šity pro zachování pevnosti. Konstrukce z 32 panelů. Nevšední design k využití na tréninku i zápase. Míč FB Stratos je k dostání ve velikosti 5.

SELECT FB Classic, žlutá, vel.4
550 Kč 329 Kč

Novinka

Fotbalový míč pro děti a mládež od značky SELECT. Jednotlivé části jsou strojově šity pro zachování dlouhotrvající pevnosti. Povrchový materiál s lesklou úpravou. Atraktivní design, který může dopomoct vaší malé ratolesti v pokračujícím směřování. Míč FB Classic je k dostání ve výrazně žluté barevné variantě ve velikosti 4.