Bestway Paddle Board Aqua Journey
10 801 Kč

7 639 Kč
+ doprava zdarma

Nafukovací pádlovací prkno pro jednu osobu s vysokou manévrovatelností lze snadno sbalit a vyrazit s ním na vodu pádlovat nebo surfovat. Vhodné pro jízdu na klidné voděmenších vlnkách. Udržení stability zaručuje protiskluzová podložka, prkno má rukojeť pro pohodlené zvedání a přenášení. Součástí balení je nastavitelné hliníkové pádlo (217 cm), cestovní taška, pumpa a sada pro drobné opravy. Maximální nosnost 95 kg.


LOZEN Surf 7'5''
9 500 Kč

8 989 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lozen Surf Junior 7'5 je nafukovací paddleboard určený pro děti nebo jezdce s váhou do 70 kg. Je velmi lehký, ovladatelný a vhodný také pro surfování na vlnách.


Bestway Paddle Board Kahawai 310 x 86 x 15 cm
14 799 Kč

11 989 Kč
+ doprava zdarma

Paddle board s protiskluzovou trakční vložkou je na vodě stabilní, pevný a odolný. Úchyty usnadňují přenos do vody a je možné se jich chytit při jízdě pro získání stability. Bestway Paddle Board Kahawai 310 × 86 × 15 cm je dodáván s praktickou transportní taškou.


Sevylor Tahiti Plus
5 999 Kč

4 829 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Robustní 3 komorová loď vhodná pro 2 dospělé a 1 dítě. Sevylor Tahiti plus disponuje odolným dnem s konstrukcí I-Beam potaženým PVC. Loď má zabudované měřidlo tlaku Sevytest umožňující pravidelnou kontrolu nahuštění. Plavidlo je ideální volbou pro plavbu na jezeře či poblíž mořských pláží. Snadný transport zajišťuje na místo určení zajišťuje Backpack system.


Intex Člun Seahawk

Intex Člun Seahawk

Hodnocení: 4,5
2 999 Kč

1 099 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nafukovací člun pro 2 osoby se 2 plastovými pádly a ruční pumpou. Intex Seahawk má nosnost 200 kg, nafukovací podlahu a ventil pro rychlé nafouknutí. Je vyrobený z kvalitního PVC bez ftalátů. Po obvodu lodi je umístěno záchytné lano a několik praktických ok na nejrůznější vybavení.


Bestway Voyager 300 (2,43m x 1,02m)
1 819 Kč

1 289 Kč
+ doprava zdarma

Nafukovací člun o rozměrech 2,43 × 1,02 m je vyroben z odolného materiálu o síle 0,42 mm. Rozdělen do tří vzduchových komor s nafukovací podlahou pro váš komfort. Rychloupínacíbezpečnostím ventily. Na člunu naleznete lano s vestavěnými průchodkami i držáky rybářských prutů. Součástí balení jsou hliníková vesla o délce 145 cm i opravná sada.


Intex Explorer 160 x 94 x 29 cm
650 Kč

369 Kč

Intex Explorer 58355 je nafukovací dětský člun na letní vodní radovánky pro malé plavce. Člun má nafukovací dno pro zvýšení komfortu, záchytné lano po celém okraji a úchyty pro pádla.


Sevylor Riviera

Sevylor Riviera

Hodnocení: 3,5
4 999 Kč

4 249 Kč
+ doprava zdarma

Kajak moderní konstrukce vhodný pro 2 osoby. Sevylor Riviera disponuje odolným dnem s konstrukcí I-Beam potaženým PVC a posuvnými sedačkami. Loď má zabudované měřidlo tlaku Sevytest umožňující pravidelnou kontrolu nahuštění. Snadný transport zajišťuje na místo určení zajišťuje Backpack system.


Intex Člun Seahawk 4 se dvěma sedadly
4 999 Kč

2 339 Kč
+ doprava zdarma

Nafukovací člun pro 4 osoby se 2 sedadly. Intex Seahawk 4 je dodáván společně s 2 hliníkovými pádly a ruční pumpou. Má nosnost 480 kg, držák na rybářský prut a záchytné lano po celém obvodu lodi. 3 vzduchové komory a 1 pomocná komora brání náhlému vyfouknutí, opravná záplata je přiložena.


Sevylor Colorado Kit

Sevylor Colorado Kit

Hodnocení: 4,5
12 499 Kč

7 999 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Vysoce kvalitní kajak pro 2 osoby. Sevylor Colorado Kit extra odolné konstrukce je vybaven odtokovými kanálky, které usnadňují zbavování se vody po sjezdu peřejí. Kajak je vybaven pohodlnými polohovatelnými sedačkami a praktickými D-kroužky pro připevnění přepravovaného materiálu.


