10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Znáte z TV!

**Výběr položek, které znáte z TV!** Hračky pro děvčata i pro kluky, které vaše děti znají z televize jsou skvělým tipem na dárek.
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
SkyShowtime zdarma
Ravensburger GraviTrax Junior Startovní sada Džungle 274994 Ravensburger GraviTrax Junior Startovní sada Džungle 274994
Ravensburger GraviTrax Junior Startovní sada Džungle 274994

GraviTrax Junior je interaktivní systém kuličkové dráhy pro děti od 3 let. Ti nejmenší si staví své vlastní světy z kuličkových drah, které lze podle libosti zdobit a vytvářet tak jednotlivé tematické světy. Děti si tak při kreativním stavění užijí mnoho zábavy.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO DUPLO® 10875 Nákladní vlak Ravensburger GraviTrax Junior Startovní sada Džungle 274994
LEGO DUPLO® 10875 Nákladní vlak

LEGO® DUPLO® 10875 Nákladní vlak je díky snadnému ovládání a spoustě interaktivních prvků vhodný i pro ty nejmenší. Děti se mohou stát strojvedoucím vláčku s motorem s technologií Push & Go – vláček lze uvést do chodu jemným postrčením dopředu nebo dozadu a zastavit přidržením nebo zvednutím z kolejí. Pomozte jim umístit na koleje 5 barevných akčních kostek, díky kterým vláček houká, rozsvěcuje a zhasíná světla, zastavuje pro doplnění paliva, mění směr jízdy a zastavuje, kdekoliv je libo.

můžete mít 11.12.

Od MALL
Novinka
BABY born Adventní kalendář 2023 Ravensburger GraviTrax Junior Startovní sada Džungle 274994
BABY born Adventní kalendář 2023

BABY born Adventní kalendář s 24 oblečky a doplňky pro panenky BABY born velikosti 43 cm. Protože má BABY born úžasného nového kamaráda – medvídka BABY born, přála si medvědí adventní kalendář. Roztomilé medvídky proto najdeš v různých částech adventního kalendáře. Než přijde Ježíšek, pověsí BABY born na krb velkou punčochu. Jen se nemůže rozhodnout, jestli letos byla opravdu hodná jako andílek a má si obléct křídla, nebo se přece jen raději schovat za medvědí masku.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
BABY born Starší sestřička Play & Style, blondýnka, 43 cm BABY born Starší sestřička Play & Style, blondýnka, 43 cm
BABY born Starší sestřička Play & Style, blondýnka, 43 cm

„BABY born, to je můj obleček s potiskem a roztomilou tylovou sukýnkou! Vypadá to, že sesterská láska sahá jen tak daleko, dokud nedojde na krásné oblečení. Ve skutečnosti se ale sestřičky dělí o všechno. Starší sestřička BABY born je sice o trochu starší než miminko BABY born, mají ale stejnou velikost, takže si oblečky i doplňky mohou jednoduše půjčovat.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Epee Cool Games Země, město,...! BABY born Starší sestřička Play & Style, blondýnka, 43 cm
Epee Cool Games Země, město,...!

K vítězství v této hře je zapotřebí být nejen bystrý, ale i rychlý. Herní jednotka vybere písmeno a hráči musí odpovídat na témata dle kartiček. Kdo zmáčkne tlačítko jako první a k tomu správně odpoví, vyhrává kolo a kartičku získává.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Hasbro Monopoly Cesta Kolem Světa BABY born Starší sestřička Play & Style, blondýnka, 43 cm
Hasbro Monopoly Cesta Kolem Světa

Vydejte se na cestu kolem světa a zavítejte na vzrušující místa! Záznamy o své cestě si můžete na herní ploše vést pomocí razítkovacích žetonů. Svět už čeká! Hráči se pohybují po mazatelné hrací desce, navštěvují různá místa a absolvují výlety, aby získali karty Šance.

