Mornštajnová Alena: Listopád-24%
369 Kč 277 Kč

Ptali jste se někdy sami sebe, jaký by byl váš život, kdyby v listopadu 1989 dopadlo všechno jinak? Jaké by byly naše osudy, kdyby komunismus neskončil a my zůstali za železnou oponou oddělující nás od světa i jeden od druhého?

Božík Pavol: Cizinec-24%
299 Kč 225 Kč

Úspěšný hudební producent Jakub má na Slovensku život, který je mu možné jenom závidět.

Caplinová Julie: Čajovna v Tokiu
349 Kč 297 Kč

Popadněte cestovní pas a vydejte se do země mrakodrapů, tradičních chrámů, čajových rituálů a rozkvetlých sakur. Užijte si romantiku s šálkem lahodného čaje a nechte se unášet příběhem, který si vás získá od první stránky.

Čechová Dagmar Digma: Nesejdeš z cesty-19%
269 Kč 216 Kč

Nechat si předpovědět budoucnost vypadá lákavě. Nahlédnout za hranice toho, co by mělo zůstat utajeno. Dozvědět se, co hezkého život přinese. Co když však věštba nebude příznivá?

Deveraux Jude: Zapomenutá vražda-25%
399 Kč 299 Kč

Starobylé anglické sídlo, nevyřešená vražda a příliš mnoho podezřelých… Pro autorku románů Saru Medlarovou zkrátka dokonalá dovolená.

George Nina: Světla jihu
299 Kč 255 Kč

Pařížský knihkupec Jean Perdu, kterého zná český čtenář z románu Levandulový pokoj, prodává na své lodi, v literární lékárně, knihy jako medicínu na duši. Ne každá kniha ale pomůže na každé skryté trápení.

Hájíček Jiří: Rybí krev-24%
229 Kč 172 Kč

Románem Rybí krev pokračuje Jiří Hájíček ve své linii venkovských próz (povídkový soubor Dřevěný nůž, romány Zloději zelených koní a Selský baroko) a zavádí nás tentokrát na jihočeský venkov přelomu osmdesátých a devadesátých let dvacátého století.

Hession Rónán: Leonard a Hladový Paul-24%
349 Kč 262 Kč

Odzbrojující román kladoucí prostou otázku: Mohou dobří lidé změnit svět?

Leonard a Hladový Paul je okouzlující příběh dvou milých svobodných třicátníků, kterých byste si na ulici ani nevšimli, natož aby se z nich stávali hrdinové románů.

Hewittová Kate: Není to moje dcera-20%
299 Kč 239 Kč

Milly celý život snila o tom, že bude maminkou. Sama je adoptovaná, takže vždycky toužila po důvěrném poutu se svým vlastním dítětem. Proto když se s manželem Mattem dozví, že nemohou mít děti, zhroutí se jí svět.

Kasten Mona: Snít znovu
399 Kč 339 Kč

Když se Jude Livingstonové v Los Angeles zhroutí sny, utíká za svým bratrem do Woodshillu, kde se chce znovu postavit na vlastní nohy. Jenže netuší, že jedním ze spolubydlících v bratrově domě je i její bývalý přítel Blake, kterému zlomila srdce.

Kimová Angie: Smrtící zázrak
399 Kč 336 Kč

Jak daleko zajdete, abyste ochránili svou rodinu? V městečku Miracle Creek dojde k výbuchu experimentálního léčebného zařízení, při němž zahyne žena a malý chlapec. Kdo neštěstí zavinil? Matka autistického syna, která už se o něj nechtěla starat?

Kneidl Laura: Neopouštěj mě
399 Kč 339 Kč

Bojí se lásky. Ale ještě více se bojí, že by ho mohla ztratit… S Lucou byla Sage šťastná jako nikdy dřív. Ukázal jí, co znamená důvěřovat sobě samé i druhému. Co znamená žít. A milovat.

Kwok Jean: Hledání Sylvie Lee-24%
379 Kč 285 Kč

Amy se vydává pátrat po své milované starší sestře. Netuší však, že ji zdaleka nezná tak dobře, jak si myslela.

