Genie Čtecí lupa M75

Genie Čtecí lupa M75

Hodnocení: 3
129 Kč

Novinka

Kulatá čtecí lupa se zvětšením 2× (velká čočka) a 4× (malá čočka). Průměr velké čočky 75 mm.

Genie Čtecí lupa M100
149 Kč

Novinka

Kulatá čtecí lupa se zvětšením 2× (velká čočka) a 4× (malá čočka). Průměr velké čočky 100 mm.

Levenhuk Zeno Gem M13

Levenhuk Zeno Gem M13

Hodnocení: 3
179 Kč 162 Kč

Lupa Levenhuk Zeno Gem M13 je skvělá pro hodináře, klenotníky a sběratele. Vestavěné LED osvětlení umožní pozorování za jakýchkoli podmínek. Čočka z optického plastu má maximální velikost zvětšení 60×. Komfortní velikost lupy umožňuje používat jí téměř kdekoli a mít jí stále u sebe, navíc plastové provedení je lehké a nepronese se.

Levenhuk Zeno Vizor G1

Levenhuk Zeno Vizor G1

Hodnocení: 1
199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zvětšovací brýle Levenhuk Zeno Vizor G1 jsou velmi vhodné pro práci s drobnými předměty a zároveň nechávají obě ruce volné. Čočku 20× z optického plastu lze v brýlích posunovat podle preference oka, či ji zcela oddělit. Pro lepší práci za jakýchkoli podmínek jsou v brýlích zabudovány LED diody napájené dvěma bateriemi CR1620.

Levenhuk Zeno Gem M11

Levenhuk Zeno Gem M11

Hodnocení: 4,7
249 Kč 226 Kč

Lupa Levenhuk Zeno Gem M11 vhodná pro klenotníky a hodináře, a to ve velmi praktickém kapesním provedení. Čočka poskytuje zvětšení až 40× a díky vestavěnému osvětlení přímo pod čočkou, je možnost využívat lupu za jakýchkoli podmínek. Praktickou funkcí je také ultrafialové osvětlení vhodné pro kontrolu pravosti bankovek.

Levenhuk Zeno Vizor G2

Levenhuk Zeno Vizor G2

Hodnocení: 2,3
299 Kč 256 Kč

Zvětšovací brýle Levenhuk Zeno Vizor G2 jsou velmi vhodné pro precizní práci s drobnými předměty a zároveň nechávají obě ruce volné. Dvě samostatné čočky z optického plastu 20× v brýlích lze posunovat podle preferencí. Pro lepší práci za jakýchkoli podmínek jsou v brýlích zabudovány dvě bílé LED diody napájené čtyřmi bateriemi CR1620.

Levenhuk Zeno Vizor N2

Levenhuk Zeno Vizor N2

Hodnocení: 5
299 Kč 280 Kč

Univerzální Lupa Levenhuk Zeno Vizor N2 je vhodná ke každodennímu užití díky možnosti zavěšení na krk a využití stolního stativu. Velká čočka z odolného a spolehlivého optického plastiku disponuje zaměřením od 2,5× do 5×. Pro lepší viditelnost a zaměření v jakýchkoli podmínkách je lupa vybavená také LED osvětlením napájeným třemi bateriemi AAA.

Levenhuk Zeno Vizor H3

Levenhuk Zeno Vizor H3

Hodnocení: 4,1
449 Kč 390 Kč

Akce

Praktická náhlavní bezobroučková lupa disponuje až 3,5× zvětšením. Levenhuk Zeno Vizor H3 umožňuje nainstalovat až 2 čočky najednou a tak je kombinovat. Díky praktické čelence můžete lupu používat bez držení. Nechybí integrované LED osvětlení, které vám dovolí pracovat i po tmě.

Levenhuk Zeno Vizor G3-25%

Levenhuk Zeno Vizor G3

Hodnocení: 4,5
399 Kč 299 Kč

Akce

Praktická náhlavní bezobroučková lupa disponuje až až 3,5× zvětšením. Levenhuk Zeno Vizor G3 je zasazená do brýlí, takže budete mít volné ruce pro manipulaci s předměty. V případě potřeby lze využít i čelenky, která je součástí balení. Nechybí integrované LED osvětlení, které vám dovolí pracovat i po tmě.

Levenhuk Zeno Vizor H2

Levenhuk Zeno Vizor H2

Hodnocení: 4,3
299 Kč

Lupa Levenhuk Zeno Vizor H2 vhodná pro hodináře nebo zlatníky. Díky praktické čelence je možné si lupu umístit na hlavu a mít volné ruce k práci. Lupa poskytuje zvětšení až 8× pomocí čočky ze speciální optického plastu. K lepšímu nasvícení pracovní plochy pomůže také zabudované LED osvětlení napájené dvěma bateriemi AAA.

Genie Čtecí lupa ML105 s LED osvětlením
299 Kč

Novinka

Obdélníková čtecí lupa se zvětšením 2× (velká čočka) a 4× (malá čočka). Rozměr velké čočky 95×50 mm. Integrované LED osvětlení, skládací rukojeť.

Levenhuk Zeno Vizor G4 - rozbaleno
499 Kč 464 Kč

Rozbaleno

Praktická náhlavní lupa zasazená do brýlí disponuje až až 25× zvětšením. Levenhuk Zeno Vizor G4 umožňuje pohodlnou obouruční manipulaci se zkoumanými předměty a otáčení čoček nahoru v případě, že se potřebujete podívat bez zvětšení. Nechybí integrované LED osvětlení, které vám dovolí pracovat i po tmě.

