Geomag Mechanics Gravity 330-39%
2 490 Kč 1 499 Kč

Akce

Geomag je jedinečná magnetická stavebnice, která pomáhá rozvíjet kreativitu, jemnou motoriku, podněcovat fantazii a pronikat do tajů vědy a techniky. Objev svět neviditelných sil magnetismu obohacený o prvky gravitace.

Geomag Magicube Free Building 64-38%
3 640 Kč 2 229 Kč

Akce

Super velké balení kostek Magicube. Kostky lze skládat různými způsoby do různých tvarů. Jednoduché spojování a otáčení zvládnou i ti nejmenší. Díky speciální vnitřní konstrukci se kostičky vzájemně přitahují ze všech šesti stran!

Geomag Classic 60-40%
999 Kč 599 Kč

Akce

Magnetická stavebnice ze série Geomag Classic je vyrobena ze 100% recyklovatelného materiálu. Balení obsahuje kromě tyček a kuliček také 4 podstavce. Díky jednoduchému stavebnímu systému lze získat nekonečné množství tvarů. Lze kombinovat s jinými Geomag stavebnicemi.

Geomag Glitter 68-40%

Geomag Glitter 68

Hodnocení: 4,6
999 Kč 599 Kč

Akce

Stavebnice Geomag Glitter obsahuje 24 tyček, které obsahují třpytky. Díky jednoduchému stavebnímu systému lze získat nekonečné množství obrazců a tvarů. Lze kombinovat s jinými Geomag stavebnicemi.

Teddies Magnetická stavebnice 200 ks
1 099 Kč

Magnetická stavebnice umožňuje stavbu nejrozmanitějších tvarů, objektů a obrazců.Základním stavebním prvkem jsou magnetické tyčinky a poniklované kuličky. Podporuje tvořivost, představivost, jemnou motoriku a kombinační schopnosti.

Magformers Wow Starter-18%

Magformers Wow Starter

Hodnocení: 4,6
979 Kč 799 Kč

Akce

Velmi populární dárkové balení je ideální pro všechny konstrukční začátečníky. Obsahuje také vynikající výukové karty a obrazové návody. Nabízí překvapivě mnoho možností z relativně mála dílků.

Geomag Confetti 127

Geomag Confetti 127

Hodnocení: 4,9
1 990 Kč 1 699 Kč

Největší zástupce řady Confetti z těchto barev ti budou oči přecházet. Magnetické barevné tyčky, ti přinesou spoustu nových nápadů na stavění. Ponoř se do světa barev s novou kombinací barevných odstínů. Lze kombinovat s jinými Kids Geomag stavebnicemi.

Magformers Universal box-17%

Magformers Universal box

Hodnocení: 5
2 239 Kč 1 849 Kč

Akce

Universal Box je asi nejpraktičtější balení stavebnice Magformers v plastovém úložném boxu s přezkovým uzávěrem. Obsahuje dostatečné množství všech základních tvarů, vyvážený mix tvarů doplňkových, malého řidiče či pasažéra a navíc kompletní sadu koleček. Z Universal boxu postavíte nepřeberné množství domečků i hradů, letadel, lodí a zejména aut a strojů.

Magformers Primo box

Magformers Primo box

Hodnocení: 4,7
1 289 Kč 1 099 Kč

Akce

Cenově nejvýhodnější Magformers box s kolečky, figurkou a pevným samonosným podvozkem z trojitého obdélníku. Část čtverců je nahrazena plastovými nástavci, které nejen snižují cenu stavebnice, ale klíčové konstrukční prvky i zpevňují (magnetické spoje bývají citlivé na zátěž ve smyku, plastová krychle se ani nehne).

Geomag Panels 192

Geomag Panels 192

Hodnocení: 4,7
2 490 Kč 1 649 Kč

Geomag Panels je skvělá magnetická stavebnice. Z tyčinek a kuliček v balení lze složit nejrůznější obrazce a vyplnit je barevnými panely. Nahlédněte hravou formou do světa magnetismu a fyzikálních zákonů!

Magformers Transform Wheel Bugy
719 Kč

Nová stavebnice určená pro stavění nadupaných motocyklů, aut i čtyřkolek. Obsahuje 15 magnetických tvarů a 2 speciální podvozky. V kombinaci s jakýmikoliv dalšími dílky Magformers pestrost i velikost vozidel násobně narůstá. Většina ze stovek postavených aut a motorek z této stavebnice je i překvapivě odolná a lze je tudíž směle využívat i jako funkční hračku.

Geomag Color 127

Geomag Color 127

Hodnocení: 4,8
2 090 Kč 1 599 Kč

Geomag Color je skvělá magnetická stavebnice. Spojujte magnetické tyčinky díky ocelovým kuličkám a tvořte nejrůznější tvary a obrazce. Tyčinky u této řady jsou bezpečné i pro menší děti.