Manželé Leeovi se přestěhují z Číny do Ameriky, avšak po narození dcery zjistí, že si její výchovu nemohou dovolit.

Lauda David: Jednorožec
229 Kč 193 Kč

Sociální drama protkané notnou dávkou černého humoru. Kniha syrová jak miska sushi. Třiasedmdesátiletý pan Ovčáček doslova přežívá v domově pro seniory. Má vyšší inteligenci než většina klientů i zaměstnanců a rád dělá různé legrácky.

Lombardo Claire: Nejhezčí dny našich životů-20%
499 Kč 399 Kč

Seznamte se, tohle jsou Sorensonovi! Rodinná sága o manželském páru, čtyřech dcerách, které mezi sebou neustále válčí, a jednom dlouho pohřbeném tajemství… Když se do sebe Marilyn a David zamilovali, netušili, co na ně čeká.

Lowry Mary Pauline: Dopisy od Roxy-16%
369 Kč 309 Kč

Bridget Jones si psala deník, Roxy píše dopisy – svému bývalému. Osmadvacetiletá umělkyně Roxy má mizerně placenou práci v lahůdkářství a mizernou náladu z toho, jak se její milovaný texaský Austin poddává nadnárodním korporacím.

Macháčová Adriana: Miluju tvoje lži-24%
349 Kč 262 Kč

Kateřina najde po smrti babičky v zaprášeném kufru dopis od otce, kterého nikdy nepoznala. Rozhodne se od základů změnit svůj dosavadní život. Věří, že setkání s otcem konečně zlomí její neradostný osud.

Madeleine Laura: Tajemství mezi námi-20%
349 Kč 279 Kč

Vysoko v horách na jihu Francie se osmnáctiletá Ceci snaží žít co nejnormálnější život. Píše se však rok 1943 a normální není nic – a to především ne pro dívku, která se zamiluje do špatné osoby.

Málková Martina: Pérka, drátky, kolečka-19%
279 Kč 224 Kč

Mína Mašlová je uznávaná herečka, která úspěšně vzdoruje útokům věku i mladších hereček. Její manžel právě dokončil divadelní hru s hlavní rolí psanou Míně na tělo.

Manáková Mirka: V pasti Araba-24%
299 Kč 225 Kč

Sára se dostala do zajetí šejka Abdullaha. Stane se jeho otrokyní – až do dne, kdy se v domě objeví muž, který si ji chce vzít za manželku. Pod nátlakem se za něj nakonec provdá.

March Meghan: Vzdorující královna-24%
329 Kč 247 Kč

Jsem jeho zábava. Jeho hračka. Splátka dluhu. Říkám si, že Mounta nenávidím, ale tělo mě zradí pokaždé, když vstoupí do místnosti. Jak ho můžu chtít, a současně se ho bát? Varovali mě, že mi poplete hlavu. Postaví můj mozek proti mému tělu.

Miles Ava: Francouzská hostina-24%
449 Kč 337 Kč

Majitelka prosperující kavárny v Dare Valley, Jill Haleová je odnepaměti zamilovaná do svého dávného nejlepšího přítele z dětství Briana McConnella.

Miles Ava: Země Nory Robertsové-25%
399 Kč 299 Kč

Richard Sommerville, bývalý manžel novinářky Meredith Haleové, tvrdí, že jeho žena má kvůli románům Nory Robertsové nereálné představy o manželství, a Meredith tomu uvěří.

Miller Catherine: 99 dní s Tebou-20%
299 Kč 239 Kč

Emma a Nathan by už nemohli být rozdílnější. Když se ale potkají v nemocniční čekárně plné vybledlých časopisů a zvuku tikajících hodin, jsou oba vyděšení, nervózní a sami. Netuší, co je čeká…

Emmin život je tichý. Pracuje v knihovně.

Nikolai Maria: Čokoládovna-20%
399 Kč 319 Kč

OSUD DVOU ŽEN.
RODINNÉ DĚDICTVÍ.
PŘÍBĚH VELKÉ VÁŠNĚ.

Stuttgart na počátku 20. století. Judith Rothmannová, dcera majitele čokoládovny, vede privilegovaný život v noblesní čtvrti Degerloch.

