Hasbro detektivní hra Cluedo
809 Kč 529 Kč

S detektivní hrou Cluedo máte o zábavu postaráno. Vyřešte záhadnou vraždu a zjistetě, kdo je vrahem! Šest podezřelých. Jeden vrah. Jedna zbraň. Jedno místo. Jen jeden vítěz. Využijte svých skrytých schopností detektiva a zjistěte, kdy a jakou zbraní se to stalo. Vy na to přijdete.

Detoa Šachy a dáma dřevo společenská hra v krabici 35x23x4 cm
509 Kč 449 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Šachy s dámou. Být o krok napřed je velkou výhodou a je na čase tuto schopnost rozvíjet už v ranném věku. Přemýšlej, jaký tah má soupeř připravený a zamez mu v tom, aby tě porazil.

Piatnik Rummikub original-21%

Piatnik Rummikub original

Hodnocení: 4,9
549 Kč 429 Kč

Akce

Rummikub je rodinná hra s čísly, která je velkou výzvou pro každého! Hrací kameny vykládejte do postupek, nebo skupin. Sledujte vyložené kameny na stole, kombinujte a využívejte je ve svůj prospěch. Kdo myslí logicky, vyhrává!

Piatnik Šachy De Luxe

Piatnik Šachy De Luxe

Hodnocení: 5
1 299 Kč 929 Kč

Šachy jsou často označovány jako hra králů. Jedná se o klasickou a logickou hru pro dva hráče, která je lidstvu známá již od 6. století. Šachy jsou v krásném dřevěném provedení.

Detoa Šachy dřevo společenská hra
419 Kč 389 Kč

Šachy jsou klasická desková hra pro dva hráče, která vznikla v 15. století v jižní Evropě úpravou staré perské hry šatrandž. Představuje střetnutí dvou nepřátelských armád. Komu se podaří zneškodnit nepřátelského krále, dát mu mat, vítězí.

Dino Magnetické šachy

Dino Magnetické šachy

Hodnocení: 4,9
369 Kč

Elegantní provedení známé oblíbené hry. Magnetické figurky přináší jejich stabilitu při hře a jistotu při potřebě zachování zahraných pozic při dlouhodobých partiích. Zavírací box se šachovnicí umožňuje bezpečné uložení sady figurek.

Piatnik Rummikub - rozšíření
289 Kč

Rozšíření k oblíbené rodinné hře s čísly Rummikub. S tímto rozšířením Vás může hrát až 6. Princip hry zůstává stejný. Sestavujte skupiny a postupky z čísel, které máte ve stojánku. Kombinujte již vyložené kameny, přestavujte a rozhazujte vyložené kombinace. Cíl je jednoduchý, vyložit jako první všechny své kameny.

Piatnik Rummikub Mini

Piatnik Rummikub Mini

Hodnocení: 4,9
275 Kč 249 Kč

Rummikub v kompaktní verzi na cesty je rodinná hra s čísly, která je velkou výzvou pro každého! Hrací kameny vykládejte do postupek, nebo skupin. Sledujte vyložené kameny na stole, kombinujte a využívejte je ve svůj prospěch. Kdo myslí logicky, vyhrává!

Piatnik Rummikub TWIST Mini
349 Kč

Nová verze oblíbené rodinné hry Rummikub se speciálními žolíky! Sestavujte skupiny a postupky z čísel. Kombinujte již vyložené kameny, přestavujte a rozhazujte vyložené kombinace. Cíl je jednoduchý, vyložit jako první všechny své kameny.

Piatnik Piškvorky Seřaď 4! cestovní
249 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Cestovní verze klasické hry piškvorky. Díky praktickému balení si hru můžete vzít s sebou a užít si tak zábavu na dovolené nebo na cestách. Vhodné od 7 let.

Dino cestovní hra Uzly

Dino cestovní hra Uzly

Hodnocení: 4,8
279 Kč 219 Kč

S touto hrou v praktickém cestovním balení se zábavnou formou naučíte vázat 50 nejdůležitějších uzlů pro všechny příležitosti, například pro plavbu, pěší túru a další aktivity.