Levenhuk Zeno Desk D9
529 Kč 479 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lupa Levenhuk Zeno Desk D9 je skvělá k prohlížení malých předmětů. Tento optický nástroj disponuje bifokální čočkou z odolného optického plastu s velkým průměrem. Pohodlnější umístění lupy je možné díky ohebnému krku a speciální svorky. Vestavěné osvětlení umožní pozorování za jakýchkoli podmínek.

Levenhuk Zeno Vizor G5

Levenhuk Zeno Vizor G5

Hodnocení: 3
529 Kč 494 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lupa Levenhuk Zeno Vizor G5praktickou čelenkou s nastavitelným páskem, který nechává ruce volné k práci. Čočky jsou libovolně měnitelné podle požadovaného zvětšení. Pro lepší práci za jakýchkoli podmínek je zabudováno LED přisvětlení, které lze libovolně vypínat a zapínat. Lupa je vhodná pro precizní práci s malými předměty.

Levenhuk Zeno Vizor G6

Levenhuk Zeno Vizor G6

Hodnocení: 5
549 Kč 495 Kč

Binokulární Lupa Levenhuk Zeno Vizor G6 s praktickou volně nastavitelnou čelenkou umožňuje mít obě ruce volné k práci. Pro práci v jakoukoli denní i noční dobu je lupa vybavená LED přisvícením pro každý okulár zvlášť, které lze vypnout a zapnout dle potřeby. Lupa je vybavená také vyměnitelnými čočkami v rozmezí zvětšení 10×-25×.

Levenhuk Zeno Desk D13

Levenhuk Zeno Desk D13

Hodnocení: 4,5
599 Kč 540 Kč

Lupa Levenhuk Zeno Desk D13 je skvělá k prohlížení malých předmětů a vhodná pro vyšívání, čtení, klenotníky a také hodináře. Pohodlnější manipulace a přetvoření na ruční lupu je možné díky skládacímu krku. Osvětlení po obvodu velké čočky umožní pozorování za jakýchkoli podmínek. K napájení lupy postačí síťový adaptér nebo 2 baterie AA.

Levenhuk Zeno Desk D11

Levenhuk Zeno Desk D11

Hodnocení: 2,7
569 Kč 512 Kč

Lupa Levenhuk Zeno Desk D11 je skvělá k prohlížení malých předmětů. Tento optický nástroj disponuje nad sebou umístěnými čočkamiodolného optického plastu. Pohodlnější umístění lupy je možné díky ohebnému krku a nástroje „třetí ruka“. Vestavěné osvětlení napájené třemi bateriemi AA nebo síťovým adaptérem, umožní pozorování za jakýchkoli podmínek.

Viewlux Lupa 15×, 21 mm

Viewlux Lupa 15×, 21 mm

Hodnocení: 5
690 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktická lupa s 15× zvětšením je ideální pro všechny amatérské badatele. Viewlux lupa 15×, 21 mm má průměr čočky 21 mm a potěší decentním designem. Nechybí stylové černé pouzdro pro ochranu a snadné přenášení.

Viewlux Lupa s koženým pouzdrem 2,5×/5×, s osvětlením
690 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Praktická lupa s 2,5× zvětšením (5× na přídavné čočce) je ideální na cesty. Viewlux lupa s koženým pouzdrem 2,5×/5×, s osvětlením je vybavená LED světlem pro pohodlné detailní zkoumání. Lupa vyžaduje baterie. Potěší decentním designem a praktickým koženým pouzdrem.

Viewlux Lupa stojanová 1,5×, 129 mm, s osvětlením
725 Kč 699 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktická stolní bezobroučková lupa disponuje 1,5× zvětšením. Viewlux lupa stojanová 1,5×, 129 mm, s osvětlením se dá postavit na stůl a pomocí ohebného krku nastavit do ideální polohy. Je opatřená LED osvětlením, které vám pomůže prozkoumat všechny detaily. Ideální na čtení.

Viewlux Lupa 20×, 21 mm

Viewlux Lupa 20×, 21 mm

Hodnocení: 5
750 Kč

Praktická lupa s 20× zvětšením je ideální pro všechny amatérské badatele. Viewlux lupa 20×, 21 mm má průměr čočky 21 mm a potěší decentním designem. Nechybí stylové černé pouzdro pro ochranu a snadné přenášení.

Viewlux Klenotnická lupa 10×, 21 mm, s LED světlem
879 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktická lupa s 10× zvětšením je ideální pro zlatníky a klenotníky. Viewlux klenotnická lupa 10×, 21 mm, s LED světlem má průměr čočky 21 mm a je vybavená LED světlem pro pohodlné detailní zkoumání. Lupa vyžaduje 3× LR927 (knoflíkovou) baterii a potěší decentním designem.

Viewlux Klenotnická lupa 20×, 21 mm, s LED světlem
1 013 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktická lupa s 20× zvětšením je ideální pro zlatníky a klenotníky. Viewlux klenotnická lupa 20×, 21 mm, s LED světlem má průměr čočky 21 mm a je vybavená LED světlem pro pohodlné detailní zkoumání. Lupa vyžaduje 3× LR927 (knoflíkovou) baterii a potěší decentním designem.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Lupy.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Lupy výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Lupy akce.