Silikomart Silikonová forma na ledová lízátka + 50ks tyčinek

Značka: Silikomart Náš kód: 100002169565

Partnerský prodej

Silikomart Silikonová forma na ledová lízátka + 50ks tyčinek

Set 12 forem na lízátka či nanuky, 30 tyčinek a knihy receptů. Celý popis

289

289 Kč včetně DPH
Již se neprodává

Toto zboží vám nabízíme v rámci partnerského prodeje. Podmínky doručení se mohou lišit od našich standardních podmínek. Více informací

Hodí se vědět k partnerskému prodeji

Nákupní proces je úplně stejný, jak jste zvyklí. Staráme se o celou vaši objednávku i následnou komunikaci či případnou reklamaci. Rozdíl spočívá jen ve způsobu doručení. Zboží k vám putuje z našeho partnerského skladu v samostatné zásilce za speciální sazbu dopravného, bez možnosti osobního odběru na prodejnách MALL. U vybraných partnerů lze využít doručení na odběrná místa Uloženky.

V případě odstoupení od kupní smlouvy ve 14 dnech nebo reklamace výrobku, jehož jedna strana je delší než jeden metr nebo jeho váha přesahuje 20 kg, kontaktujte, prosím, nejdříve naši zákaznickou linku.

Zboží nabízené v rámci partnerského prodeje poznáte podle štítku Partnerský prodej

Popis

Popis produktu

Originální velká sada, kde najdete celkem dvanáct formiček čtyř různých tvarů: srdce, květiny, hvězdy, motýli. Formičky jsou vyrobené z odolného silikonu, který vydrží teploty až do –60°C. Můžete v nich připravit originální mražená lízátka, sorbety i klasické mléčné nanuky. Do formiček vložíte tyčinky a potom zalijete hmotou ke zmražení. Lízátka nebo nanuky vždy snadno vyklopíte z formiček. V sadě najdete také knihu receptů pro osvěžující inspiraci. Rozměry jedné formy jsou 37×82×15 mm, objem 30,5 ml.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Formy na cake pops (ano/ne) ne
Tyčinky na lízátka (ano/ne) ne