Piatnik Inkognito

Piatnik Inkognito

Hodnocení: 4,9
799 Kč 609 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Karneval v Benátkách. Vklouzneš do role tajného agenta či Ambasadora a maskován se ponoříš do pestrého karnevalového dění v Benátkách. Posbírej informace o svých spoluhráčích, vypozoruj, kdo je tvůj skutečný partner.

Albi Quoridor

Albi Quoridor

Hodnocení: 4,8
799 Kč 599 Kč

Quoridor je dřevěná rodinná hra pro 2 nebo 4 hráče. Vyhrává ten hráč, který svého pěšáka dostane jako prvního na protilehlou stranu hrací desky. Cesta nebude však jednoduchá!

Bonaparte Šachy, Dáma, Mlýn
319 Kč

Soubor nejoblíbenějších českých her pro malé i velké Šachy, Dáma a Mlýn. Zahrajte si s dětmi, rodiči nebo kamarády tyto známé hry. Soubor obsahuje dřevěné šachové kameny, dřevěnou dámu a oboustranný herní plán.

Detoa Domino

Detoa Domino

Hodnocení: 5
229 Kč

Sada dominových kamenů, určená pro celou řadu dominových her, jako je Klasické domino, Blesk, nebo Bergen. Kostky jsou dřevěné a v krabičce je 55 kusů. Hra je vhodná pro celé rodiny i děti od tří let věku.

Granna Sherlock

Granna Sherlock

Hodnocení: 4,5
299 Kč

Napínavá detektivní hra, ve které musíte odhalit pachatele záhadného zločinu. Kdo z vás záhadu vyřeší a dospěje do vítězného konce? Sherlock Holmes, John Watson, James Moriarty, Irene Adlerová… Na známých hrdinech ulpívá stín podezření – jeden z nich je zločinec. Kdo vyřeší záhadu a odhalí pachatele ukrývajícího se mezi řádnými občany?

ADC Blackfire Qwirkle

ADC Blackfire Qwirkle

Hodnocení: 4,9
899 Kč 749 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hra roku 2011 QWIRKLE, jejíž smysl je utvořit řadu stejných barev či symbolů. Přestože jsou pravidla hry Qwirkle skutečně jednoduchá, budete muset zapojit strategické myšlení a svoji taktiku promýšlet dopředu.

Bonaparte Kivi

Bonaparte Kivi

Hodnocení: 5
409 Kč 289 Kč

Kivi je taktická společenská hra s kostkami, při níž hráči získávají body stavěním souvislých řad z průhledných kamenů. Vrh kostek a taktika určují, kam hráč kámen umístí. Budovat vlastní řadu, nebo blokovat jiného hráče?

Piatnik Pixbox

Piatnik Pixbox

Hodnocení: 5
249 Kč 239 Kč

Pixbox je hra, díky které trénujete prostorovou představivost a potřebujete k ní rychlé myšlení a ostrý zrak. Hra spočívá ve skládání průhledných pix-karet s modrými čtverci a napodobování červených vzorů na kartičkách s úkoly. Vhodné pro hráče od 8 let.

Spin Master Klasické dřevěné šachy
309 Kč

Šachy jsou tradiční stolní hra pro dva hráče, která baví děti i dospělé už po mnoho generací. Tato hra procvičí vaše logické a strategické myšlení.

ADC Blackfire Brix-18%

ADC Blackfire Brix

Hodnocení: 5
649 Kč 529 Kč

Akce

Strategická hra v podobě piškvorek v novém rozměru. V každém tahu hráči staví cihlovou zeď tak, že přidávají své dílky do rostoucí stavby. Ale pozor s každá postavená cihla obsahuje dílek i pro soupeře.

Granna Gangster City
299 Kč 229 Kč

V této napínavé hře si musíte z karet vyvodit správné závěry a doložit, kdo je vaším podezřelým, čím zločin spáchal, kde se to stalo a jaký měl motiv. Vítězem se stává hráč, který jako první správně vytipuje a zatkne dva zločince.

Piatnik Repello

Piatnik Repello

Hodnocení: 4,8
699 Kč 529 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Základní pravidlo hry Repello je – každý předmět odpuzuje ostatní předměty, které se ocitnou v jeho těsné blízkosti. Stejně jako se odpuzují magnety. Důsledkem jediného tahu je řetězová reakce, která se rozšíří po celé hrací desce.