můžete mít DNES

Od MALL
Akce
Nerf Elite 2.0 Double punch Spin Master Tlapková patrola ve velkofilmu interaktivní vozidlo s figurkou Chase
Nerf Elite 2.0 Double punch

Zdvojnásobte radost ze střílení šipek s blástrem Nerf Elite 2.0 Double Punch! Tento motorizovaný blástr má totiž 2 hlavně a 2 zásobníky! Blástr Double Punch se může chlubit dvěma rychle se střídajícími hlavněmi, které se při střelbě pohybují dopředu a zpět. Je to skvělý dárek pro děti a perfektní hračka, při které budou děti v pohybu.

můžete mít 11.12.

Od MALL
Spin Master Tlapková patrola ve velkofilmu interaktivní letoun s figurkou Skye Spin Master Tlapková patrola ve velkofilmu interaktivní vozidlo s figurkou Chase
Spin Master Tlapková patrola ve velkofilmu interaktivní letoun s figurkou Skye

Připojte se ke Skye a zažijte vzrušující záchranářská dobrodružství jako z velkého plátna v jejím záchranářském letadle z filmu Tlapková patrola ve velkofilmu! Tento model letadla Tlapkové patroly má superelegantní design, úžasný aktivační mechanismus a dva raketomety.

můžete mít DNES

Od MALL
Spin Master Tlapková patrola ve velkofilmu interaktivní vozidlo s figurkou Chase Spin Master Tlapková patrola ve velkofilmu interaktivní vozidlo s figurkou Chase
Spin Master Tlapková patrola ve velkofilmu interaktivní vozidlo s figurkou Chase

Připojte se k Chaseovi a jeho záchranářskému vozidlu z filmu Tlapková patrola ve velkofilmu pro vzrušující dobrodružství na záchranných misích jako z velkého plátna! Tento model auta Tlapkové patroly má superelegantní design a může se úžasně proměnit.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Spin Master Tlapková patrola ve velkofilmu tematické vozidlo Chase Spin Master Tlapková patrola ve velkofilmu tematické vozidlo Marshall
Spin Master Tlapková patrola ve velkofilmu tematické vozidlo Chase

Připojte se k Chaseovi a zažijte vzrušující záchranářská dobrodružství v jeho autě z filmu Tlapková patrola ve velkofilmu. Tento model auta má superelegantní design a vzrušující zvukové efekty se synchronizovanými blikajícími světly. Užijte si nekonečná dobrodružství se svým oblíbeným psím hrdinou Chasem a jeho záchranářským autem.

můžete mít DNES

Od MALL
Spin Master Tlapková patrola ve velkofilmu tematické vozidlo Marshall Spin Master Tlapková patrola ve velkofilmu tematické vozidlo Marshall
Spin Master Tlapková patrola ve velkofilmu tematické vozidlo Marshall

Připojte se k Marshallovi a zažijte vzrušující záchranářská dobrodružství v jeho autě z filmu Tlapková patrola ve velkofilmu. Tento model auta má superelegantní design, sklápěcí žebřík a vzrušující zvukové efekty se synchronizovanými blikajícími světly. Užijte si nekonečná dobrodružství se svým oblíbeným psím hrdinou Marshallem a jeho záchranářským autem.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Spin Master Tlapková patrola ve velkofilmu tematické vozidlo Rocky Spin Master Tlapková patrola ve velkofilmu tematické vozidlo Marshall
Spin Master Tlapková patrola ve velkofilmu tematické vozidlo Rocky

Připojte se k Rockymu a zažijte vzrušující záchranářská dobrodružství v jeho autě z filmu Tlapková patrola ve velkofilmu. Tento model auta má superelegantní design, pohyblivá ramena na popelnice a vzrušující zvukové efekty se synchronizovanými blikajícími světly. Užijte si nekonečná dobrodružství se svým oblíbeným psím hrdinou Rockym a jeho záchranářským autem.

můžete mít DNES

Od MALL