Bloom Penelope: Jeho zákusek
299 Kč 255 Kč

Asi si nikdo nemyslí, že mít sexy šéfa není vůbec komplikované ani matoucí. Ale musím mu už odolávat jen pár měsíců. V lednu odlétám do Paříže, abych si splnila svůj sen a stala se umělkyní. Škoda, že nemůžu mít svůj zákusek a náležitě si ho užít.

Easton B. B.: Kravaťák-24%
369 Kč 277 Kč

„Odkdy jedeš po chlapech v kravatách? Líbí se ti jen chlapi, co vypadají, jako by chlapy v kravatách přepadali. Se zbraní.“ To byla pravda. V roce 2003 už jsem měla jasně daný typ.

Hlava Jan: Nahota k prodeji-16%
299 Kč 249 Kč

Čtenář se ocitá v kůži mladého muže, který i přes nepřízeň osudu touží po lásce. Zrazen tou nejbližší hledá útěchu v posteli jiných žen. Zde poznává, jak může být sex rozmanitý.

Keelandová Vi: Neměli bychom-19%
359 Kč 288 Kč

Bennett se dovídá, že po fúzi dvou reklamních agentur bude muset o své místo kreativního ředitele soupeřit s Annalise, zastávající v druhé z firem stejnou pozici.

Kuras Benjamin: SEX nás všechny přežije-25%
248 Kč 186 Kč

Soubor článků původně psaných pro Playboy. Rozkoš chvilková, pozice směšná, výdaje proklaté, podle lorda Chestertona. Balitba internetem, se všemi trapnostmi. Sex telefonický. Sex podle českých pohádek. Sex bezpečný a nebezpečný.

Nabokov Vladimir: Lolita-24%
299 Kč 225 Kč

Výstřední zpověď čtyřicátníka Humberta Humberta o jeho zničující erotické posedlosti kouzlem „nymfičky“ Dolores Hazeové vzbudila krátce po svém vzniku bouři odporu i nemístná očekávání.

Reiszová Tiffany: Zámek hříchů-25%
328 Kč 246 Kč

Mimořádně pohlcující erotický thriller. Silné, neotřelé hlavní postavy a řada záhad a zápletek s nečekanými vyústěními…

Świst Paulina: Chobotnice
349 Kč 297 Kč

Román Chobotnice od Pauliny Świst je další silná kniha od nejpopulárnější polské debutantky posledních několika let.

Whitney G.: Důvodné pochybnosti-24%
389 Kč 292 Kč

Prominentní právník Andrew Hamilton má ohledně žen jasné požadavky: líbí se mu blondýnky s pěknými křivkami a vyžaduje, aby nelhaly…