Roxy dětské ponožky Frosty Girl Soc G Sock Brv0-40%
420 Kč 252 Kč

Akce

Dětské ponožky od značky Roxy zahřejí v chladnějších měsících. Vysoké ponožky Frosty Soc G Sock Brv0 jsou vyrobené z 80% bavlny, díky které jsou příjemné při nošení a nikde neškrábou.

SmartWool dětské ponožky K Wintersport Mountain capri
469 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětské ponožky od značky Smartwool využijí vaše děti na vysokohorské túryzimní sporty. Ponožky jsou vyrobené z Merino vlny, která zvyšuje odolnost vůči pachům a přináší komfort při nošení.

SmartWool dětské ponožky K Wintersport Mountain light gray
469 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dětské ponožky od značky Smartwool využijí vaše děti na vysokohorské túryzimní sporty. Ponožky jsou vyrobené z Merino vlny, která zvyšuje odolnost vůči pachům a přináší komfort při nošení.

DC chlapecké ponožky Spp Dc Linerb3P B Sock Kvj8-50%
220 Kč 110 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Chlapecké kotníčkové ponožky Linerb3P značky DC Shoe jsou vyrobené z příjemného elastického materiálu. Balení obsahuje 3 páry ponožek v různých odstínech.

ALPINE PRO dětské ponožky 3RAPID 2-50%
249 Kč 124 Kč

Akce

Dětské ponožky 3RAPID 2 značky ALPINE PRO jsou vyrobené z kvalitního parapropustného materiálu, který udrží nožku vašeho dítěte v suchu i při sportu v létě. V oblasti nártu je pružný úplet, který brání sesunutí ponožky.

Relax dětské lyžařské ponožky FREE RSO34A-46%
149 Kč 79 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lyžařské ponožky pro děti disponují elastickým lemem Flexi Grip. Ergonomický střih Ergo Fit skvěle padne a udržuje nohu chráněnou. Odolnější vrstva v oblasti paty a prstů. Relax dětské lyžařské ponožky FREE RSO34A jsou vyrobeny z Merina a Terry textilu.

Relax dětské lyžařské ponožky HAPPY RSO35
149 Kč

Lyžařské ponožky pro děti disponují elastickým lemem Flexi Grip. Ergonomický střih Ergo Fit skvěle padne a udržuje nohu chráněnou. Odolnější vrstva v oblasti paty a prstů. Relax dětské lyžařské ponožky HAPPY RSO35 jsou vyrobeny z Terry textilu, který dopomáhá uchovávat tělesné teplo.

Relax dětské lyžařské ponožky THUNDER RSO36-50%
169 Kč 84 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lyžařské ponožky pro děti z materiálu Microclimatic s termoregulačními vlastnostmi. Ergonomický střih Ergo Fit skvěle padne a udržuje nohu chráněnou. Odolnější vrstva v oblasti paty a prstů. Zesílení Wrap-X. Relax dětské lyžařské ponožky THUNDER RSO36 jsou vyrobeny z podílu Merino vlny a textilu Terry.

Relax dětské lyžařské ponožky THUNDER RSO36A
169 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lyžařské ponožky pro děti z materiálu Microclimatic s termoregulačními vlastnostmi. Ergonomický střih Ergo Fit skvěle padne a udržuje nohu chráněnou. Odolnější vrstva v oblasti paty a prstů. Zesílení Wrap-X. Relax dětské lyžařské ponožky THUNDER RSO36A jsou vyrobeny z podílu Merino vlny a textilu Terry.

SmartWool dětské podkolenky K SKI RACER-50%
399 Kč 199 Kč

Akce

Dětské lyžařské podkolenky KIDS SKI RACER od americké značky SMARTWOOL zajistí vašim dětem díky Merino vlně tepelnou izolaci a prodyšnost po celý den na svahu i na delší zimní procházce. Polstrované chodilo a pata pro absorpci nárazu a větší teplo.

SmartWool dětské ponožky K WINTERSPORT STRIPE alpine blue-50%
459 Kč 229 Kč

Akce

Dětské ponožky s polstrováním v místech chodidel, lýtek i holeně. Pomáhají udržovat nožky v hřejivém prostředí. Vrstva z Merina funguje jako tepelná regulace a odvádí zbytkovou vlhkost. Smartwool dětské ponožky K WINTERSPORT STRIPE alpine blue jsou díky své výšce ideální ke sněhovým hrátkám.

SmartWool dětské ponožky K WINTERSPORT STRIPE black-50%
459 Kč 229 Kč

Akce

Dětské ponožky s polstrováním v místech chodidel, lýtek i holeně. Pomáhají udržovat nožky v hřejivém prostředí. Vrstva z Merina funguje jako tepelná regulace a odvádí zbytkovou vlhkost. Smartwool dětské ponožky K WINTERSPORT STRIPE black jsou díky své výšce ideální ke sněhovým hrátkám.

SmartWool dětské ponožky K WINTERSPORT STRIPE mountain purple-50%
459 Kč 229 Kč

Akce

Dětské ponožky s polstrováním v místech chodidel, lýtek i holeně. Pomáhají udržovat nožky v hřejivém prostředí. Vrstva z Merina funguje jako tepelná regulace a odvádí zbytkovou vlhkost. Smartwool dětské ponožky K WINTERSPORT STRIPE mountain purple jsou díky své výšce ideální ke sněhovým hrátkám.

SmartWool dětské ponožky K WINTERSPORT YETTI BETTY bright coral-50%
459 Kč 229 Kč

Akce

Dětské ponožky K WINTERSPORT YETI od značky Smartwool jsou navržené tak, aby pomáhaly udržet prsty v teple. Ponožky jsou ideální na jakékoliv zimní dobrodružství. S lehce polstrovanou holení a nártem budou děti na svazích jako doma.

SmartWool K WINTERSPORT YO YETTI bright blue-50%
459 Kč 229 Kč

Akce

Dětské ponožky se zesílenými švy v oblasti špičky a paty. Pomáhají udržovat nožky v teple. Propracovaný motiv sněžného muže na lyžích. Smartwool dětské ponožky K WINTERSPORT YO YETTI bright blue jsou díky své výšce ideální k venkovnímu objevování v zimních měsících.