Jirglová Petra Š.: Všechno nejlepší, Anno-20%
399 Kč 319 Kč

Osmadvacetiletá Anna život, který by jí mohl leckdo závidět. Bydlí v krásném bytě s úžasným přítelem, jehož firma je na vzestupu, a tak se Anna může plně soustředit na péči o domácnost.

Bergová Ellen: Ulíbám tě k smrti-20%
399 Kč 319 Kč

Zrovna když hotelová manažerka Annabella získala skvělé místo v Singapuru, měla by najednou zachránit hotel svých rodičů v Alpách.

Burgerová Kristýna: Holka od Big Benu-19%
279 Kč 224 Kč

Když hlavní hrdinka a autorka v jednom přijede poprvé do Anglie, vidí všechno idylicky. Nový začátek v nové zemi, spousta příležitostí, nová přátelství a flámování do noci, aniž by musela někomu nahlašovat, kam jde a kdy přijde.

Goldflam Arnošt: Tata a jeho syn-16%
320 Kč 266 Kč

Kniha Tata a jeho syn, která vychází v druhém vydání, je třetí sbírkou povídek, kterou tento česky píšící židovský autor v nakladatelství Sefer vydal.

Hubeňáková Zuzana: Nejhezčí mezi krávami-19%
279 Kč 224 Kč

Knihy Zuzany Hubeňákové přinášejí odlehčený pohled na věci nezvyklé, ale i ty běžné, všednodenní a všudypřítomné – jako je například papírový kapesník v pračce.

Kantorek Pavel: Velká kniha vtipu
399 Kč 339 Kč

Velká kniha vtipu přináší průřez tvorbou Pavla Kantorka, jehož kresby jsou plné hravé ironie. Vybraných 500 vtipů určitě potěší všechny milovníky dobrého humoru.

„Být humoristou není žádná legrace.

Kašparů Max: Třicet případů, aneb malé, bílé, kulaté-16%
138 Kč 115 Kč

Nebyl jsem, v případě napsání této útlé publikace, inspirován majorem Zemanem ani jeho třiceti socialisticko – kriminalistickými kousky, ale výzvou mých přátel, abych zavzpomínal na třicet roků své lékařské, především psychiatrické praxe a vybral z n

Melichar René: Zákoník mé ženy aneb Obyčejné dny-19%
259 Kč 208 Kč

Kniha humorných příběhů z rodinného života autora, který se přestěhoval se ženou, dospívající dcerou a desetiletým synem do rodinného domku, což při jeho příslovečné nešikovnosti přináší celou řadu neobvyklých situací, do jejichž řešení se neváhá po

Miligan Spike: Mussolini a jeho podíl na zhroucení-24%
349 Kč 262 Kč

Mussolini a jeho podíl na mém zhroucení je vtipný a zábavný deník britského vojáka z druhé světové války. Kniha představuje znamenitou a inteligentní protiválečnou satiru, která si našla místo mezi světovou klasickou literaturou.

Vondrák Jiří: Můj laskavý objektiv-25%
199 Kč 149 Kč

Můj laskavý objektiv je souborem devatenácti krátkých humorných vzpomínek na setkání a natáčení filmů s herci, muzikanty, spisovateli a dalšími velikány českého a světového významu.