Fieldmann FZNR 1022

Fieldmann FZNR 1022

Hodnocení: 4,5
750 Kč 499 Kč

Na úpravu živých plotů či zastřihávání keřů a keříků tu pro vás máme zahradní pákové teleskopické nůžkyprůměrem střihu 50 mm. Dosáhnete s nimi i na těžko dostupná místa.

Capo Lopata na uhlí CAPO, černá rukojeť
589 Kč

Připravte se na topnou sezonu a vyzbrojte se lopatou na uhlí CAPO, se kterou složíte metrák uhlí během mžiku. Lopata na písek CAPO s žebrováním je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů, které vám zajistí vysokou odolnost vůči opotřebení, při zajištění nadstandardního komfortu při používání.

Capo Vidle na brambory CAPO, černá rukojeť
649 Kč

Blíží se období sklizně a vy zvažujete jak oddělit brambory či řepu od zeminy? Vidle na brambory CAPO s 10 zuby jsou perfektním pomocníkem při sklizni oblíbené zeleniny.

Capo Vidle na brambory CAPO, vínová rukojeť
649 Kč

Blíží se období sklizně a vy zvažujete jak oddělit brambory či řepu od zeminy? Vidle na brambory CAPO s 10 zuby jsou perfektním pomocníkem při sklizni oblíbené zeleniny.

Capo Vidle na štěrk CAPO, černá rukojeť
629 Kč

Čeká vás práce se šterkem a chtěli byste si práci užít? Vidle na šterk CAPO  s 9 zuby jsou perfektním pomocníkem pro práci se štěrkem a menším kamením.

Capo Vidle na štěrk CAPO, vínová rukojeť
629 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Čeká vás práce se šterkem a chtěli byste si práci užít? Vidle na šterk CAPO s 9 zuby jsou perfektním pomocníkem pro práci se štěrkem a menším kamením.

Cellfast Vidle CELLFAST 4 hroty ERGO s násadou Fiberglass
670 Kč

Rycí vidle se 4 hroty- používají se pro provzdušňování a uvolňování půdy- ergonomická rukojeť zaručuje správné, stabilní držení těla při minimalizaci svalového napětí- tvar rukojeti zajišťuje bezpečné a pohodlné uchopení- systém SAFETOUCH ™ zajišťuje bezp

Cold Steel 97TM21S 2 Handed Latin Machete
1 017 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Latin Machete je dvouruční, extrémě účinný, pracovní nástroj pro práci v těžkých podmínkách. Díky obouručnímu držení zvládne mačeta zpracovat i velmi husté křoví, nebo středně velké nálety. Čepel s Full tang konstrukcí je vyrobena z uhlíkové oceli 1055 s antikorozní povrchovou černou úpravou. Ocel

Extol Premium Mačeta, 395/135mm
333 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní mačeta s čepelí z nerezové oceli je vhodná na kempování a stanování.

Fiskars Fiskars Merlot zahradní nůžky dvoučepelové P26
299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Fiskars Merlot zahradní nůžky dvoučepelové – jednoruční nůžky jsou vhodné ke střihu čerstvých větví. Nůžky se pohodlně drží díky vytvarovaným masivním držadlům. Horní čepel je potažena kluznou vrstvou PTFE pro snížení tření. Pro praváky i leváky. Otvor pro zápěstní řemínek.

Fiskars Fiskars Nůžky na silné větve PowerGear S LX92
1 098 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Fiskars Nůžky na silné větve PowerGearS – Pohodlná a velmi pevná hliníková držadla jsou potažena měkčeným nesmekavým povrchem Patentovaný PowerGear™ mechanismus zvyšuje střižnou sílu až 3,5× ve srovnání s klasickým řešením Ocelový převod zajišťuje bezpečné přenášení velké síly Horní čepel je z vys…

Fiskars Fiskars Nůžky zahradní převodové PowerGrear X (L), dvoučepelové PX94
793 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Fiskars Nůžky zahradní převodové, dvoučepelové PX94 – ke stříhání čerstvých větví do průměru 26 mm. Unikátní mechanismus PowerGear umožňuje stříhat až s 3,5 krát menší námahou ve srovnání s běžnými nůžkami. Nůžky jsou vyrobeny z lehkého a pevného materiálu FiberComp.

Fiskars Fiskars Šafrán zahradní nůžky dvoučepelové P26
299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Fiskars Šafrán zahradní nůžky dvoučepelové – jednoruční nůžky jsou vhodné ke střihu čerstvých větví. Nůžky se pohodlně drží díky vytvarovaným masivním držadlům. Horní čepel je potažena kluznou vrstvou PTFE pro snížení tření. Pro praváky i leváky. Otvor pro zápěstní řemínek.

G&F Sekyrka GF 600g

G&F Sekyrka GF 600g

Hodnocení: 4,3
129 Kč

univerzální sekyrka, hmotnost hlavy 600g, celková hmotnost 910g, délka rukojeti: 36cm, rukojeť vyrobena ze speciálního kompozitního materiálu vyztuženého skelnými vlákny – fiberglass, protiskluzová úprava