baBice dívčí capáčky s lištičkou
489 Kč 449 Kč

Novinka

Okouzlující kožené capáčky v bílém provedení s lištičkou budou vaší holčičce moc slušet a zajistí jí maximální pohodlí. Capáčky jsou vyrobené z měkoučké kůže a velmi snadno se nazouvají.

baBice dívčí capáčky se srdíčkem
489 Kč 449 Kč

Novinka

Okouzlující kožené capáčky se srdíčkem budou vaší holčičce moc slušet a zajistí jí maximální pohodlí. Capáčky jsou vyrobené z měkoučké kůže a velmi snadno se nazouvají.

baBice dívčí capáčky BAREFOOT MB-057
549 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dívčí capáčky disponují gumičkou v zadní části, díky které skvěle padnou. Jsou vyrobené z měkké kůže, která se přizpůsobí nožičce vašeho dítěte. baBice dívčí capáčky BAREFOOT MB-057 umožňují správnou chůzi bez omezení a nadměrného zatížení.

baBice dívčí capáčky s hrošíkem
489 Kč 449 Kč

Novinka

Okouzlující kožené capáčky v šedé barvě s hrošíkem budou vaší holčičce moc slušet a zajistí jí maximální pohodlí. Capáčky jsou vyrobené z měkoučké kůže a velmi snadno se nazouvají.

baBice chlapecké capáčky s kotvami
489 Kč 449 Kč

Novinka

Parádní botičky pro malé námořníky. Capáčky v modré barvě s červenými kotvičkami budou vašemu chlapečkovi moc slušet. Capáčky jsou vyrobené z měkoučké kůže a velmi snadno se nazouvají.

baBice dívčí capáčky SAFESTEP BA143
569 Kč

Novinka

Parádní dívčí capáčky SAFESTEP značky baBice budou vašim holčičkám zaručeně slušet. Jsou vyrobené z měkké kůže, která se přizpůsobí nožičce vašeho dítěte. Flexibilní a lehká podešev Safestep umožní chodidlu správnou chůzi bez omezení a nadměrného zatížení.

baBice dětské capáčky s mráčkem
489 Kč 449 Kč

Novinka

Měkoučké capáčky z přírodní kůže s mráčkem se pohodlně nosí a jednoduše se nazouvají. Nožička se v capáčku nepotí i přes to, že je může vaše dítko nosit naboso. Botky jsou protiskluzové a snadno se udržují. Roztomilý design si oblíbí každé děcko.

baBice chlapecké capáčky s jelenem
559 Kč

Novinka

Měkoučké capáčky z přírodní kůže s jelenem se pohodlně nosí a jednoduše se nazouvají. Nožička se v capáčku nepotí i přes to, že je může váš syn nosit naboso. Botky jsou protiskluzové a snadno se udržují. Roztomilý design si oblíbí každý chlapeček.

baBice chlapecké capáčky s vláčkem
489 Kč 449 Kč

Novinka

Měkoučké capáčky z přírodní kůže s vláčkem se pohodlně nosí a jednoduše se nazouvají. Nožička se v capáčku nepotí i přes to, že je může váš syn nosit naboso. Botky jsou protiskluzové a snadno se udržují. Roztomilý design si oblíbí každý chlapeček.

baBice dětské capáčky s monsterou
559 Kč 499 Kč

Novinka

Měkoučké capáčky z přírodní kůže s palmovými listy se pohodlně nosí a jednoduše se nazouvají. Nožička se v capáčku nepotí i přes to, že je může vaše dítko nosit naboso. Botky jsou protiskluzové a snadno se udržují. Roztomilý design si oblíbí každé děcko.

baBice dětské capáčky s Krtečkem
559 Kč 499 Kč

Novinka

Měkoučké capáčky z přírodní kůže s Krtečkem a květinami se pohodlně nosí a jednoduše se nazouvají. Nožička se v capáčku nepotí i přes to, že je může vaše dítko nosit naboso. Botky jsou protiskluzové a snadno se udržují. Roztomilý design si oblíbí každé děcko.

baBice dětské capáčky s Krtečkem
559 Kč 499 Kč

Novinka

Měkoučké capáčky z přírodní kůže s Krtečkem se pohodlně nosí a jednoduše se nazouvají. Nožička se v capáčku nepotí i přes to, že je může vaše dítko nosit naboso. Botky jsou protiskluzové a snadno se udržují. Roztomilý design si oblíbí každé děcko.

baBice dívčí capáčky BA 241
489 Kč

Novinka

Dívčí růžové capáčky s vyšívanou lamou, od značky Babice, vyrobené z kvalitního přírodního materiálu.

baBice chlapecké capáčky EM-013
559 Kč 499 Kč

Novinka

Capáčky pro chlapce jsou opatřeny v zadní části gumičkou, která zamezuje sklouznutí. Nohy se v nich nepotí a lze je nosit naboso. Jsou vyrobeny z přírodní kůže. baBice chlapecké capáčky EM-013 jsou doporučovány ortopedy a pediatry a podporují správný vývoj nohou.

baBice chlapecké capáčky BA 003
449 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pohodlné chlapecké capáčky od značky Babice, vyrobené z měkké kůže, která se přizpůsobí nožičce vašeho dítěte.

baBice chlapecké capáčky BA-223
499 Kč

Novinka

Capáčky pro chlapce jsou opatřeny v zadní části gumičkou, která zamezuje sklouznutí. Nohy se v nich nepotí a lze je nosit naboso. Jsou vyrobeny z přírodní kůže. baBice chlapecké capáčky BA-223 jsou doporučovány ortopedy a pediatry a podporují správný vývoj nohou.

baBice dětské capáčky BA 137
449 Kč

Novinka

Pohodlné dětské capáčky od značky Babice, vyrobené z měkké kůže, která se přizpůsobí nožičce vašeho dítěte.

baBice dětské capáčky BA 087
449 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kožené dětské capáčky od značky Babice, v jednobarevném provedení a s kulatou špičkou.

baBice dětské capáčky BA232
489 Kč

Novinka

Pohodlné dětské capáčky z přírodního materiálu, od značky Babice, s roztomilou pandí výšivkou.