Albi Quarto

Albi Quarto

Hodnocení: 4,6
799 Kč 629 Kč

Společenská abstraktní hra Quarto. Jedna z mála her, kde rozhodujete o tahu soupeře. Vítězem se stává hráč, který umístí hrací kamen a vytvoří tak řadu čtyř kamenů, kde všechny hrací kameny mají alespoň jednu stejnou vlastnost.

Bonaparte Šachy dřevěné společenská hra
279 Kč

Šachy jsou společenská desková hra pro dva hráče. Jsou celosvětově velice uznávanou hrou a dokonce se považují za sportovní disciplínu. Odhadovaný vznik hry Šachy je okolo 15.století.

Mindok Halali!
399 Kč

Novinka

Zábavný lov pro dva hráče. Jeden hráč hraje za myslivce a dřevorubce, druhý za lišky a medvědy. Cílem hry je ulovit soupeře a případně další obyvatele lesa. Na začátku hry jsou všechny kartičky rozloženy na herním plánu lícem dolů. Postupným odkrýváním a posouváním těchto kartiček se hráči pokoušejí o co nejúspěšnější lov.

Albi Sherlock Holmes Případ vzácné mince
299 Kč 239 Kč

Hlavolamem vás provede brožura s tématickým detektivním příběhem, ve kterém slavného detektiva Sherlocka pronásleduje Moriartyho sluha. Úkolem je vložit přiloženou minci do dřevěného hlavolamu tak, aby vypadla otvorem vzadu.

Albi Sherlock Holmes Případ zapálené dýmky
299 Kč 239 Kč

Designová sada dřevěného hlavolamu ve tvaru dýmky, ze které máte za úkol vyndat popel, aniž byste ji zvedli ze stolu. Dokážete to? Kdybyste chtěli ještě trochu více potrápit vaši hlavu, vrhněte se na sirkové hlavolamy Sherlocka Holmese.

Piatnik Rummikub Twist

Piatnik Rummikub Twist

Hodnocení: 4,9
599 Kč 449 Kč

Nová verze oblíbené rodinné hry Rummikub se speciálními žolíky! Sestavujte skupiny a postupky z čísel, které máte ve stojánku. Kombinujte již vyložené kameny, přestavujte a rozhazujte vyložené kombinace. Cíl je jednoduchý, vyložit jako první všechny své kameny.

Piatnik Honeycombs

Piatnik Honeycombs

Hodnocení: 4,7
499 Kč 479 Kč

Zábavná hra na způsob domina Honeycombs je super zábava pro celu rodinu. Cílem této hry je složit co nejvíce obrázkových destiček tak, aby se z každé strany propojily stejné motivy obrázků. Prověřte svůj postřeh a schopnost kombinovat. Vhodné pro hráče od 7 let.

Piatnik Rummikub XXL

Piatnik Rummikub XXL

Hodnocení: 5
599 Kč 539 Kč

Rummikub XXL je rodinná hra s čísly, která je velkou výzvou pro každého! Hra má pouze návod v německém a maďarském jazyce. Kdo myslí logicky, vyhrává!

Albi Sherlock Holmes Trojitá výzva
299 Kč

Trojitá výzva obsahuje 3 sady logických her ze Světa Sherlocka Holmese. Jedna prověří vaši schopnost myslet jinak, druhá schopnost řešit hádanky či anagramy a třetí schopnost dedukce.

Cluedo Harry Potter CZ

Cluedo Harry Potter CZ

Hodnocení: 4,7
999 Kč 939 Kč

Temné síly znovu ožívají v této napínavé hře s motivem Harryho Pottera. Přátelé se zdánlivě ztrácí a tvou povinností je najít je! Můžeš se stát Harrym, Ronem, Hermionou, Ginny, Lenkou nebo třeba i Nevillem. Zjisti, kdo za vším stojí, jaké kouzlo a předmět útočník použil, a hlavně – kde byl student napaden. Troufneš si na to?

Albi Mozkovna Záhadné případy
219 Kč

Mozkovna Záhadné případy je skvělá svižná vzdělávací hra pro jednoho a více hráčů. Procvičte své mozkové závity na záhadných případech. Kdo z vás přijde dříve na správné řešení?

