10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Pecka cena
Hasbro Cluedo Harry Potter CZ Hasbro Cluedo Harry Potter CZ
Hasbro Cluedo Harry Potter CZ

Dětská hra s tématem Harryho Pottera! Je to vzrušující Clue hra s kresbami, tématy a postavami inspirovanými světem Harryho Pottera. Využijte svých skrytých schopností detektiva a vyřešte záhadné zmizení spolužáka.

můžete mít DNES

Od MALL
Piatnik Rummikub Twist Hasbro Cluedo Harry Potter CZ
Piatnik Rummikub Twist

Nová verze oblíbené rodinné hry Rummikub se speciálními žolíky! Sestavujte skupiny a postupky z čísel, které máte ve stojánku. Kombinujte již vyložené kameny, přestavujte a rozhazujte vyložené kombinace. Cíl je jednoduchý, vyložit jako první všechny své kameny.

můžete mít DNES

Od MALL
Piatnik Honeycombs Hasbro Cluedo Harry Potter CZ
Piatnik Honeycombs

Zábavná hra na způsob domina Honeycombs je super zábava pro celu rodinu. Cílem této hry je složit co nejvíce obrázkových destiček tak, aby se z každé strany propojily stejné motivy obrázků. Prověřte svůj postřeh a schopnost kombinovat. Vhodné pro hráče od 7 let.

můžete mít DNES

Od MALL
Dino Magnetické šachy Rubik Logická hra Cube It
Dino Magnetické šachy

Elegantní provedení známé oblíbené hry. Magnetické figurky přináší jejich stabilitu při hře a jistotu při potřebě zachování zahraných pozic při dlouhodobých partiích. Zavírací box se šachovnicí umožňuje bezpečné uložení sady figurek.

můžete mít DNES

Od MALL
Rubik Logická hra Cube It Rubik Logická hra Cube It
Rubik Logická hra Cube It

Logická 3D hra Cube It zábavným způsobem děti učí skládat nevšední tvary z rubikových kostiček. Stačí si jen vybrat jednu z tří obtížností. Hra je ideální pro dva hráče, kteří si spolu mohou zasoutěžit v rychlosti stavění.

můžete mít DNES

Od MALL
Piatnik Rummikub original Rubik Logická hra Cube It
Piatnik Rummikub original

Rummikub je rodinná hra s čísly, která je velkou výzvou pro každého! Hrací kameny vykládejte do postupek, nebo skupin. Sledujte vyložené kameny na stole, kombinujte a využívejte je ve svůj prospěch. Kdo myslí logicky, vyhrává!

můžete mít DNES

Od MALL
Albi Mozkovna Logické hádanky Albi Mozkovna Logické hádanky
Albi Mozkovna Logické hádanky

Mozkovna Logické hádanky je skvělá svižná vzdělávací hra pro jednoho a více hráčů. Procvičte své mozkové závity na logických hádankách. Kdo z vás přijde dříve na správné řešení?

můžete mít DNES

Od MALL
Albi Šachy Albi Mozkovna Logické hádanky
Albi Šachy

Šachy si získaly nespočet příznivců různého věku a právem jsou tak označovány za hru královskou. Lze hrát klasickou partii, kdy cílem hry je dát šach-mat soupeřovu králi, ale můžete také zkusit další varianty. Podrobná pravidla hratelných variant naleznete uvnitř krabice.

můžete mít DNES

Od MALL
Teddies Logik společenská hra Albi Mozkovna Logické hádanky
Teddies Logik společenská hra

Retro hra určena pro dva hráče, vás jistě polapí a nepustí. Hráči si hrou užijí spoustu zábavy a zároveň potrénují své mozkové závity. Hráč nastaví pod stříškou kombinaci z pěti barevných kolíků a druhý hráč se ji snaží během deseti pokusů odhalit, po každém kole má indicie kolik kolíků je umístěno správně.

můžete mít DNES

Od MALL
Detoa Šachy a dáma dřevo společenská hra v krabici 35x23x4 cm Detoa Šachy a dáma dřevo společenská hra v krabici 35x23x4 cm
Detoa Šachy a dáma dřevo společenská hra v krabici 35x23x4 cm

Šachy s dámou. Být o krok napřed je velkou výhodou a je na čase tuto schopnost rozvíjet už v ranném věku. Přemýšlej, jaký tah má soupeř připravený a zamez mu v tom, aby tě porazil.

můžete mít DNES

Od MALL
Piatnik Šachy ECO Detoa Šachy a dáma dřevo společenská hra v krabici 35x23x4 cm
Piatnik Šachy ECO

Šachy jsou často označovány jako hra králů. Jedná se o klasickou a logickou hru pro dva hráče, která je lidstvu známá již od 6. století. Šachy jsou v praktickém zavíracím provedení.

můžete mít DNES

Od MALL
Piatnik Namořní bitva cestovní Detoa Šachy a dáma dřevo společenská hra v krabici 35x23x4 cm
Piatnik Namořní bitva cestovní

Cestovní verze klasické hry Lodě. Hru si nyní můžete vzít kamkoli s sebou, takže si jí můžete užít třeba na dovolené nebo na cestách. Princip zůstává stejný jako u klasické hry, hráči si rozmístí své lodě a snaží se jeden druhému loď potopit.

můžete mít DNES

Od MALL