Novak Brenda: Fantastické léto-24%
299 Kč 225 Kč

Jsou rodiny, do nichž jsme se narodili… … a rodiny, které jsme našli.

Když si Serenity nechala udělat testy na zjištění DNA, dělala si legraci, že jistě odhalí nějaký temný skandál svých předků.

Novak Petr: Myškinův problém - Zápisky zrání
269 Kč 226 Kč

Současný román o romantických vztazích a přebytku či nedostatku otcovských figur. Když se Markéta s Petrem na stránkách knihy potkají, vypadá to banálně, na přímočarou love story. Romantika v pravý čas, chtělo by se říct, na prahu dospělosti.

Okeová Janette: Láska dostává křídla-24%
249 Kč 187 Kč

Sny se někdy plní. Ne každá dívka a mladá žena však sní o „kariéře“ manželky a matky. Klíčem k pestřejšímu životu je vyšší vzdělání a toho se dostává stále více děvčatům z rodiny Davisových.

Picoultová Jodi: Nejsem jako vy-20%
499 Kč 399 Kč

Jacob Hunt je jen zdánlivě obyčejný teenager – exceluje v matematice, má hodně černý smysl pro humor a nenávidí nepořádek. To, co má navíc, je Aspergerův syndrom, formu autistické poruchy. Je neprodyšně uzavřený ve svém vlastní světě.

Quick Amanda: Fotografie smrti-24%
379 Kč 285 Kč

Vítejte v Burning Cove v Kalifornii, kde se pod hollywoodským pozlátkem skrývá nemilosrdný vrah… Vivian Brazierová si nikdy nepředstavovala, že jako umělecká fotografka bude přijímat noční telefonáty, aby vyfotila děsivá místa činu.

Reed Ava: Truly
399 Kč 339 Kč

Andie přijíždí do Seattlu. Pochází z venkovské farmy, nemá byt, konto prázdné a za sebou těžké časy. S nejlepší přítelkyní June si chtějí splnit sen a začít společně studovat na univerzitě, aby mohly založit firmu.

Stranger Simon: Lexikon světla a temnoty
399 Kč 339 Kč

Co přimělo Henryho Rinnana, skromného ševcovského syna, aby se stal jednou z nejvíce nenáviděných postav v norské historii? A proč se jistá židovská rodina po válce rozhodla nastěhovat do jeho základny, do domu, který zůstal samotným symbolem hrůzy?

Symerová Martina: Kaleidoskop lásky-24%
299 Kč 225 Kč

Lucie, třicetiletá sexy šéfredaktorka nakladatelství má skvělou práci, ale na osobní život jí moc času nezbývá. Už dlouho je tajně zamilovaná do Davida, svého šéfa, a právě v den svých třicetin se rozhodne vzít osud do svých rukou.

Tajovská Iva: Než se rozdělíme-25%
268 Kč 201 Kč

Nový román Ivy Tajovské volně navazuje na knihy Odpusť, že jsem se vrátil a Hořící nebe a završuje tak složité osudy několika rodin zmítaných událostmi 20. století.

Valová Nikola: Zeměmíry
299 Kč 252 Kč

Žádný život není obyčejný. Slunce svítí pro všechny. V prosluněném australském Queenslandu žijí zástupy krásných, úspěšných, dokonale opálených lidí – Andrew Newman mezi ně však rozhodně nepatří.

Wild Meredith: Do plamenů
349 Kč 297 Kč

„Neuvěřitelně sexy druhý díl trilogie Meredith Wild o rodině Bridgů, jež si podmaní nejenom čtenáře prvního dílu, ale i ty, kteří se s osudy hlavních hrdinů poprvé seznámí až v tomto díle… Tato vášnivá moderní romance je tak nabitá erotikou, že jsme

Wisemanová Ellen Marie: Sběratelka sirotků-19%
359 Kč 288 Kč

Zatímco svět oslavuje konec Velké války, blíží se další hrozba – španělská chřipka. Nová hrůza dolehne i na Filadelfii, kde žije třináctiletá německá imigrantka Pia, jejíž otec narukoval do americké armády, ale stále se ještě nevrátil domů.