Catler MKB 10 Torri Blok na nože
2 290 Kč 2 197 Kč

Magnetický stojan na nože od značky Catler dobře vypadá, je precizně řemeslně provedený a navíc splňuje svou funkci na jedničku. Jeho tvar je kompaktní, přesto ale udrží až 10 velkých nožů. Je zhotoven z kvalitního bukového dřeva a obsahuje silný magnet, který udrží i ty největší nože.

Catler MKB 10 Adda Blok na nože
3 190 Kč 2 990 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Magnetický stojan na nože od značky Catler splňuje svou funkci na jedničku a navíc vypadá jako umělecké dílo. Je zhotoven z kvalitního ořechového dřeva a obsahuje silný magnet, který udrží až 10 z těch největších nožů.

Berndorf-Sandrik Profi-Line magnetická lišta na nože 45cm
521 Kč 389 Kč

Magnetická lišta na nože má dva silné magnety, které poskytují rychlé, bezpečné a přehledné odložení nožů. Profi-Line lišta značky Berndorf-Sandrik bude nad vaší linkou vypadat skvěle.

Tescoma Magnetická lišta na nože PRESIDENT, s brouskem
519 Kč

Určeno pro přehledné uložení kuchyňských nožů s nerezovou čepelí na stěnu kuchyňské linky. Opatřeno silnými magnety pro bezpečné uchycení nožů, s brouskem s diamantovým povrchem pro jejich účinné broušení.

Fiskars Magnetický držák na nože 1001483
489 Kč 439 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Elegantní a silný magnet k bezpečnému zavěšení nožů na určeném místě. Vyroben z černého plastu s matným kovovým okrajem. Součástky k montáži jsou součástí dodávky.

Banquet Lišta na nože magnetická CULINARIA 49 cm
209 Kč 199 Kč

Magnetická lišta na nože CULINARIA o délce 49 cm je praktický pomocník do každé kuchyně. Díky ní budete mít nože neustále po ruce. Povrch lišty je z plastu v černé barvě. Pevné uchycení nožů zajišťuje dvojice silných magnetických pásků.

Banquet Lišta magnetická na nože AKCENT 33 cm
199 Kč 169 Kč

Magnetická lišta na nože AKCENT o délce 33 cm je praktický pomocník do každé kuchyně. Uchycení nožů zajišťuje dvojice silných magnetických pásků. Díky liště budete mít nože neustále po ruce. Povrch lišty je z nerezu v matné úpravě.

Fontignac Magnetický držák
699 Kč 249 Kč

Magnetická lišta na nože od značky Fontignac umožní přehledné uspořádání nožů. Bez rizika pořezání při hledání toho pravého nože.

Banquet Deska magnetická na nože RUBBERWOOD 30 x 12 cm
519 Kč 409 Kč

Magnetická deska na nože je praktickým řešením pro přehledné uspořádání nožů. Banquet Deska magnetická na nože RUBBERWOOD 30 × 12 cm je vybavena silným magnetem, který spolehlivě uchytí nože. Povrch desky je z gumovníkového dřeva.

Toro Stojan na nože magnetický, akátové dřevo
509 Kč

Pěkný kousek do vaší kuchyně vám umožní mít nože vždy při ruce. Magnetická deska na nože vyrobená z akátového dřeva pod značkou Toro bude na vaší lince vypadat skvěle.

Kela Magnetická lišta na nože PLAN 36x5x1,5 cm
675 Kč 549 Kč

Lišta Plan značky Kela udrží nože díky zabudovanému magnetu. Lišta je vyrobená z nerezové oceli v matné upravě o délce 36 cm. Díky liště budou vaše nože vždy při ruce a bezpečně uložené z dosahu dětských rukou.

Banquet Deska magnetická na nože ACACIA 26 x 23 cm
519 Kč 409 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Magnetická deska na nože je praktickým řešením pro přehledné uspořádání nožů. Banquet Deska magnetická na nože ACACIA 26 × 23 cm je vybavena silným magnetem, který spolehlivě uchytí nože. Povrch desky je z akáciového dřeva.

Brund EASY CUT magnetická lišta na nože 45cm
616 Kč 419 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nerezová magnetická lišta na nože o délce 45 cm z řady EASY CUT značky BRUND najde uplatnění v každé kuchyni. Moderní zpracování pro všechny, kteří oceňují každodenní funkčnost a vysokou kvalitu provedení.

Banquet Deska magnetická na nože BAMBOO 25,5 x 21 cm
579 Kč 549 Kč

Magnetická deska na nože je praktickým řešením pro přehledné uspořádání nožů. Banquet Deska magnetická na nože BAMBOO 25,5 × 21 cm je vybavena silným magnetem, který spolehlivě uchytí nože. Povrch desky je z bambusu.

Banquet Deska magnetická na nože GRANITE Brown 30 x 21,5 cm, MDF
399 Kč 309 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Magnetická deska na nože je praktickým řešením pro přehledné uspořádání nožů. Banquet Deska magnetická na nože GRANITE Brown 30 × 21,5 cm, MDF je vybavena silným magnetem, který spolehlivě uchytí nože. Povrch desky je z MDF s dekorem Granite Brown.

Amefa Magnetická lišta na nože Artisan 38 cm
309 Kč 239 Kč

Magnetická lišta na nože značky Amefa vám udělá pořádek na kuchyňské lince. Lištu lze snadno zavěsit na zeď a odložit na ni nejpoužívanější nože.