Belatrix Paddleboard Flash
12 125 Kč
+ doprava zdarma

Jedná se o univerzální rychlý paddleboard paddleboard, který je díky své stabilitě vhodný nejen pro jízdu na všech typech vodních hladin, ale i pro závodní jízdu. Pro lepší stabilitu a bezpečnost je na povrchu protiskluzový nášlap. Na zádi je Flash osazen D kroužkem k uchycení bezpečnostního připev


Bestway Nafukovací kajak Ventura s pádly a pumpou 330 x 94c m
12 107 Kč

7 989 Kč
+ doprava zdarma

Nafukovací kajak disponuje polohovatelnými sedačkami pro 2 osoby. Nylonový potah umožňuje použití člunu i v náročném prostředí. Nafukuje se pomocí ventilů na závit. Bestway Nafukovací kajak Ventura s pádly a pumpou 330 × 94 cm má úložný prostor pro ukládání věcí.


Sevylor Waterton
10 799 Kč

8 639 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitní odolná kanoe. Sevylor Waterton je vyrobena z pevného materiálu – zesílené dno Sevy-Strong Tarpaulin. Komfort pro cestující zajištují HighRest sedadla. Kanoe je vybavena odpojitelnou ploutvičkou a elastickou šnůrou pro upevnění nákladu. Kanoe je ideální pro klasickou vodáckou turistiku.


Intex Člun Challenger 3 pro 3 osoby + vesla a pumpa
4 000 Kč

1 890 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitníí nafukovací člun Intex Challenger 3 je lehký a kompaktní, snadno se nafukuje a je připravený k vyplutí během chvilky. Je vyroben z kvalitních materiálů, které odolají mořské vodě i slunečnímu záření. Set obsahuje i ergonomicky tvarovaná hliníková vesla a plastovou ruční pumpu.


Sevylor Alameda

Sevylor Alameda

Hodnocení: 5
15 499 Kč

13 949 Kč
+ doprava zdarma

Komfortní kajak vhodný pro rodinu o 3 členech. Sevylor Alameda je vybavena pohodlnými sedačkami SupporTall, které zajišťují vyšší posez. Loď je vyrobena z odolného materiálu a má zesílené dno Sevy-Strong Tarpaulin. V balení také naleznete vodotěsný vak o objemu 200 l pro bezpečný transport vyfouknuté lodi.


Belatrix Paddleboard Typhoon
11 990 Kč
+ doprava zdarma

Jedná se o univerzální rychlý paddleboard paddleboard, který je díky své velikosti a stabilitě vhodný nejen pro jízdu na všech typech vodních hladin, ale i pro cvičení (joga paddleboard). Na tomto paddleboardu bez problému svezete celou rodinu.


Gumotex Baraka
24 990 Kč
+ doprava zdarma

Samovylévací kánoe BARAKA je ideální loď na turistiku i na těžkou divokou vodu. Mimořádně pevný trup má výborné…


Intex Člun Explorer 300

Intex Člun Explorer 300

Hodnocení: 5
1 999 Kč

899 Kč

Rodinný nafukovací člun pro 2 dospělé a 1 dítě. Intex Explorer 300 má nosnost 200 kg, úchyty na pádla a 3 vzduchové komory s dvojitým ventilem, které brání náhlému vyfouknutí. Záchytné lano je umístěno po celém obvodu lodi, člun snadno a rychle nafouknete i vyfouknete.


Sevylor Caravelle K 85

Sevylor Caravelle K 85

Hodnocení: 4,5
2 099 Kč

1 889 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Lehký nafukovací člun vhodný pro 2 dospělé a 1 dítě. Sevylor Caravelle K 85 má extra bezpečnou 4 komorovou konstrukci a vestavěný měřič tlaku Sevytest pro snadnou kontrolu nahuštění. Konstrukce člunu umožňuje využití elektrického motoru. Balení obsahuje kromě člunu navíc sadu pro opravy.


Belatrix Paddleboard Zephyr
9 850 Kč
+ doprava zdarma

Paddleboard vyznačující se mimořádnou obratností a unikátní konstrukcí. Je vyroben z dvojitého DROP STITCH PVC a zvláště vyztuženými boky a stojnou plochou pro ještě lepší pevnost.


Belatrix Paddleboard Wave
10 990 Kč
+ doprava zdarma

Paddleboard vhodný pro ženy, začátečníky i zkušenější jezdce. Vhodný na jakýkoliv typ hladiny. Jedná se o univerzální paddleboard s širokou škálou použití.