Piatnik Rummikub Mini - plechovka
319 Kč

Rummikub v plechovce je rodinná hra s čísly, která je velkou výzvou pro každého! Hrací kameny vykládejte do postupek, nebo skupin. Sledujte vyložené kameny na stole, kombinujte a využívejte je ve svůj prospěch.

Albi Šachy - dřevěné

Albi Šachy - dřevěné

Hodnocení: 4,7
399 Kč 349 Kč

Klasická hra šachy v luxusním provedení. Dřevěné šachy od Albi jsou určeny pro 2 hráče a doporučený věk hráčů je od 5 let. Skládací hrací deska slouží zároveň jako praktická krabička na hru!

ADC Blackfire Hypergrid-33%
749 Kč 499 Kč

Akce

Hra Hypergrid má 3 základní pravidla vedoucí k vytvoření linie stejné barvy. Jeden ze dvou hráčů, který je právě na tahu, pokládá na mřížku 3×3 body dva žetony různé barvy. Takto se na tazích střídají, dokud se nezbaví všech svých žetonů v pěti barvách.

Piatnik Šachy ECO

Piatnik Šachy ECO

Hodnocení: 4,7
299 Kč

Šachy jsou často označovány jako hra králů. Jedná se o klasickou a logickou hru pro dva hráče, která je lidstvu známá již od 6. století. Šachy jsou v praktickém zavíracím provedení.

Rubik Rubik's Race - společenská hra
599 Kč 449 Kč

Užijte si novou dimenzi hry s klasickým populárním hlavolamem Rubikova kostka. Vaším úkolem je složit vzor podle vylosované předlohy dříve než soupeř. Hra je skvělá na rozvoj jemné motoriky, logického myšlení a vnímání.

Albi IQ Fitness - Matematické úlohy
249 Kč 239 Kč

Řada IQ Fitness nabízí 5 druhů karetních úloh pro bystré hlavy. Luštíte raději šifry nebo spíše počítáte? Máte vizuální představivost a baví vás řešit graficky zpracované rébusy? IQ Fitness nabízí něco pro každého.

Albi Mozkovna Logické hádanky
249 Kč

Mozkovna Logické hádanky je skvělá svižná vzdělávací hra pro jednoho a více hráčů. Procvičte své mozkové závity na logických hádankách. Kdo z vás přijde dříve na správné řešení?

Albi 50 rébusů do kapsy - Překvapivá řešení
199 Kč 159 Kč

Čtyři varianty kapesních hádanek, které prověří váš mozek a zamotají mysl. V krabičce najdete úkoly vizuální, jazykové, logické, matematické a další. Obtížnost kartiček je různá a hodí se tak pro zkušené řešitele i pro úplné nováčky.

Piatnik Namořní bitva cestovní
199 Kč 149 Kč

Cestovní verze klasické hry Lodě. Hru si nyní můžete vzít kamkoli s sebou, takže si jí můžete užít třeba na dovolené nebo na cestách. Princip zůstává stejný jako u klasické hry, hráči si rozmístí své lodě a snaží se jeden druhému loď potopit.

MaDe Šachy 44x44 cm

MaDe Šachy 44x44 cm

Hodnocení: 3,7
499 Kč 469 Kč

Soubor klasických her jako jsou šachy, dáma a backgamon to vše v jednom balení. Rozkládací hrací deska slouží zároveň jako box pro úschovu figurek a hracích kostek. Velikost hrací desky 43 × 43 cm. Velikost figurky krále 8 cm.

Albi 50 rébusů do kapsy - Záludné hádanky
199 Kč 169 Kč

Čtyři varianty kapesních hádanek, které prověří váš mozek a zamotají mysl. V krabičce najdete úkoly vizuální, jazykové, logické, matematické a další. Obtížnost kartiček je různá a hodí se tak pro zkušené řešitele i pro úplné nováčky.

Albi IQ Fitness - Grafické úlohy
249 Kč 209 Kč

Řada IQ Fitness nabízí 5 druhů karetních úloh pro bystré hlavy. Luštíte raději šifry nebo spíše počítáte? Máte vizuální představivost a baví vás řešit graficky zpracované rébusy? IQ Fitness nabízí něco pro každého.