Tescoma Magnetická lišta na nože PRESIDENT, s brouskem
499 Kč

Určeno pro přehledné uložení kuchyňských nožů s nerezovou čepelí na stěnu kuchyňské linky. Opatřeno silnými magnety pro bezpečné uchycení nožů, s brouskem s diamantovým povrchem pro jejich účinné broušení.

Toro Stojan na nože magnetický, akátové dřevo
509 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pěkný kousek do vaší kuchyně vám umožní mít nože vždy při ruce. Magnetická deska na nože vyrobená z akátového dřeva pod značkou Toro bude na vaší lince vypadat skvěle.

Richardson Sheffield Magnetický stojan na nože - Doodle
1 399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stojan má odkládací plochu o velikosti 21 × 30,5 cm. Magnetický stojan Richardson Sheffield na nože je revolučním vynálezem do vaší kuchyně jenž není jen praktický ale také stylový.

Kela Magnetická lišta na nože PLAN 36x5x1,5 cm
739 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lišta Plan značky Kela udrží nože díky zabudovanému magnetu. Lišta je vyrobená z nerezové oceli v matné upravě o délce 36 cm. Díky liště budou vaše nože vždy při ruce a bezpečně uložené z dosahu dětských rukou.

Kela Magnetická lišta na nože PLAN 45x5x1,5 cm
755 Kč 739 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lišta je vyrobená z nerezové oceli v matné upravě o délce 45 cm. Lišta Plan značky Kela udrží nože díky zabudovanému magnetu. Díky liště budou vaše nože vždy při ruce a bezpečně uložené z dosahu dětských rukou.

Banquet Deska magnetická na nože BAMBOO 25,5 x 21 cm
579 Kč 549 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Magnetická deska na nože je praktickým řešením pro přehledné uspořádání nožů. Banquet Deska magnetická na nože BAMBOO 25,5 × 21 cm je vybavena silným magnetem, který spolehlivě uchytí nože. Povrch desky je z bambusu.

Banquet Deska magnetická na nože RUBBERWOOD 30 x 12 cm
519 Kč 499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Magnetická deska na nože je praktickým řešením pro přehledné uspořádání nožů. Banquet Deska magnetická na nože RUBBERWOOD 30 × 12 cm je vybavena silným magnetem, který spolehlivě uchytí nože. Povrch desky je z gumovníkového dřeva.

Banquet Deska magnetická na nože GRANITE Grey 30 x 21,5 cm, MDF
399 Kč 379 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Magnetická deska na nože je praktickým řešením pro přehledné uspořádání nožů. Banquet Deska magnetická na nože GRANITE Grey 30 × 21,5 cm, MDF je vybavena silným magnetem, který spolehlivě uchytí nože. Povrch desky je z MDF s dekorem Granite Grey.

Banquet Deska magnetická na nože GRANITE Brown 30 x 21,5 cm, MDF
399 Kč 379 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Magnetická deska na nože je praktickým řešením pro přehledné uspořádání nožů. Banquet Deska magnetická na nože GRANITE Brown 30 × 21,5 cm, MDF je vybavena silným magnetem, který spolehlivě uchytí nože. Povrch desky je z MDF s dekorem Granite Brown.

Brund EASY CUT magnetická lišta na nože 45cm
619 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nerezová magnetická lišta na nože o délce 45 cm z řady EASY CUT značky BRUND najde uplatnění v každé kuchyni. Moderní zpracování pro všechny, kteří oceňují každodenní funkčnost a vysokou kvalitu provedení.

Banquet Deska magnetická na nože ACACIA 26 x 23 cm
519 Kč 499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Magnetická deska na nože je praktickým řešením pro přehledné uspořádání nožů. Banquet Deska magnetická na nože ACACIA 26 × 23 cm je vybavena silným magnetem, který spolehlivě uchytí nože. Povrch desky je z akáciového dřeva.

Banquet Lišta na nože magnetická CULINARIA 49 cm
209 Kč 199 Kč

Magnetická lišta na nože CULINARIA o délce 49 cm je praktický pomocník do každé kuchyně. Díky ní budete mít nože neustále po ruce. Povrch lišty je z plastu v černé barvě. Pevné uchycení nožů zajišťuje dvojice silných magnetických pásků.

Berndorf-Sandrik Profi-Line magnetická lišta na nože 45cm
521 Kč 434 Kč

Magnetická lišta na nože má dva silné magnety, které poskytují rychlé, bezpečné a přehledné odložení nožů. Profi-Line lišta značky Berndorf-Sandrik bude nad vaší linkou vypadat skvěle.

Brund EASY CUT magnetická lišta na nože 35cm
543 Kč

Nerezová magnetická lišta na nože o délce 35 cm z řady EASY CUT značky BRUND najde uplatnění v každé kuchyni. Moderní zpracování pro všechny, kteří oceňují každodenní funkčnost a vysokou kvalitu provedení.

Catler MKB 10 Torri Blok na nože
2 290 Kč 2 190 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Magnetický stojan na nože od značky Catler dobře vypadá, je precizně řemeslně provedený a navíc splňuje svou funkci na jedničku. Jeho tvar je kompaktní, přesto ale udrží až 10 velkých nožů. Je zhotoven z kvalitního bukového dřeva a obsahuje silný magnet, který udrží i ty největší nože.

Catler MKB 10 Adda Blok na nože
3 190 Kč 2 990 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Magnetický stojan na nože od značky Catler splňuje svou funkci na jedničku a navíc vypadá jako umělecké dílo. Je zhotoven z kvalitního ořechového dřeva a obsahuje silný magnet, který udrží až 10 z těch největších nožů.

Banquet Lišta magnetická na nože AKCENT 33 cm
199 Kč 150 Kč

V prodeji od 2. 4.

Magnetická lišta na nože AKCENT o délce 33 cm je praktický pomocník do každé kuchyně. Uchycení nožů zajišťuje dvojice silných magnetických pásků. Díky liště budete mít nože neustále po ruce. Povrch lišty je z nerezu v matné úpravě.