CAMP Ice Master

CAMP Ice Master

Hodnocení: 5
799 Kč 729 Kč

Camp Ice Master jsou lehké univerzální nesmeky. Vhodné pro sněhová pole i na kluzká náledí na zimních chodnících měst.

Climbing technology Ice Traction
879 Kč 759 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Víceúčelové protiskluzové hroty Climbing Technology Ice Traction. na silikonovém návleku. Hodí se vždy, když potřebujete jistý krok na sněhu a ledu a nechcete si s sebou brát klasické mačky.

Singing Rock Fakir II Semi-classic
2 790 Kč 2 509 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Singingrock Fakir II Semi-classic jsou kloubové mačky s 12-ti hroty pro náročné terény z chrom-molibdenové oceli s rychloupínací patkou. Asymetrický tvar umožňuje optimální připnutí na botu.

Singing Rock Fakir II Classic
2 590 Kč 2 329 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Singingrock Fakir II Classic jsou kloubové mačky s 12-ti hroty pro všechny terény z chrom-molibdenové oceli. Mačky jsou ideální pro klasické horské výstupy a ledovcovou turistiku.

Grivel RAN Light (w/bag)
950 Kč 719 Kč

Odlehčené mačky se 13 ocelovými hroty jsou vhodné na každodenní použití v horských oblastech. Dají se utáhnout suchým zipem a silikonovými pásky a využijí je především dřevorubci nebo záchranáři. Grivel RAN Light (w/bag) jsou ošetřeny antikorozní úpravou a neublíží jim tedy ani sníh, mokrá tráva nebo zledovatělý terén.

Grivel RAN (w/bag)
800 Kč 719 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lehké mačky s antikorozní úpravou a 13 hroty vyrobenými z oceli zajistí pohodlnější a bezpečnější chůzi po zledovatělém terénu. Nesmeky se dají utáhnout silikonovými pásky a suchým zipem. Grivel RAN (w/bag) jsou vhodné záchranáře, údržbáře v lyžařských oblastech a fotografy hor.

CAMP Stalker Universal
2 790 Kč 2 379 Kč
+ doprava zdarma

Universální dvanáctihroté mačky Stalker Universal v provedení s řemínky. Mačky jsou vhodné jak pro ledovcovou turistiku, tak do smíšeného terénu. Jsou dodávané s vyhazovači sněhu a obalem na mačky.

Climbing technology Nuptse Evo Classic
2 399 Kč 2 219 Kč
+ doprava zdarma

Climbing Technology Nuptse Nuptse Evo Classic jsou mačky vhodné k turistice na ledovcích, horolezectví, mixovému lezení apod. Mají dvanáct dlouhých a pevných hrotů, které zajistí dobrou přilnavost v čerstvém i zamrzlém sněhu. Širší profil v prostřední části zvyšuje stabilitu během pohybu. Přední hroty dobře plní svoji úlohu během výstupu ve strmém, zledovatělém terénu.

Climbing technology Nevis Flex Bar 10P
2 199 Kč 1 979 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Desetihroté mačky Climbing Technology Nevis Flex Bar 10P jsou ideální především na lehčí turistiku v horských oblastech s ledovcovými poli. Patentovaná tvrzená ocel s lakovaným povrchem zaručuje dlouho životnost a pevnost. Speciální přední hroty umožní lepší stabilitu na zledovatělém sněhu.

Grivel AirTech New Matic
3 750 Kč 3 459 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Vysoce kvalitní a skladné mačky nové generace. Grivel Air Tech NM jsou kloubové mačky určené na boty se zoubkem na patě. Tyto mačky jdou nastavit i na velmi malou botu. Pár posledních hrotů na předním dílu má dvojité zahnutí zabezpečující lepší adhezi při sestupu či traverzu.

CAMP Frost

CAMP Frost

Hodnocení: 4
1 390 Kč 1 229 Kč
+ doprava zdarma

Kompaktní 6-ti hroté mačky Camp Frost určené pro turistiku s nastavitelnou šířkou. Pasují na velikosti bot 36–47 EU. Dodáváno včetně skladovacího obalu.

Grivel Air Tech COM (w/Antibott)
3 750 Kč 3 489 Kč
+ doprava zdarma

Mačky s 12 ostrými hroty jsou vhodné pro mixové cesty z ledu a skal a disponují systémem Antibott. Jsou vysoce kvalitní, lehké a zabírají minimum prostoru, protože je lze složit do sebe. Grivel Air Tech COM (w/Antibott) mají nastavitelnou velikost od čísla 35 do 46.

Grivel Air Tech NC (w/Antibott)
3 750 Kč 3 449 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Mačky s 12 ostrými hroty jsou vhodné pro mixové cesty ze skal a ledu a mají systém Antibott. Jsou vysoce kvalitní, lehké a zabírají minimum prostoru, protože je lze složit do sebe. Grivel Air Tech COM (w/Antibott) mají nastavitelnou velikost od čísla 35 do 46.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: