Sensor Ponožky ThermoSnow-27%
345 Kč

249 Kč

Akce

Sensor Thermosnow jsou ponožky sendvičové konstrukce ideální do lyžáků a na zimní turistiku. Anatomicky tvarovaná klenba pro maximální pohodlí. Díky kvalitnímu materiálu spolehlivě zahřejí.


SmartWool W Phd Ski Medium Pattern-30%
699 Kč

489 Kč

Akce

Smartwool Women's PhD Ski Medium Pattern jsou dámské lyžařské podkolenky, vyrobeny z vlny merino, zajišťující teplo a sucho. Podkolenky dokonale sedí díky technologii 4 Degree Elite fit system.


SmartWool Phd Ski Light Elite Pattern-40%
649 Kč

389 Kč

Akce

Smartwool W Phd Ski Light Elite Pattern jsou pánské lyžařské podkolenky, vyrobeny z vlny merino, zajišťující teplo a sucho. Podkolenky dokonale sedí díky fixačním popruhům a mají odvětrávací zóny.


SmartWool Phd Slopestyle Light Elite-40%
599 Kč

359 Kč

Akce

Pánské lyžařské ponožky Smartwool Phd Slopestyle Light Elite. Ponožky jsou vyrobené z merino vlny s příměsí syntetických materiálů. Materiál je odolný vůči zápachu.


Bridgedale Ski Midweight+ Women'S-20%
699 Kč

559 Kč

Akce

Dámské opravdu teplé a plně polstrované lyžařské ponožky s užší konstrukcí pro dámskou nohu, které Vám splní všechny vaše požadavky.


Sensor Ponožky ThermoSnow Dots-42%
345 Kč

199 Kč

Akce

Sensor Thermosnow Dots jsou ponožky sendvičové konstrukce ideální do lyžáků a na zimní turistiku. Anatomicky tvarovaná klenba pro maximální pohodlí. Díky kvalitnímu materiálu spolehlivě zahřejí.


SmartWool W Phd Pro Free Ski-40%
699 Kč

419 Kč

Akce

Pánské lyžařské podkolenky SmartWool W Phd Pro Free Ski nabízí pohodlí, které na svahu potřebujete. Podkolenky dokonale sedí díky technologii 4 Degree Elite fit system.


SmartWool W Phd Slopestyle Medium-39%
689 Kč

419 Kč

Akce

Dámské lyžařské ponožky Smartwool W Phd Slopestyle Medium. Ponožky jsou vyrobené z merino vlny s příměsí syntetických materiálů. Materiál odolný vůči zápachu.


Sensor Snow 2-Pack-38%

Sensor Snow 2-Pack

Hodnocení: 5
535 Kč

329 Kč

Akce

Výhodné balení 2 ks podkolenek Snow od značky Sensor! Vysoké a teplé zimní ponožky s pružným nápletem a řadou technických prvků jsou ideální do lyžáků a na zimní turistiku.


Sensor Snow Pro-39%

Sensor Snow Pro

Hodnocení: 5
395 Kč

239 Kč

Akce

Sensor Snow Pro je lyžařská anatomicky tvarovaná tenká technická ponožka sendvičové konstrukce. Užijte si lyžování a další zimní sporty v těchto pohodlných ponožkách!


Sensor Zero Merino-34%

Sensor Zero Merino

Hodnocení: 4,5
455 Kč

299 Kč

Akce

Ponožky Sensor Zero Merino sendvičové konstrukce s anatomicky tvarovanou klenbou jsou skvělé na zimní turistiku i do lyžáků. Merino vlna zajišťuje špičkové izolační vlastnosti, nesráží se a neplstnatí.


Bridgedale Ski Midweight+-50%
699 Kč

349 Kč

Akce

NEVYBRALI JSTE SI ? Velký výprodej sportovního oblečení a obuvi najdete ZDE.

Pánské teplé a plně polstrované lyžařské ponožky z merino vlny. Y heel konstrukce dohlíží na správné usazení ponožek, aby vás při lyžování neobtěžovaly puchýře a otlaky.


Bridgedale Ski Midweight-55%
679 Kč

299 Kč

Akce

NEVYBRALI JSTE SI ? Velký výprodej sportovního oblečení a obuvi najdete ZDE.

Pánské středně teplé lyžařské ponožky Bridgedale z merino vlny určené na sjezdovky, freeride nebo skialpy.


Icebreaker Wmns Ski+ Lt Otc-40%
749 Kč

449 Kč

Akce

Icebreaker Wmns Ski+ Light OTC jsou dámské lyžařské ponožky s lehčím polstrováním. Ponožky jsou vyrobeny z kvalitní Merino vlny, mají výborné termoizolační vlastnosti, jsou prodyšné a odolné vůči pachům.


Icebreaker Wmns Ski+ Med Otc-40%
799 Kč

479 Kč

Akce

Icebreaker Wmns Ski+ Medium OTC jsou dámské lyžařské ponožky se středním polstrováním. Ponožky jsou vyrobeny z kvalitní Merino vlny, mají výborné termoizolační vlastnosti, jsou prodyšné a odolné vůči pachům.


SmartWool Phd Ski Medium Pattern-40%
699 Kč

419 Kč

Akce

Pánské lyžařské podkolenky SmartWool PhD Ski Light PatternMerino vlny. Ponožky jsou zesílené v oblasti holení a pat proti otlačení, mají speciální zóny inspirované lidskou anatomií.


SmartWool W Phd Ski Light Elite Pattern-49%
649 Kč

329 Kč

Akce

NEVYBRALI JSTE SI ? Velký výprodej sportovního oblečení a obuvi najdete ZDE.

Smartwool W Phd Ski Light Elite Pattern jsou dámské lyžařské podkolenky, vyrobeny z vlny merino, zajišťující teplo a sucho. Podkolenky dokonale sedí díky fixačním popruhům a mají odvětrávací zóny.


Mico dětské lyžařské ponožky Ski Super Thermo
690 Kč

640 Kč

Dětské lyžařské ponožky Mico SuperThermo jsou vyrobené z Merino vlny s termoregulací Primaloft, které z ponožek dělá jedny z nejteplejších na trhu. Nohy budou vždy v teple.