15 produktů

Emile Henry oválný pekáč s poklicí-53%
2 559 Kč

1 199 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Emile Henry oválný pekáč s poklicí v barvě „červená geranda“. Vyroben je procesem HR® a je vhodný k používání v troubě klasické i mikrovlnné. Produkty Emile Henry lze vložit z mrazáku (-20 °C) přímo do rozpálené trouby.


Fontignac hrnec s poklicí 2 l-72%
899 Kč

249 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Hrnec ideální na zapékání is poklicí v originální modré barvě je vyrobený značkou Fontignac. Do keramického hrnce s uchy, který velmi dobře odolává teplotním šokům se vejde až dva litry tekutiny.


Küchenprofi Pekáč se skleněnou poklicí aroma 36 cm
3 779 Kč

2 849 Kč
+ doprava zdarma

Pekáč se skleněnou poklicí a mřížkou značky Küchenprofi patří mezi vysoce kvalitní kuchyňské příslušenství. V balení kromě pekáče najdete také poklici vyrobenou ze žáruvzdorného skla a praktický nerezový rošt.


Maxwell & Williams Kulatý hrnec na pečení 2,7 l
999 Kč
+ doprava zdarma

Velký porcelánový hrnec na pečení je tím pravým pomocníkem pro pomalu pečená masa a eintopfy. Jeho jednoduchý design a elegantní bílé provedení je vhodné i pro servírování pokrmů na stůl.


Kaiser 3D forma velikonoce-64%
539 Kč

189 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Díky 3D formě můžete upéct pro velikonoce tak typický symbol jako jsou vajíčka. Forma je z nepřilnavého materiálu s kvalitními silikonovými svorkami, takže těsto nevyteče, ale zároveň půjde vyklopit.


Tescoma Keramická forma beránek DELÍCIA
499 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Keramická forma s dokonale propracovanými detaily na pečení tradičního velikonočního beránka. Silnostěnná keramika s dvoubarevnou glazurou je vhodná pro mytí v myčce a má přirozeně antiadhezní vlastnosti.


Ballarini AMALFI pekáč 30x22 cm
1 126 Kč

899 Kč
+ doprava zdarma

Pekáč Amalfi je vyrobený pod značkou Ballarini v rozměru 36×25×6 cm. Pekáč s třívrstvým nepřilnavým povrchem CORTAN bez PFOA, těžkých kovů a niklu je vhodný i pro alergiky.


Fontignac mini kastrol 2 ks-44%
899 Kč

499 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Balení obsahuje dva malé kastrůlky s pokličkami vyrobené pod značkou Fontignac. Velmi kvalitní zpracování a vysoká odolnost kastrůlků z keramiky vás nadchnou.


Fontignac obdélníková mísa 26 cm-35%
539 Kč

349 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Obdélníková mísa o délce 26 cm je ideální na přípravu pečené zeleniny jako přílohu či menšího jídla. Pěkná, bytelná mísa vyrobená z keramiky pod značkou Fontignac odolá všem teplotním šokům.


Fontignac obdélníková mísa 32 cm-72%
899 Kč

249 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Obdélníková mísa o délce 32 cm je ideální na přípravu vašeho oblíbeného jídla z trouby. Pěkná, bytelná mísa vyrobená z keramiky pod značkou Fontignac odolá všem teplotním šokům.


Fontignac oválná mísa 26 cm-35%
539 Kč

349 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Pěkná, bytelná mísa vyrobená z keramiky pod značkou Fontignac odolá všem teplotním šokům. Oválná mísa o délce 26 cm je ideální na přípravu pečené zeleniny jako přílohu či menšího jídla.


Orion Forma keramika BÁBOVKA, 24 cm
349 Kč
+ doprava zdarma

Keramická forma na bábovku s glazovaným povrchem v klasickém designu. Dlouhá životnost materiálu. Maximální teplota pro pečení je 280°C. Průměr formy je 24 cm.


Orion Forma keramika SRNČÍ HŘBET, 33 cm
259 Kč
+ doprava zdarma

Keramická forma na srnčí hřbet s glazovaným povrchem v klasickém designu. Dlouhá životnost materiálu. Maximální teplota pro pečení je 280°C. Délka hřbetu je 34 cm.


Orion Forma keramika VÁNOČKA
259 Kč
+ doprava zdarma

Keramická forma na vánočku s glazovaným povrchem v klasickém designu. Dlouhá životnost materiálu. Maximální teplota pro pečení je 280°C. Délka vánočky je 33 cm.


Zenker Forma na biskupský chléb Energy Save 30 cm
196 Kč
+ doprava zdarma

Forma na biskubský chlebíček o délce 30 cm je vyrobena z nepřilnavého Teflonu Classic, jenž snižuje dobu pečení o 30%. Nebojte se pečení se značkou Zenker.