U nás na MALL.cz najdete více než 1 000 000 produktů, mezi nimi i zboží lovecké sedací hole. Pořiďte si pomůcky pro sport nebo kempování u nás na MALL.cz a využijte našich výhod:

Zobrazit více
  • Zakoupené zboží z kategorie lovecké sedací hole doručíme dnes, či jindy podle vašich preferencí.
  • Nákup si můžete vyzvednout i sami ve více než 700 výdejních místech.
  • Potřebujete si vybrané produkty z kategorie lovecké sedací hole nejprve vyzkoušet? S MALL Pay odložíte platbu za nákup klidně až o 30 dní.
  • Pokud nebudete spokojeni, můžete nám zboží vrátit do 14 dní.
  • Zákaznická podpora MALL.cz řeší požadavky zákazníků

Prohlédněte si nejnovější zbožíze sekce lovecké sedací hole či dejte na ostatní zákazníky a vybírejte z nejlépe hodnocených produktů. Pokud chcete na nákupu ušetřit, nenechte si ujít produkty ve výprodeji.

Chybí vám ještě něco? U nás na MALL.cz najdete spoustu zboží.

Zubíček LP42
2x

Zubíček LP42

785 Kč

Velká trojnožka s výškou po rozložení 60 cm se snadno vejde do každého batohu. Ideální pomocník při dlouhém čekání na loveckých akcích.

Partner: elovec
Zubíček LP 45

Zubíček LP 45

1 553 Kč

Oblíbená sedací hůl slouží ve složeném stavu jako opora při chůzi, po rozložení se z ní stává praktická sedačka. Nezbytné vybavení pro dlouhé lovecké akce nebo posedový lov.

Partner: elovec
Zubíček LP 43

Zubíček LP 43

1 140 Kč

Skládací sedačka je ideálním vybavením pro dlouhé lovecké akce nebo posedový lov, díky své velikosti se snadno složí do batohu.

Partner: elovec
Zubíček LP41

Zubíček LP41

610 Kč

Malá trojnožka s výškou po rozložení 50 cm se snadno vejde do každého batohu. Ideální pomocník při dlouhém čekání na loveckých akcích.

Partner: elovec