Gumotex Colorado 450
29 990 Kč
+ doprava zdarma

COLORADO 450 je univerzální člun pro prázdninové putování po řece s rodinou nebo pro plavbu na divoké vodě…


Gumotex Seawave
24 990 Kč
+ doprava zdarma

Nafukovací kajak SEAWAVE je díky svému úzkému a dlouhému tvaru snadno ovladatelný a vhodný pro rychlou jízdu…


Gumotex Ontario 420
24 990 Kč
+ doprava zdarma

Nafukovací člun ONTARIO je šestimístný člun vhodný pro vícedenní putování po řece s celou rodinou nebo přáteli a…


Gumotex Safari 330
13 990 Kč
+ doprava zdarma

SAFARI 330 je sportovní kajak se samovylévacím dnem určený pro sjezd divoké vody nižších stupňů obtížnosti nebo kajak pro…


Gumotex Scout Standard
28 999 Kč
+ doprava zdarma

SCOUT je nafukovací kánoe s novodobou konstrukcí. Hlavními přednostmi jsou komfortní výbava, obrovský vnitřní prostor…


Sevylor Caravelle KK 65

Sevylor Caravelle KK 65

Hodnocení: 4
1 599 Kč

1 439 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Klasický nafukovací člun vhodný pro 2 osoby. Sevylor Caravelle KK 65 má extra bezpečnou 4 komorovou konstrukci a vestavěný měřič tlaku Sevytest pro snadnou kontrolu nahuštění. Bezstarostný start na vodu vám zajistí balení, které obsahuje vše potřebné: člun, 2 pádla, pumpu, sadu pro opravy a transportní tašku.


Bestway Dětský nafukovací člun Bestway Disney Princess
172 Kč

Dětský nafukovací člun Bestway Disney Princess. Krásný barevný dětský člun s motivem Disney Princess z oblíbeného dětského seriálu. Člun má tahací lano upevněné na plastové úchytce a je to kvalitní pomůcka na plavání.


Gumotex Framura
21 999 Kč
+ doprava zdarma

Kajak Framura je nejrychlejší kajak z produkce Gumotexu určený na rekreační výlety a turistiku s možností umístění velkého množství bagáže.


Gumotex Thaya
23 999 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Revoluční nafukovací kajak THAYA využívající spojení jedinečného materiálu NITRILON a technologie Dropstitch.


Sevylor Riviera, modrá - zánovní
3 697 Kč

3 519 Kč
+ doprava zdarma

Zánovní

Nadčasový klasický nafukovací kajak Sevylor Riviera pro dva dospělé přichází s novinkou v podobě Backpack systému, který umožňuje kajak v pár minutách složit do praktického batohu a přenášet na zádech. Kajak je určený na plavbu po jezerech a klidných řekách.


Zray E10 - použité
7 979 Kč

6 969 Kč
+ doprava zdarma

Použité

ZRAY E10 je paddleboard kategorie „allround" pro všechny. Dostatečně tuhá konstrukce drop-stich z něj dělá rodinný paddleboard, na kterém s děti zařádí a tátové zlepší svou fyzickou kondici.


Sevylor Waterton - zánovní
10 799 Kč

6 209 Kč
- 42 %
+ doprava zdarma

Zánovní

Kvalitní odolná kanoe. Sevylor Waterton je vyrobena z pevného materiálu – zesílené dno Sevy-Strong Tarpaulin. Komfort pro cestující zajištují HighRest sedadla. Kanoe je vybavena odpojitelnou ploutvičkou a elastickou šnůrou pro upevnění nákladu. Kanoe je ideální pro klasickou vodáckou turistiku.


LOZEN Surf 7'5'' - zánovní
9 500 Kč

7 919 Kč
- 16 %
+ doprava zdarma

Zánovní

Lozen Surf Junior 7'5 je nafukovací paddleboard určený pro děti nebo jezdce s váhou do 70 kg. Je velmi lehký, ovladatelný a vhodný také pro surfování na vlnách.


Sevylor Waterton - použité
10 799 Kč

7 179 Kč
- 33 %
+ doprava zdarma

Použité

Kvalitní odolná kanoe. Sevylor Waterton je vyrobena z pevného materiálu – zesílené dno Sevy-Strong Tarpaulin. Komfort pro cestující zajištují HighRest sedadla. Kanoe je vybavena odpojitelnou ploutvičkou a elastickou šnůrou pro upevnění nákladu. Kanoe je ideální pro klasickou vodáckou turistiku.


STX Freeride 10'6''
12 999 Kč
+ doprava zdarma

Klasický stabilní nafukovací paddleboard STX 10‘6‘‘ Freeride je ideální pro všechny, kteří chtějí vyrazit na projížďku za jakýchkoliv podmínek. Je určen pro jezdce se standardní hmotností (do 100 kg), případně začátečníky, kterým nabídne díky svému výtlaku maximální stabilitu a zážitek i z první jízdy.


Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: