Postershop Sada magnetů BMW 3
229 Kč 137 Kč
- 40 %

Poslední kus za tuto cenu!

Sada 9 kusů magnetek s motivy BMW je uložena v dárkové krabičce a nabízí se tedy jako ideální dárek pro všechny milovníky této automobilové značky. Své využití však najdou i ve vaší domácnosti, například na lednici k přichycení nákupního seznamu.

Postershop Sada magnetů - Vespa (A Small Car on Two Wheels)
169 Kč 131 Kč
- 22 %

Poslední kus za tuto cenu!

Každého milovníka legendárních motorek značky Vespa potěší sada magnetů Postershop Vespa (A Small Car on Two Wheels). Tyto magnety nadchnou jedinečným retro designem, díky němuž se stanou originální ozdobou lednice či jiného kovového podkladu. V sadě najdete celkem 9 magnetů.

Postershop Sada magnetů Provence
249 Kč 129 Kč
- 48 %

Akce

Sada 9 magnetek s motivy Provence v dekorační dárkové krabičce. Magnetky jsou ideálním dárkem pro milovnice levandulových polí a přírody.

Postershop Sada magnetů Coffee House
239 Kč 189 Kč

Sada 9 magnetek s motivy Coffee House v dekorační dárkové krabičce. Magnetky jsou ideálním dárkem pro vaše blízké a vhodné jsou především pro milovníky dobré kvalitní kávy.

Postershop Sada magnetů Pin Up
249 Kč 189 Kč

Sada 9 magnetek s motivy Pin Up v dekorační dárkové krabičce. Magnetky jsou ideálním dárkem pro vaše blízké a vhodné jsou především pro moderní hospodyňky.

Postershop Sada magnetů Varování
229 Kč 137 Kč
- 40 %

Akce

Souprava 9 kusů magnetek s motivy výstražných nápisů je uložena v dárkové krabičce a nabízí se tedy jako drobný originální dárek. Své využití však najdou i ve vaší domácnosti, například na lednici k přichycení nákupního seznamu.

Postershop Sada magnetů - Enjoy Life
169 Kč 148 Kč

Sada magnetů Postershop – Enjoy Life bude jejich vlastníkovi pomocí motivačních sloganů originálně připomínat, aby si pořádně užíval života. Tyto magnety jsou díky svému jedinečnému designu nepřehlédnutelné a skvěle tak ozdobí lednici či jinou kovovou plochu. V sadě jich najdete celkem 9.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: