Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 10696115

Botanic Maca extrakt 4:1 20g

Botanic Maca extrakt 4:1 20g

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Maca je zdrojem důležitých látek pro obyvatele vysokohorských oblastí. Stejně tak může být přínosná i pro nás. Celý popis
149 Kč
Zboží od: Botanic
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
149 Kč
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
S novou kartou za

7.10.2022 - 10.10.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

SLOŽENÍ LEPIDIUM MEYENII

Rozbory odhalily hned několik farmakologicky důležitých látek. Jedná se především o přírodní steroly v čele se saponiny. Další látky jsou například esenciální aminokyseliny, kterých Maca obsahuje 7. Jen pro představu – esenciální aminokyseliny jsou ty, které si tělo nedokáže vyrobit samo. Musíme je tedy přijímat v potravě. Nesmíme zapomenout ani na vitamíny. V Mace jsou obsaženy následující – A, B1, B2, B6, C a E. Podstatné jsou i stopové prvky, minerály, ale i vláknina, nebo například třísloviny. Kdybychom si chtěli vyjmenovat všechny, bylo by jich až moc. Pojďme si radši povědět něco o účincích.

ÚČINKY MACY

  • Fyzické zdraví
  • Duševní zdraví
  • Vytrvalost
  • Vitalita
  • Plodnost

VEDLEJŠÍ ÚČINKY

Po dobu, kdy je Maca užívána, nebyly zaznamenány žádné vedlejší účinky, které by nějak škodily našemu organismu. Jako skupiny, které by měli užívání konzultovat s lékařem, jsou považovány těhotné a kojící ženy.

DÁVKOVÁNÍ MACI PERUÁNSKÉ

Forma extraktu v prášku je výhodná vzhledem k malému indikovanému množství. Celkem se uvádí 0,5–1 gram denně (1–2 odměrky 0,5g). To představuje zhruba jedna až dvě odměrky. Začněme s menším dávkováním a postupně navyšujme, ať dáme tělu čas látky přijmout.

JAK SPRÁVNĚ UŽÍVAT

Prášek můžeme například rozmíchat ve 200 mililitrech vody, přidat do jogurtu, nebo jiného pokrmu. Je to jen na naší fantazii.