Garnamama chlapecké tričko
233 Kč

Novinka

Chlapecké tričko od značky Garnamama se příjemně nosí díky kvalitnímu bavlněnému materiálu s příměsí elastanu. Tričko v černém provedení je doplněné o obrázek kostlivce s kšiltovkou.

Garnamama dívčí punčocháče
191 Kč

Novinka

Elegantní punčocháče pro dívky od značky Garnamama jsou příjemné na nošení díky příměsi elastanu a velkému podílu bavlny. Tmavě modré provedení se hodí téměř ke všemu.

Garnamama dívčí punčocháče
191 Kč

Novinka

Elegantní punčocháče pro dívky od značky Garnamama jsou příjemné na nošení díky příměsi elastanu a velkému podílu bavlny. Černé provedení se hodí téměř ke všemu.

Garnamama chlapecké svítící pyžamo Neon
499 Kč

Novinka

Pyžamo pro chlapce je opatřeno potiskem traktoru, který po zhasnutí svítí. Rukávy i nohavice jsou dlouhé a během noci příjemné hřejí. Kalhoty jsou opatřeny v pase gumou. Garnamama chlapecké svítící pyžamo Neon je vyrobeno ze 100% příjemné bavlny.

Garnamama chlapecké slipy 3Pack
257 Kč

Novinka

Stylové chlapecké slipy s motivem zvířátek zaručí, že už si je váš špunt nikdy nezapomene obléct. Garnamama chlapecké slipy 3Pack jsou opatřené rozkošným motivem slona, velryby, medvěda a lišky se souhvězdím. Slipy jsou vyrobené z bavlny s příměsí elastanu pro příjemné nošení a dokonalý fit.

Garnamama dívčí kalhotky 3Pack
238 Kč

Novinka

Stylové dívčí kalhotky s veselými motivy zaručí, že už si je váš špunt nikdy nezapomene obléct. Garnamama dívčí kalhotky 3Pack jsou opatřené rozkošnými letními motivy a atraktivními barevnými kombinacemi. Kalhotky jsou vyrobené z bavlny s příměsí elastanu pro příjemné nošení a dokonalý fit.

Garnamama dívčí punčocháče
199 Kč

Novinka

Veselé punčocháče pro dívky od značky Garnamama jsou příjemné na nošení díky příměsi elastanu a velkému podílu bavlny. Puntíkovaný a proužkovaný vzor na žlutém podkladu rozveselí každé šatičky.

Garnamama dívčí punčocháče
199 Kč

Novinka

Veselé punčocháče pro dívky od značky Garnamama jsou příjemné na nošení díky příměsi elastanu a velkému podílu bavlny. Puntíkovaný a proužkovaný vzor na šedém podkladu rozveselí každé šatičky.

Garnamama dívčí punčocháče
199 Kč

Novinka

Originální punčocháče pro dívky od značky Garnamama jsou příjemné na nošení díky příměsi elastanu a velkému podílu bavlny. Srdíčkový vzor na růžovém podkladu rozveselí každé šatičky a sukýnku.

Garnamama dívčí punčocháče
199 Kč

Novinka

Originální punčocháče pro dívky od značky Garnamama jsou příjemné na nošení díky příměsi elastanu a velkému podílu bavlny. Srdíčkový vzor na bílém podkladu rozveselí každé šatičky a sukýnku.

Garnamama dívčí punčocháče
191 Kč

Novinka

Univerzální punčocháče pro dívky od značky Garnamama jsou příjemné na nošení díky příměsi elastanu a velkému podílu bavlny. Bílé provedení unosí dívky na všechny možné příležitosti.