Bardon František: Zlatá kniha moudrosti
300 Kč 228 Kč

V edici Horev jako další svazek vychází kniha Františka Bardona s názvem Zlatá kniha moudrosti. Tento titul je určen hlavně pokročilým žákům a vedoucím hermetických kroužků, aby si v ní a díky ní mohli upřesnit své poznání.

Byrne Rhonda: Největší tajemství
349 Kč 262 Kč

Oblíbená autorka bestsellerů Rhonda Byrne odstartovala v roce 2006 celosvětový fenomén hledání pravdy vydáním své knihy Tajemství. Toto dílo změnilo život mnoha lidem, pomohlo jim pochopit nevyužité síly, které mají.

Charman Rachelle: Krystaly - vykládací karty
599 Kč 509 Kč

S touto magnetickou krabičkou, obsahující křišťálové vykládací karty a doprovodnou brožurku, se můžete vydat na cestu za láskou a životní inspirací.

Gilbert Guy: Srdcem k srdci
159 Kč 136 Kč

Nová kniha známého francouzského kněze a vychovatele delikventní mládeže ukazuje, že veškerý aktivismus a pomoc ostatním by byly mnohem těžší, ba nezvladatelné, pokud by za nimi nebyl intenzivní život modlitby.

Heryán Ladislav: Exotova abeceda
199 Kč 169 Kč

Krátká zamyšlení známého salesiánského autora Ládi Heryána vycházejí z nejrůznějších podnětů, často zcela banálních. Dotýkají se přitom vždy důležitých témat víry a spirituality v současném světě.

Raphael Katrina: Léčení a osvícení drahými kameny
349 Kč 262 Kč

Transformační vlastnosti drahých kamenů. Komplexní, avšak snadno srozumitelný průvodce k použití léčivých a drahých kamenů pro niterný růst a k léčebným, harmonizujícím účelům v každodenním životě.

Rinpočhe Patrul: Slova mého dokonalého učitele
598 Kč 497 Kč

Kniha významného tibetského mistra meditace (1808–1887) je klasickým komentářem k přípravným praxím do dzogčhenového cyklu Longčhen ňinghthig, jednoho z nejznámějších cyklů učení a duchovního pokladu školy Ňingmapa, nejstarší tradice tibetského buddh

Šťastná Nika: Tvořivá základní energie
238 Kč 179 Kč

Autorka Nika Štastná přináší přístupně čtivou koncepci volně interpretované teorie kundalini – hadí síly – tvořivé energie. Jednoduše vyslovuje vysoké duchovní pravdy a odhaluje fascinující hluboká tajemství života.

YOUCAT Kurz víry - Vše, co je dobré vědět o křesťanství
299 Kč 228 Kč

YOUCAT: Kurz víry se do větší hloubky věnuje základním tématům katolické víry a morálního učení. Co všechno víme o Bohu? Proč existuje utrpení? Co mají Boží přikázání společného s láskou? A k čemu potřebujeme církev?

Zdráhal Jiří: Bible Guide
199 Kč 149 Kč

Pokud se díváme na Bibli jako na město, které chceme navštívit, tato kniha má za cíl pomoct nám se zorientovat. Ukázat nám hlavní třídu, náměstí a největší dominanty města – to nám pomůže, abychom se neztratili.