Magformers 30 Rainbow

Magformers 30 Rainbow

Hodnocení: 4,6
1 149 Kč 1 109 Kč

Z Magformers 30 postavíte již celou řadu nejrůznějších altánů, domečků, hradů, zvířat, roslin, ale i tolik oblíbených ozdob a šperků a samosebou jednoduchá Archimedova i Platónova tělesa. Dodává se v pestrém spektru mnoha výrazných barev (žlutá, oranžová, růžová, červená, tyrkysová, zelená, modrofialová, fialová a modrá) a patří k nejoblíbenějším „ochutnávkovým“ modelům.

Teddies Magnetická stavebnice 99 ks
469 Kč

Magnetická stavebnice umožňuje stavbu nejrozmanitějších tvarů, objektů a obrazců. Základním stavebním prvkem jsou magnetické tyčinky a poniklované kuličky. Stavebnice podporuje tvořivost, představivost, jemnou motoriku a kombinační schopnosti.

Magformers RC Bugy-19%

Magformers RC Bugy

Hodnocení: 5
3 289 Kč 2 649 Kč

Akce

Jedinečná stavebnice, která umožní vyrábět desítky různých aut, bugin, náklaďáků či vláčků, kterým nasadíte motorová kolečka a mohou pak jezdit na dálkové ovládání.

Magformers Pastelle 30

Magformers Pastelle 30

Hodnocení: 5
1 149 Kč 1 099 Kč

Klasická základní kolekce v měkkých pastelových barvách je určená především pro malé slečny. V kombinaci s poloprůhledným lesklým materiálem je opravdu velmi příjemná na pohled a kromě domečků a tradičních koulí je oblíbená pro výrobu klenotů a ozdob všeho druhu vč. vánočních (lze snadno naaranžovat do okna či na stromeček).

Magformers Wow House-16%

Magformers Wow House

Hodnocení: 4,7
1 079 Kč 899 Kč

Akce

Překvapivě mnoho možností z relativně mála dílků! Ideální zejména pro děti od 3 do 6 let na seznámení s didaktickými vlastnostmi stavebnic Magformers a jako ochutnávka toho, co se dá i z relativně malého počtu dílků vytvořit.

Magformers Master box
5 289 Kč 5 089 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Master box je první z velkokapacitních sestav dodávaných ve velkém plastovém úložném boxu s přezkovým uzávěrem, který již nabízí skutečně dostatečný tvůrčí rozmach těm, pro které se Magformers stalo seriózní zálibou.

Geomag Pro - L 174

Geomag Pro - L 174

Hodnocení: 4,9
2 590 Kč 1 839 Kč

Stavebnice Geomag Pro-L obsahuje kromě tyček a kuliček krásně barevné panely. Díky jednoduchému stavebnímu systému lze získat nekonečné množství tvarů. Lze kombinovat s jinými Geomag stavebnicemi.

Magformers RC Motokáry

Magformers RC Motokáry

Hodnocení: 5
1 279 Kč 1 139 Kč

Překvapivě mnoho možností z relativně mála dílků! Magformers R/C Motokáry jako ochutnávka toho, co se dá i z relativně malého počtu dílků vytvořit. Ze sady postavíte 6 druhů závodních aut, které mohou jezdit na dálkové ovládání.

Magformers Mastermind 115

Magformers Mastermind 115

Hodnocení: 4,8
4 249 Kč 4 039 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Cenově výhodné dárkové balení s velkým počtem základních i oblých dílků a doplňků. Vhodné pro větší architektonické stavby, auta, stroje, kolotoče, letadla. Velmi příhodná stavebnice i pro milovníky zvířat, dinosaurů a imaginárních nadpřirozených bytostí.

Magformers AERO Bugy

Magformers AERO Bugy

Hodnocení: 4,5
2 839 Kč 2 599 Kč

Aero je tato série pojmenována nejen kvůli magnetické vrtuli, která umožňuje tvořit větrné věže, helikoptéry, vznášedla a letadla všeho druhu, ale i proto, že sada obsahuje mnoho oblých tvarů a je z ní možné vytvářet řadu variací aerodynamických tvarů, což ocení malí designéři především u závodních aut, bugin, raket a kosmických korábů. Tento box obsahuje i dostatek dílků na sestavení úplného válce.

Magformers Universal PLUS
2 739 Kč 2 389 Kč

Universal PLUS je rozšířená verze nejpopulárnějšího boxu Universal, která obsahuje dostatečné množství nejrůznějších dílků v takovém počtu a poměru, aby bylo možné postavit co nejvíce rozmanitých staveb, a to zejména aut, strojů a robotů. Jednoznačně nejoblíbenější praktické balení vhodné především pro techničtěji zaměřené malé stavitele.

