Globalstar Satelitní messenger SPOT Gen3

Globalstar Satelitní messenger SPOT Gen3

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Když Vás dobrodružství zanese mimo dosah GSM služeb, SPOT Gen3 dá vědět Vaší rodině a přátelům, že jste v pořádku, případně pošle zprávu záchranným týmům s Vaší GPS polohou. Vše pouhým stisknutím tlačítka. Celý popis
3 789 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Doprava zdarma
Partner: NAVISAT

Skladem u partnera 5+ kusů

24.9.2021 - 27.9.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera NAVISAT

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100040420040

Popis

Když Vás dobrodružství zanese mimo dosah GSM služeb, SPOT Gen3 dá vědět Vaší rodině a přátelům, že jste v pořádku, případně pošle zprávu záchranným týmům s Vaší GPS polohou. Vše pouhým stisknutím tlačítka. Přidejte toto robustní, kapesní zařízení do Vaší základní výbavy a zůstaňte ve spojení, ať jste kdekoli. Ať žije dobrodružství! SPOT Gen3 je miniaturní sledovací jednotka předurčená k monitorování pohybu a zasílání zpráv v oblastech, kde nejsou dostupné běžné komunikační prostředy. Spot Gen3 kromě monitorování Vašeho pohybu umožňuje odesílání SMS zpráv na předdefinovaná čísla. Součástí takto zaslané SMS zprávy je vždy i informace o poloze. Trackování pohybu uživatele je prováděno v pravidelných intervalech a informace o poloze jsou zobrazovány na Google maps. Vaše pozice lze odesílat každých 5, 10, 30, nebo 60 minut. SPOT Gen3 bude posílat pozice tak dlouho, dokud je zařízení zapnuté a v pohybu (není třeba znovu nastavit po 24 hodinách).

Nové trackovací služby Spotu Gen3 povýší Vaše zkušenosti s přístrojem na další úroveň. Pouze se SPOTem Gen3 je sledování aktivováno na základě Vašeho pohybu. Snímač vibrací řekne SPOTu, aby zaznamenával polohu, když jste v pohybu, a sledování se zastaví, pokud se přestanete pohybovat. To je skvělá nová funkce pro úsporu baterie! A nemusíte mít na paměti znovu nastavit sledování po 24 hodinách.

Možné rozšížení trackingu:

Extreme Tracking získejte všechny skvělé vlastnosti neomezené sledování, ale s přidanou možností měnit  frekvenci odesílání až na každé 2 ½ minuty.

Delší životnost baterií SPOT Gen3 má přibližně dvojnásobnou výdrž baterie než SPOT Satellite GPS Messenger!

Tlačítka: SOS – žádost o okamžitou pomoc v ohrožení života, opakovaný záchranný signál, kterým je kontakována GEOS centrála. Help/SPOT Assist – předdefinovaná zpráva se žádostí o pomoc Check-in/OK – předdefinovaná zpráva potvrzující, že jsme v pořádku (SMS nebo email) Custom Message – doplňující uživatelsky definovaná zpráva (SMS nebo email)

Před použitím je nutné vlastní zařízení nejprve aktivovat na stránkách výrobce. Podívejte se na aktuální ceník služeb.