CAMP Ice Master
799 Kč

729 Kč

Camp Ice Master jsou lehké univerzální nesmeky. Vhodné pro sněhová pole i na kluzká náledí na zimních chodnících měst.


CAMP Frost
1 390 Kč

1 226 Kč

Kompaktní 6-ti hroté mačky Camp Frost určené pro turistiku s nastavitelnou šířkou. Pasují na velikosti bot 36–47 EU. Dodáváno včetně skladovacího obalu.


CAMP Stalker Universal
2 790 Kč

2 383 Kč
+ doprava zdarma

Universální dvanáctihroté mačky Stalker Universal v provedení s řemínky. Mačky jsou vhodné jak pro ledovcovou turistiku, tak do smíšeného terénu. Jsou dodávané s vyhazovači sněhu a obalem na mačky.


Climbing technology Ice Traction
879 Kč

755 Kč

Víceúčelové protiskluzové hroty Climbing Technology Ice Traction. na silikonovém návleku. Hodí se vždy, když potřebujete jistý krok na sněhu a ledu a nechcete si s sebou brát klasické mačky.


Climbing technology Nevis Flex Bar 10P
2 199 Kč

1 979 Kč

Desetihroté mačky Climbing Technology Nevis Flex Bar 10P jsou ideální především na lehčí turistiku v horských oblastech s ledovcovými poli. Patentovaná tvrzená ocel s lakovaným povrchem zaručuje dlouho životnost a pevnost. Speciální přední hroty umožní lepší stabilitu na zledovatělém sněhu.


Climbing technology Nuptse Evo Classic
2 399 Kč

2 194 Kč
+ doprava zdarma

Climbing Technology Nuptse Nuptse Evo Classic jsou mačky vhodné k turistice na ledovcích, horolezectví, mixovému lezení apod. Mají dvanáct dlouhých a pevných hrotů, které zajistí dobrou přilnavost v čerstvém i zamrzlém sněhu. Širší profil v prostřední části zvyšuje stabilitu během pohybu. Přední hroty dobře plní svoji úlohu během výstupu ve strmém, zledovatělém terénu.


Grivel AirTech New Matic
3 750 Kč

3 544 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vysoce kvalitní a skladné mačky nové generace. Grivel Air Tech NM jsou kloubové mačky určené na boty se zoubkem na patě. Tyto mačky jdou nastavit i na velmi malou botu. Pár posledních hrotů na předním dílu má dvojité zahnutí zabezpečující lepší adhezi při sestupu či traverzu.


Grivel Air Tech COM (w/Antibott)
3 750 Kč

3 490 Kč
+ doprava zdarma

Mačky s 12 ostrými hroty jsou vhodné pro mixové cesty z ledu a skal a disponují systémem Antibott. Jsou vysoce kvalitní, lehké a zabírají minimum prostoru, protože je lze složit do sebe. Grivel Air Tech COM (w/Antibott) mají nastavitelnou velikost od čísla 35 do 46.


Grivel Air Tech NC (w/Antibott)
3 750 Kč

3 616 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Mačky s 12 ostrými hroty jsou vhodné pro mixové cesty ze skal a ledu a mají systém Antibott. Jsou vysoce kvalitní, lehké a zabírají minimum prostoru, protože je lze složit do sebe. Grivel Air Tech COM (w/Antibott) mají nastavitelnou velikost od čísla 35 do 46.


Grivel RAN Light (w/bag)
950 Kč
919 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Odlehčené mačky se 13 ocelovými hroty jsou vhodné na každodenní použití v horských oblastech. Dají se utáhnout suchým zipem a silikonovými pásky a využijí je především dřevorubci nebo záchranáři. Grivel RAN Light (w/bag) jsou ošetřeny antikorozní úpravou a neublíží jim tedy ani sníh, mokrá tráva nebo zledovatělý terén.


Grivel RAN (w/bag)
800 Kč

724 Kč

Lehké mačky s antikorozní úpravou a 13 hroty vyrobenými z oceli zajistí pohodlnější a bezpečnější chůzi po zledovatělém terénu. Nesmeky se dají utáhnout silikonovými pásky a suchým zipem. Grivel RAN (w/bag) jsou vhodné záchranáře, údržbáře v lyžařských oblastech a fotografy hor.


Singing Rock Fakir II Classic
2 590 Kč

2 351 Kč
+ doprava zdarma

Singingrock Fakir II Classic jsou kloubové mačky s 12-ti hroty pro všechny terény z chrom-molibdenové oceli. Mačky jsou ideální pro klasické horské výstupy a ledovcovou turistiku.


Singing Rock Fakir II Semi-classic
2 790 Kč

2 639 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Singingrock Fakir II Semi-classic jsou kloubové mačky s 12-ti hroty pro náročné terény z chrom-molibdenové oceli s rychloupínací patkou. Asymetrický tvar umožňuje optimální připnutí na botu.


Grivel Spider yellow (w/Bag)
950 Kč

872 Kč

Nesmeky s 10 hroty jsou vhodné pro jakoukoliv obuv díky své univerzální velikosti. Zaručují bezpečnost na ledovém, sněhovém a mokrém povrchu. Grivel Spider yellow (w/Bag) využijí dřevorubci, údržbáři v lyžařských oblastech, fotografové i záchranáři.