Magformers Můj první Magformers 30-17%
1 339 Kč 1 099 Kč

Akce

Kolekce pro nejmenší s výborně zpracovanými výukovými kartami a učebnicí barev/tvarů. Obsahuje 30 speciálně upravených dílků, které jsou odolnější proti oděrům a pronikání vlhkosti.

Geomag Confetti 83
1 290 Kč 1 139 Kč

Magnetická stavebnice ze série Geomag Confetti. Ponoř se do světa barev s novou kombinací holčičích a klučičích odstínů a barevných výplní. Díky jednoduchému stavebnímu systému lze získat nekonečné množství tvarů. Lze kombinovat s jinými Geomag stavebnicemi.

Magformers Creative 90

Magformers Creative 90

Hodnocení: 3,7
3 849 Kč 3 569 Kč

Magformers Creative je lahůdkou „vyšší střední třídy“ pro nezkrotnou obrazotvornost dětí i dospělých. Obsahuje v solidním množství i mnoho netradičních geometrických tvarů včetně oblých a vydutých dílů, takže možnosti kombinací a konstrukčních stylů jsou velmi pestré.

Magformers Stego box

Magformers Stego box

Hodnocení: 5
1 589 Kč 1 559 Kč

Zástupce nové řady cenově výhodných boxů, kde je část čtverců nahrazena plastovými nástavci, které nejen snižují cenu stavebnice, ale klíčové konstrukční prvky i zpevňují (magnetické spoje bývají citlivé na zátěž ve smyku, plastová krychle se ani nehne).

Geomag Mechanics Gravity 115-30%
799 Kč 559 Kč

Akce

Geomag je jedinečná magnetická stavebnice, která pomáhá rozvíjet kreativitu, jemnou motoriku, podněcovat fantazii a pronikat do tajů vědy a techniky. Sestavte si magnetické dělo, vystřelujte kuličky a překonávejte tak magnetickou přitažlivost.

Geomag Confetti 50-30%

Geomag Confetti 50

Hodnocení: 4,2
799 Kč 559 Kč

Akce

Geomag Confetti obsahuje magnetické barevné tyčky. Lze kombinovat s jinými Kids Geomag stavebnicemi. Široká škála jasných pastelových barev tyček a výplní nadchne úplně všechny!

Magformers Mini dinosauři 40-18%
1 589 Kč 1 299 Kč

Akce

Magformers mini dinosauři set je určen především ke stavbě dinosaurů, ale postavíte z něj i ledacos jiného. Velmi oblíbený set, neboť patří k těm levnějším, ovšem obsahuje dost pestrou paletu různých tvarů.

Magformers 14

Magformers 14

Hodnocení: 5
589 Kč 499 Kč

Akce

Magformers 14 je základní geometrická sada, ze které již lze vytvořit překvapivě mnoho různých jednoduchých staveb a geometrických těles včetně několika Platonských i Archimedových těles (např. tzv. malou kouli neboli čtrnáctistěn).

Geomag Magicube - Sada safari-34%
999 Kč 659 Kč

Akce

Sestav si z kostičkové stavebnice MagiCube zvířecí kamarády ze světa safari. Bude to lvíček, velbloud nebo zvířátko zcela podle tvojí fantazie? Užij si spousty zábavy při tvoření a rozvíjej při tom svoji kreativitu a motoriku.

Magformers Princess

Magformers Princess

Hodnocení: 5
2 479 Kč

Bohatě vybavený set Princess s LED lucernou je vyveden v měkkých pastelových barvách a je určen především pro malé slečny. V kombinaci s poloprůhledným lesklým materiálem je opravdu velmi příjemný na pohled.

Geomag Pink 104

Geomag Pink 104

Hodnocení: 5
1 590 Kč 1 039 Kč

Geomag Pink je dívčí magnetická stavebnice. Z tyčinek a kuliček v balení lze složit nejrůznější obrazce a vyplnit je barevnými panely. Nahlédněte hravou formou do světa magnetismu a fyzikálních zákonů!

Geomag Magicube Hmyz

Geomag Magicube Hmyz

Hodnocení: 5
399 Kč

Sestav si z kostičkové stavebnice Magicube zvířátka z říše hmyzu. A to jednoduše spojováním a otáčením magnetických kostiček. Díky speciální vnitřní konstrukci se kostičky vzájemně přitahují ze všech šesti stran!

