10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

POTŘEBY PRO ŠKOLÁKY ZA SKVĚLÉ CENY

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Pixie Crew Volnočasový batoh Minecraft zelený Pixie Crew Volnočasový batoh Minecraft zelený
Pixie Crew Volnočasový batoh Minecraft zelený

Praktický batoh v designu Minecraft pro každodenní užívání s jedinečnou silikonovou deskou pro tvorbu pixel art motivů. Batoh je vhodný pro děti prvního stupně základní školy nebo pro volný čas. Vnitřní prostor odpovídá velikosti formátu A4. Postranní kapsy mohou sloužit na pití nebo příruční potřeby dětí. ZDARMA 100 malých černých pixelů zdarma.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 219 Kč
Pixie Crew Studentský batoh Graffiti Pixie Crew Volnočasový batoh Minecraft zelený
Pixie Crew Studentský batoh Graffiti

Studentský batoh Graffiti od značky Pixie Crew nabídne pohodlné nošení, to díky ergonomicky tvarovaným a polstrovaným zádům. Úložný prostor je rozdělen do dvou uzavíratelných kapes. Nechybí ani vnitřní polstrovaná kapsa na notebook, postranní síťované kapsy a reflexní prvky. Přední část batohu doplňuje silikonový Pixie Crew creative panel.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 1 049 Kč
Herlitz Bombičkové pero my.pen-M, modré Pixie Crew Volnočasový batoh Minecraft zelený
Herlitz Bombičkové pero my.pen-M, modré

I psaní může být zábava a díky tomuto stylovému peru vás to bude bavit. Naplňte bombičkou a pusťte se do domácích úkolů, básniček nebo psaní knižních příběhů. Pero je vhodné pro praváky i leváky.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 149 Kč
Herlitz Školní batoh FiloLight Plus Gól Staedtler Fixy "Triplus", 20 různých barev, sada, 1 mm, STAEDTLER
Herlitz Školní batoh FiloLight Plus Gól

Školní set obsahující aktovku FiloLight Plus, sáček na cvičky, plný(vybavený) penál a pouzdro na pastelky, to vše v designu gól. Školní taška s nízkou hmotností, má ergonomicky tvarovaná a polstrovaná záda a nastavitelné ramenní popruhy. Nechybí dostatek místa na školní potřeby ani reflexní prvky pro lepší viditelnost dítěte.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 2 339 Kč
Herlitz Školní batoh SoftLight Plus Vesmír Staedtler Fixy "Triplus", 20 různých barev, sada, 1 mm, STAEDTLER
Herlitz Školní batoh SoftLight Plus Vesmír

Školní set obsahuje aktovku SoftLight Plus, sáček na cvičky, plný(vybavený) penál a pouzdro to vše v designu Vesmír, navíc set také obsahuje plastový box na svačinu. Školní taška s nízkou hmotností cca 900 g, má ergonomicky tvarované polstrování zad a nastavitelné ramenní popruhy. Hlavní kapsa je s odděleným prostorem pro knihy. Je vybavena reflexními prvky pro lepší viditelnost dítěte.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 2 329 Kč
Staedtler Fixy "Triplus", 20 různých barev, sada, 1 mm, STAEDTLER Staedtler Fixy "Triplus", 20 různých barev, sada, 1 mm, STAEDTLER
Staedtler Fixy "Triplus", 20 různých barev, sada, 1 mm, STAEDTLER

Sada obsahuje 20 kusů tvarovaných fix. Balené jsou v papírové krabičce a mají různé barvy. Inkoust je na vodní bázi a je vypratelný z většiny textilií. Fixy jsou vhodné na různé typy papíru.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Mideer Velký penál - Tyrannosaurus rex Herlitz Školní batoh SoftLight Plus Hvězdy
Mideer Velký penál - Tyrannosaurus rex

Jednopatrový školní penál s motivem Tyrannosaura rexe je vybaven mnoha klasickými gumovými úchyty na pero, pastelky nebo fixy a dvěma kapsičkami na pravítko, kružítko či nůžky. Penál je voděodolný a snese i hrubější zacházení.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 299 Kč
Herlitz Školní batoh FiloLight Plus Květy Herlitz Školní batoh SoftLight Plus Hvězdy
Herlitz Školní batoh FiloLight Plus Květy

Školní set obsahující aktovku FiloLight Plus, sáček na cvičky, plný(vybavený) penál a pouzdro na pastelky, to vše v designu Květy. Školní taška s nízkou hmotností, má ergonomicky tvarovaná a polstrovaná záda a nastavitelné ramenní popruhy. Nechybí dostatek místa na školní potřeby ani reflexní prvky pro lepší viditelnost dítěte.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 2 339 Kč
Herlitz Školní batoh SoftLight Plus Hvězdy Herlitz Školní batoh SoftLight Plus Hvězdy
Herlitz Školní batoh SoftLight Plus Hvězdy

Školní set obsahuje aktovku SoftLight Plus, sáček na cvičky, plný(vybavený) penál a pouzdro to vše v designu Hvězdy, navíc set také obsahuje plastový box na svačinu. Školní taška s nízkou hmotností cca 900 g, má ergonomicky tvarované polstrování zad a nastavitelné ramenní popruhy. Hlavní kapsa je s odděleným prostorem pro knihy. Je vybavena reflexními prvky pro lepší viditelnost dítěte.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 2 329 Kč
Herlitz Školní batoh SoftLight Plus Kolibřík Herlitz Školní batoh SoftLight Plus Kolibřík
Herlitz Školní batoh SoftLight Plus Kolibřík

Školní set obsahuje aktovku SoftLight Plus, sáček na cvičky, plný(vybavený) penál a pouzdro to vše v designu Kolibřík, navíc set také obsahuje plastový box na svačinu. Školní taška s nízkou hmotností cca 900 g, má ergonomicky tvarované polstrování zad a nastavitelné ramenní popruhy. Hlavní kapsa je s odděleným prostorem pro knihy. Je vybavena reflexními prvky pro lepší viditelnost dítěte.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 2 329 Kč
Herlitz Školní batoh FiloLight Plus Bublin Herlitz Školní batoh SoftLight Plus Kolibřík
Herlitz Školní batoh FiloLight Plus Bublin

Školní set obsahující aktovku FiloLight Plus, sáček na cvičky, plný(vybavený) penál a pouzdro na pastelky, to vše v designu bublinky. Školní taška s nízkou hmotností, má ergonomicky tvarovaná a polstrovaná záda a nastavitelné ramenní popruhy. Nechybí dostatek místa na školní potřeby ani reflexní prvky pro lepší viditelnost dítěte.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 2 339 Kč
Herlitz Školní batoh FiloLight Plus Sova Herlitz Školní batoh SoftLight Plus Kolibřík
Herlitz Školní batoh FiloLight Plus Sova

Školní set obsahující aktovku FiloLight Plus, sáček na cvičky, plný(vybavený) penál a pouzdro na pastelky, to vše v designu Sova. Školní taška s nízkou hmotností, má ergonomicky tvarovaná a polstrovaná záda a nastavitelné ramenní popruhy. Nechybí dostatek místa na školní potřeby ani reflexní prvky pro lepší viditelnost dítěte.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 2 339 Kč