Počet nalezených produktů: 24

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Sevylor Alameda

Sevylor Alameda

Hodnocení: 5
15 499 Kč
+ doprava zdarma

Komfortní kajak vhodný pro rodinu o 3 členech. Sevylor Alameda je vybavena pohodlnými sedačkami SupporTall, které zajišťují vyšší posez. Loď je vyrobena z odolného materiálu a má zesílené dno Sevy-Strong Tarpaulin. V balení také naleznete vodotěsný vak o objemu 200 l pro bezpečný transport vyfouknuté lodi.


Sevylor Caravelle K 85

Sevylor Caravelle K 85

Hodnocení: 4,5
2 099 Kč

1 889 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lehký nafukovací člun vhodný pro 2 dospělé a 1 dítě. Sevylor Caravelle K 85 má extra bezpečnou 4 komorovou konstrukci a vestavěný měřič tlaku Sevytest pro snadnou kontrolu nahuštění. Konstrukce člunu umožňuje využití elektrického motoru. Balení obsahuje kromě člunu navíc sadu pro opravy.


Zray E10

Zray E10

Hodnocení: 4,5
8 500 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

°ZRAY E10 je paddleboard kategorie „allround" pro všechny. Dostatečně tuhá konstrukce drop-stich z něj dělá rodinný paddleboard, na kterém s děti zařádí a tátové zlepší svou fyzickou kondici.


Intex Člun Mariner 3

Intex Člun Mariner 3

Hodnocení: 5
10 999 Kč
+ doprava zdarma

Nafukovací člun pro 3 osoby z kvalitního PVC. Intex Mariner 3 má 2 nafukovací sedadla a součástí balení jsou 2 hliníková pádla, ruční pumpa a opravná sada. Člun unese až 300 kg a je vybaven 2 držáky na rybářský prut, okem na motor nebo záchytným lanem.


Intex Explorer 160 x 94 x 29 cm
650 Kč

332 Kč

Intex Explorer 58355 je nafukovací dětský člun na letní vodní radovánky pro malé plavce. Člun má nafukovací dno pro zvýšení komfortu, záchytné lano po celém okraji a úchyty pro pádla.


Sevylor Colorado Kit

Sevylor Colorado Kit

Hodnocení: 4,5
12 499 Kč
+ doprava zdarma

Exkluzivně

Vysoce kvalitní kajak pro 2 osoby. Sevylor Colorado Kit extra odolné konstrukce je vybaven odtokovými kanálky, které usnadňují zbavování se vody po sjezdu peřejí. Kajak je vybaven pohodlnými polohovatelnými sedačkami a praktickými D-kroužky pro připevnění přepravovaného materiálu.


LOZEN Allround 10'8''
12 500 Kč
+ doprava zdarma

Lozen „desetosmička“ je plovák z kategorie allround, ideální jako rodinný padleboard. Díky vynikající stabilitě a nezáludným jízdním vlastnostem budou začátečníci dělat rychlé pokroky při učení jízdy na prkně.


Belatrix Paddleboard  Flash
12 125 Kč
+ doprava zdarma

Jedná se o univerzální rychlý paddleboard paddleboard, který je díky své stabilitě vhodný nejen pro jízdu na všech typech vodních hladin, ale i pro závodní jízdu. Pro lepší stabilitu a bezpečnost je na povrchu protiskluzový nášlap. Na zádi je Flash osazen D kroužkem k uchycení bezpečnostního připev


Belatrix Paddleboard  Master
15 990 Kč

Jedná se o univerzální rychlý paddleboard paddleboard, který je díky své velikosti a stabilitě vhodný nejen pro jízdu na všech typech vodních hladin, ale i pro cvičení (joga paddleboard). Na tomto paddleboardu bez problému svezu celou rodinu. Pro lepší stabilitu a bezpečnost je na povrchu protisklu


Belatrix Paddleboard  Zephyr
10 940 Kč
+ doprava zdarma

Paddleboard vyznačující se mimořádnou obratností a unikátní konstrukcí. Je vyroben z dvojitého DROP STITCH PVC a zvláště vyztuženými boky a stojnou plochou pro ještě lepší pevnost.