Geomag Glow 104

Geomag Glow 104

Hodnocení: 4,6
1 890 Kč 1 519 Kč

Pomozte svým dětem v rozvoji prostorové představivosti a kombinačních schopností s touto stavebnicí svítící ve tmě. Z tyček a kuliček si mladí stavitelé mohou sestavit různé tvary ve dne i v noci.

Magformers MINI domeček Magdy
819 Kč 799 Kč

Obsahuje 17 magnetických tvarů a 16 funkčních doplňků včetně malé Magdy. Lze sestavovat různě architektonicky řešené tvary domečku, kde si dítě rozmístí nábytek a interierové doplňky dle vlastní fantasie.

Geomag Magicube Pre school 24
1 299 Kč

Velké balení kostek Magicube. Kostky lze skládat různými způsoby do různých tvarů. Jednoduché spojování a otáčení zvládnou i ti nejmenší. Díky speciální vnitřní konstrukci se kostičky vzájemně přitahují ze všech šesti stran!

Magformers Mini srub
1 179 Kč

Magformers Mini srub je skvěle navržená sada obsahující 48 dílků. Vynikající dárek pro každého architekta a milovníka přírody, oblíbený zejména u dívek.

Geomag Magicube Pre school 64-34%
3 380 Kč 2 199 Kč

Akce

Super velké balení kostek Magicube. Kostky lze skládat různými způsoby do různých tvarů. Jednoduché spojování a otáčení zvládnou i ti nejmenší. Díky speciální vnitřní konstrukci se kostičky vzájemně přitahují ze všech šesti stran!

Geomag Classic 142-31%
2 190 Kč 1 499 Kč

Akce

Magnetická stavebnice ze série Geomag Classic je vyrobena ze 100% recyklovatelného materiálu. Balení obsahuje kromě tyček a kuliček také 4 podstavce. Díky jednoduchému stavebnímu systému lze získat nekonečné množství tvarů. Lze kombinovat s jinými Geomag stavebnicemi.

Geomag Rainbow 72-31%
999 Kč 689 Kč

Akce

Magnetická stavebnice ze série Geomag Rainbow. Všechny barvy duhy v jedné stavebnici, tyčky i výplně v pastelové variantě. Díky jednoduchému stavebnímu systému lze získat nekonečné množství tvarů. Lze kombinovat s jinými Geomag stavebnicemi.

Magformers Motokára

Magformers Motokára

Hodnocení: 5
499 Kč 479 Kč

Překvapivě mnoho možností z relativně mála dílků! Magformers Motokáry jako ochutnávka toho, co se dá i z relativně malého počtu dílků vytvořit. Ze sady postavíte 6 druhů závodních aut.

Geomag Mechanics Gravity 243-34%
1 990 Kč 1 299 Kč

Akce

Geomag je jedinečná magnetická stavebnice, která pomáhá rozvíjet kreativitu, jemnou motoriku, podněcovat fantazii a pronikat do tajů vědy a techniky. Objev svět neviditelných sil magnetismu obohacený o prvky gravitace.

Geomag Confetti 68

Geomag Confetti 68

Hodnocení: 5
999 Kč 719 Kč

Jedinečná magnetická stavebnice, která pomáhá rozvíjet kreativitu, jemnou motoriku a nechává děti formou hry, pronikat do tajů vědy a techniky. Základem jsou magnetické barevné tyčky, které jsou doplněny výplněmi. Objekty ve 3D formátu mohou děti vzájemně kombinovat.

Magformers Extenzo box
1 689 Kč

Zástupce nové řady cenově výhodných boxů, kde je část magnetických dílků nahrazena plastovými nástavci, které nejen snižují cenu stavebnice, ale klíčové konstrukční prvky zpevňují a nabízejí nové možnosti tvarových kombinací. Extenzo box je těmito nástavci nejnabitější a kromě krychle obsahuje i trojboký hranol a sloupek se čtvercovým průřezem.

Magformers Pikant velký

Magformers Pikant velký

Hodnocení: 5
1 559 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pikant je název pro doplňkové balení menšího počtu magnetických dílků, kterými si můžete „dokořenit" již dříve zakoupenou základní sadu Magformers, která obsahuje převážně (anebo pouze) základní tvary, tedy čtverce a trojúhelníky.

Magformers Carnival

Magformers Carnival

Hodnocení: 5
1 889 Kč 1 729 Kč

Magformers Carnival je tematická stavebnice, ze které lze sestrojit mnoho variací točící se pouťové atrakce (houpačka, ruské kolo, kolotoč). Dva čtverce jsou vyplněny závěsnými protáčivými sedačkami s figurkami jásajících dětí, které lze do jakékoliv atrakce zabudovat jako skutečné pasažéry.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Dřevěné stavebnice.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Dřevěné stavebnice výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Dřevěné stavebnice akce.