Matt 5896K SCARF POL-MICRO KIDS bat & skull-50%
599 Kč 299 Kč

Akce

Dětský nákrčník POL – MICRO KIDS bat & skull od značky Matt je určený pro chlapcedívky. Design lebek a netopýrůmodré barvě si oblíbí všechny děti. Spolehlivě ochrání krk v chladných měsících.

Matt dívčí rukavice CATS
799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dívčí rukavice disponují voděodolnou a prodyšnou membránou Tootex, která udrží ruce v suchu a teple. Šířku lze regulovat pomocí gumičky, která po utáhnutí zamezí vniku sněhu k prstům. Matt dívčí rukavice CATS růžová jsou vyplněny izolační KWM vrstvou.

Matt 3211 DOO KID GLOVES WP ZIPPER pink
849 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dívčí zateplené rukavice DOO KIDS GLOVES WP ZIPPER od značky Matt díky voděodolnému zipu hravě obléknou i menší děti. Rukavice jsou delší a na konci disponují gumičkou, která po utažení zajistí, že se sníh nedostane dovnitř. Jsou skvělou volbou pro zimní radovánky na lyžích.

Matt dívčí rukavice 3216 Love Cats
849 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dívčí rukavice disponují voděodolnou a prodyšnou membránou Tootex, která udrží ruce v suchu a teple. Šířku lze regulovat pomocí gumičky, která po utáhnutí zamezí vniku sněhu k prstům. Matt dívčí rukavice 3216 Love Cats růžová jsou vyplněny izolační KWM vrstvou.

Matt 3211 DOO KID GLOVES WP ZIPPER blue
849 Kč

Chlapecké rukavice DOO KIDS GLOVES WP ZIPPER od značky Matt jsou skvělou volbou pro dovádění na lyžích. Zateplené rukavice s voděodolným zipem hravě obléknou i menší děti. Rukavice jsou delší a na konci disponují gumičkou, která po utažení zajistí, že se sníh nedostane pod ně.

Matt dětské rukavice Panda
949 Kč

Dětské lyžařské prstové rukavice od značky Matt s obrázky pandy. Rukavice disponují voděodolnou a prodyšnou membránou Tootex, která udrží ruce v suchu a teple.

Matt dívčí rukavice DOO ZIPPER RS růžová
849 Kč 799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dívčí rukavice disponují vodoodpudivou úpravou a měkkou izolační KWMG vrstvou, která udrží ruce v suchu a teple. Šířku lze regulovat pomocí gumičky, která po utáhnutí zamezí vniku sněhu k prstům. Matt dívčí rukavice DOO ZIPPER RS růžová jsou opatřeny voděodolným zipem pro usnadnění oblékání.

Matt 5896K SCARF POL-MICRO KIDS cocos-50%
599 Kč 299 Kč

Akce

Dětský nákrčník POL – MICRO KIDS od značky Matt je určený pro chlapcedívky. Design roztomilých krokodýlůzelené barvě si oblíbí všechny děti. Spolehlivě ochrání krk v chladnějších měsících.

Matt 8696 KID LIGHT CAP bizarre-50%
649 Kč 324 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dětská čepice KID LIGHT CAP bizarre od značky Matt si oblíbí všechny malé i větší děti. Černo-bílý design příšerek je vhodný nejen pro chlapce, ale i dívky. Čepice je vyrobená z polyesteru.

Matt 8696 KID LIGHT CAP monster gum blau-50%
649 Kč 324 Kč

Akce

Dětská čepice KID LIGHT CAP monster gum blau od značky Matt si oblíbí všechny malévětší děti. Pestrobarevný design s příšerkami je vhodný nejen pro chlapce, ale i dívky. Čepice je vyrobená z polyesteru.