Tefal Ingenio mačkadlo na brambory K2071214
289 Kč

Mačkadlo na brambory v klasické barvě značky Tefal. Náčiní je vyrobené z nylonu a zesíleno přidáním 15% skelných vláken. Odolné vysokým teplotám až do 230°C.

Lodos JUNIOR mačkadlo na brambory
469 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lis na brambory vyrobený ze zdravotně nezávadného hliníku. Lodos JUNIOR mačkadlo lze využít na brambory a jinou vařenou zeleninu. Vysoká kvalita zaručí dlouhou životnost.

Tescoma Mačkadlo na brambory a těsto GrandCHEF
729 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Celonerezové mačkadlo vynikající pro přípravu bramborového pyré a polévkových těstovin. Kuchyňské nářadí GrandCHEF vyniká špičkovým provedením a vysokou odolností.

Tescoma Mačkadlo na brambory a těsto HANDY
519 Kč

Vynikající pro přípravu bramborové kaše a polévkových těstovin. Uvařené brambory do něj vložíte, stisknete rukojeť a můžete servírovat! Díky jedinečné konstrukci je mačkadlo pevné, výkonné a současně lehké.

Stanley Rogers Šťouchadlo na brambory 30cm, nerez
399 Kč 259 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Šťouchadlo na brambory značky Stanley Rogers bude skvělým pomocníkem ve vaší kuchyni. Lze jej použít také na rozmačkání jahod či jiného ovoce nebo vařené zeleniny. Je vyrobeno z nerez materiálu.

Tescoma Šťouchadlo na brambory President (638684)
399 Kč

Ze série President od Tescomy pochází také toto masivní šťouchadlo na brambory, které je vyrobeno z ušlechtilé nerez oceli. Má praktické očko na zavěšení. Doplňuje širokou řadu kuchyňského náčiní a žádná hospodyňka se bez něj neobejde.

Fackelmann Šťouchadlo OVAL 25 cm, 2H/INOX
179 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Šťouchadlo Fackelmann je praktickým pomocníkem pro přípravu kaší či šťouchaných brambor. Toto šťouchadlo je vyrobeno z kombinace plastového a nerezového materiálu. Ergonomické držadlo zaručuje komfortní manipulaci a je opatřeno očkem pro snadné zavěšení. Šťouchadlo lze umývat v myčce nádobí.

Fackelmann Šťouchadlo na brambory 26 cm, SENSE
199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Šťouchadlo na brambory SENSE značky Fackelmann usnadní práci v kuchyni. Je vyroben z kvalitního materiálu s odolností do 270°C. Držadlo je měkké a disponuje ergonomickým tvarem pro lepší úchyt. Mačkadlo je možné používat na potahované nádobí bez rizika poškrábání. Vhodné i do myčky.

Zwilling Mačkadlo na brambory
1 015 Kč 909 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Mačkadlo na brambory TWIN Pure od ZWILLING se usadí ve vaší kuchyni po prvním použití. Díky ergonomické rukojeti a modernímu designu vám bude dělat při používání jedině radost.

Westmark Lis na brambory, noky nerez "Quadro"
1 259 Kč

Lis na brambory WESTMARK se čtyřmi různými nástavci. Tento celonerezový nástroj dokáže vyrobit šťouchané brambory, bramborové pyré, špecle, zmrzlinové špagety atd. Lis je ergonomicky tvarovaný pro pevné držení a je opatřen opěrkou na hrnec se dvěma drážkami pro různé velikosti hrnců.