Gelati dívčí set trička a kalhot Fruits-80%
549 Kč 109 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dívčí set trička a kalhot Fruits v růžovo-modrém provedení bude vaší malé slečně dozajista slušet. Set je vyrobený z čisté a hebké bavlny s příměsí elastanu.

Gelati chlapecká mikina s medvědem-50%
489 Kč 244 Kč

Akce

Parádní mikinu v béžovém provedení si váš malý dobrodruh zajisté zamiluje. Přední stranu zdobí obrázek se spícím medvědem a nápis Champion.

Gelati chlapecké kraťasy Tropical-80%
249 Kč 49 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chlapecké kraťasy Tropical v pestrobarevném provedení jsou pro vašeho malého chlapce přímo ideální volbou do horkých letních dnů. Jsou vyrobené z čisté a hebké bavlny, která je příjemná na dotek. Kraťasy navíc zdobí celopotisk s listy tropické džungle a chameleoni.

Gelati chlapecké tričko Racer-78%
269 Kč 59 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Chlapecké tričko Racer v modrém provedení je pro vašeho malého chlapce přímo ideální volbou do horkých letních dnů. Je vyrobené z čisté a hebké bavlny, která je příjemná na dotek.

Gelati chlapecké tričko Racer-78%
269 Kč 59 Kč

Akce

Chlapecké tričko Racer v tmavě modrém provedení je pro vašeho malého chlapce přímo ideální volbou do horkých letních dnů. Je vyrobené z čisté a hebké bavlny s příměsí elastanu.

Gelati chlapecké tričko Racer-79%
289 Kč 59 Kč

Akce

Chlapecké tričko Racer v šedo-modrém provedení je pro vašeho malého chlapce přímo ideální volbou do jarních a letních dnů. Je vyrobené z čisté a hebké bavlny s příměsí elastanu.

Gelati chlapecké tričko Tropical-80%
249 Kč 49 Kč

Akce

Chlapecké tričko Tropical v bílo-zeleném provedení je pro vašeho malého chlapce přímo ideální volbou do horkých letních dnů. Je vyrobené z čisté a hebké bavlny s příměsí elastanu. Tričko navíc zdobí na přední straně nápis Wild One a obrázek tygra.

Gelati dívčí mikina Fruits-80%
359 Kč 71 Kč

Akce

Dívčí mikina Fruits v růžovém provedení bude vaší malé slečně dozajista slušet. Je vyrobená z čisté a hebké bavlny, která je příjemná na dotek. Mikinu navíc zdobí velká červená jahoda.

Gelati dívčí šaty Fruits-80%
359 Kč 71 Kč

Akce

Dívčí šaty Fruits v černém provedení budou vaší malé slečně dozajista slušet. Jsou vyrobené z čisté a hebké bavlny s příměsí elastanu. Šaty navíc zdobí celopotisk s jahodami a dalšími květinami.

Gelati dívčí set trička a kraťasů Ocean-80%
359 Kč 71 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dívčí set trička a kraťasů Ocean v růžovo-modrém provedení bude vaší malé slečně dozajista slušet. Je vyrobený z čisté a hebké bavlny s příměsí elastanu. Set navíc zdobí na přední straně nápis Love the Sea s mořskou tématikou a malá mašlička u krku v růžovém provedení.

Gelati dívčí svetr Ocean-80%
349 Kč 69 Kč

Akce

Dívčí svetr Ocean v růžovém provedení bude vaší malé slečně dozajista slušet. Je vyrobený z čisté a hebké bavlny s příměsí elastanu. Svetr navíc zdobí na přední straně nápis Love se dvěma malými srdíčky v bílém provedení.

Gelati dívčí tričko Monsters-80%
249 Kč 49 Kč

Akce

Dívčí tričko Monsters v tyrkysovém provedení je pro vaší malou slečnu přímo ideální volbou do horkých letních dnů. Je vyrobené z čisté a hebké bavlny s příměsí elastanu. Tričko navíc zdobí na přední straně designový pestrobarevný obrázek.

Gelati dívčí tričko Monsters-80%
249 Kč 49 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dívčí tričko Monsters ve žlutém provedení je pro vaší malou slečnu přímo ideální volbou do horkých letních dnů. Je vyrobené z čisté a hebké bavlny s příměsí elastanu. Tričko navíc zdobí na přední straně designový pestrobarevný obrázek.

Gelati dívčí tričko Monsters-78%
269 Kč 59 Kč

Akce

Dívčí tričko Monsters v bílo-šedém provedení je pro vaší malou slečnu přímo ideální volbou. Je vyrobené z čisté a hebké bavlny s příměsí elastanu.