Bestway Paddle Board Fastblast Tech, 3,81m x 76cm x 15cm
16 712 Kč

11 501 Kč
+ doprava zdarma

Bestway Paddle Board Cruiser Tech, 3,2m x 76cm x 15cm je nafukovací pádlovací prkno, které si jednoduše zabalíte do batohu a hurá na vodu. Prkno je vhodné pro rychlé jízdy a středně dlouhé výlety na vodě.


Body Glove Cruiser
15 990 Kč
+ doprava zdarma

Body Glove Cruiser je všestranný paddleboard, který najde široké uplatnění v rodinách nadšených paddleboardistů. Vyznačuje se velice nízkou hmotností a díky tomu si jej oblíbí zejména dívky a ženy.


Body Glove Performer
16 990 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vysoce kvalitní univerzální nafukovací SUP plovák Body Glove Performer pro nejširší využití. Díky šířce 86cm je to velice stabilní plovák, na kterém se budete vždy cítit pohodlně a bezpečně.


LOZEN Allround 9'9''
11 500 Kč
+ doprava zdarma

Lozen 9´9 je kratší obratný plovák, který však díky tloušťce 15 cm poskytuje dostatečnou tuhost a stabilitu. Ideální pro krátké výlety, ale také pro surfing na vlnách.


Skiffo Koast 12'6''
15 990 Kč
+ doprava zdarma

Tvar plováku Skiffo Koast je na půli cesty mezi allround a závodním paddleboardem. Je dlouhý a velice rychlý při zachování výborné stability díky své šířce, která jej dělá přístupným jezdcům všech úrovní.


Skiffo Sun Cruise 10'10''
14 990 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Skiffo Sun Cruise ve velikosti 10´10 je ideální paddleboard pro větší jezdce. V přední části je širší, což jej činí velice stabilním a díky protažené a zužující se zádi je paddleboard mimořádně obratný.


STX Freeride 10'6''
15 990 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Klasický stabilní nafukovací paddleboard STX 10‘6‘‘ Freeride je ideální pro všechny, kteří chtějí vyrazit na projížďku za jakýchkoliv podmínek. Je určen pro jezdce se standardní hmotností (do 100 kg), případně začátečníky, kterým nabídne díky svému výtlaku maximální stabilitu a zážitek i z první jízdy.


STX WS Tourer 11'6''
17 990 Kč
+ doprava zdarma

STX WS Tourer 11‘6‘‘ je skvělý nafukovací paddleboard pro lehce pokročilé jezdce, kteří chtějí vyrazit na delší projížďky za jakýchkoliv podmínek. Plovák pěkně prostupuje vodou a je vhodný i do menších vln. Možnost připevnění WS oplachtění.


Zray K8
7 990 Kč
+ doprava zdarma

Malý dětský univerzální ZRAY K8 je vstupenka do světa paddleboardingu. Na plováku mladí jezdci ocení jeho nízkou hmotnost a všestrannost. Skvělé stabilitě a ovladatelnosti napomáhá dlouhá flosna typu slide-in. Výrazná barva plováku zvyšuje viditelnost a tedy i bezpečnost na vodě.


Intex Člun Excursion 4

Intex Člun Excursion 4

Hodnocení: 4,5
6 600 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Intex Člun Excursion 4 je určen pro 4 osoby. Nosnost 400 kg je vhodná pro pro rekreaci a rybaření. Součástí balení jsou 2 vesla a pumpa.


LOZEN Surf 7'5''
8 990 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Lozen Surf Junior 7'5 je nafukovací paddleboard určený pro děti nebo jezdce s váhou do 70 kg. Je velmi lehký, ovladatelný a vhodný také pro surfování na vlnách.