Malé batohy (do 30 l) Deuter

Malý batoh se hodí na kratší výlety či vycházky po městě. Pohodlně do něj uložíte peněženku, telefon i svačinu a do větších batůžků naskládáte třeba i pláštěnku nebo notebook. Malý batoh by měl mít především dobře umístěné kapsy na drobnosti, které udrží pořádek.

Zobrazit více

Jaký je optimální objem malého batohu?

Malé batohy do města, na výlety i na sport mají objem cca 3 až 30 l.

Batoh 10 litrů

 • Batoh na kratší vycházky či sport. Pohodlně do něj uložíte klíče, peněženku, svačinu, pláštěnku i pití. Můžete ho také využít jako běžecký batoh.

Batoh 15 litrů

 • Univerzální batoh na procházky i celodenní výlety do města i do přírody. Vložíte do něj láhev, peněženku, svačinu či kompaktní pláštěnku.

Batoh 25 litrů

 • Malé turistické batohy, do kterých uložíte vše potřebné i na jeden až dvoudenní výlety.

Základem malého batohu je dostatek kapes

 • Malý batoh by měl mít dostatek vnitřních i venkovních kapes, které zajistí pořádek a přehlednost. Hodí se přihrádka či poutko na klíče, kapsy na drobnosti a batohy okolo 30 l mohou mít i speciální boční kapsu na vložení láhve či vnitřní kapsu na notebook. U malých batohů, které chcete vzít na běhání, je nutností kapsa na hydrovak.
 • Značka
  Deuter
  ×
-30%
Deuter Walker 16 Anthracite-Black

Deuter Walker 16

1 590 Kč
1 109 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Městský batoh o objemu 16 l disponuje skvělým odvětráváním díky Airstripes systému a vytvarovanými ramenními popruhy. Obsahuje prostor pro vložení dokumentů a 2 boční kapsy na lahve s vodou. Deuter Walker 16 má víko na přezku.

Od prodejce MALL
Deuter Walker batoh graphite-black 16 l

Deuter Walker batoh graphite-black 16 l

1 539 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Městský batoh o objemu 16 l disponuje odvětrávaným zádovým systémem Airstripes. Součástí jsou boční kapsy vhodné na lahve s vodou. Deuter Walker batoh graphite-black 16 l je opatřen přihrádkou na dokumenty či kapsička na cennosti.

Od prodejce MALL
Deuter X-Lite 26 26 L

Deuter X-Lite 26 26 L

1 999 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Batoh X Lite 26 je ideální na 1-denní túry nebozimní túry. Díky speciální konstrukci zad WinterLite vás nadchne co se týká komfortu a nízkéhmotnosti.Ať už na skialpové túře, freeride, na sněžnicíchnebo na sjezdovce – model X Lite 26 je perfektníspolečník v každém terénu.- vnitřní síťová komora- b…

Partner: Sport Denk
-14%
Deuter Schmusebär kiwi-arctic 8L
1x

Deuter Schmusebär kiwi-arctic 8L

1 050 Kč
899 Kč

Dětský batůžek o objemu 8 litrů disponuje dvěma bočními kapsami, které jsou vhodné na vložení lahví s vodou. Součástí jsou polstrovaná záda a ramenní popruhy. Deuter Schmusebär kiwi-arctic 8L je ideální na výlety.

Od prodejce MALL
Deuter UP Sydney teal-sage 22L

Deuter UP Sydney

3 090 Kč
3 019 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Batoh o objemu 22 litrů disponuje dvěma bočními kapsami, které jsou vhodné na vložení lahví s vodou. Součástí jsou polstrovaná záda a ramenní popruhy. Deuter UP Sydney má nastavitelný hrudní pás a odnímatelný bederní pás.

Od prodejce MALL
Deuter Vista Spot sage-forest 18L

Deuter Vista Spot

1 690 Kč
1 649 Kč
Akce

Batoh o objemu 18 litrů disponuje dvěma bočními kapsami, které jsou vhodné na vložení lahví s vodou. Součástí jsou polstrovaná záda a ramenní popruhy. Deuter Vista Spot má naimpregnovanou tkaninu odpuzující vodu.

Od prodejce MALL
-22%
Deuter UP Seoul 16L modrá

Deuter UP Seoul 16L

2 850 Kč
2 199 Kč

Srdce UP Seoul 16L značky Deuter bije pro město i pro přírodu současně. Šetří životní prostředí, protože na jeho výrobu je použito zhruba 37 PET lahví. Ergonomicky tvarovaný zádový systém Contact back obepne záda a rovnoměrně rozdělí obsah batohu. 

Od prodejce MALL

Malé batohy (do 30 l)

Malý batoh poslouží jak při kratších výletech do přírody či po městě, tak i při běhání a dalších sportech. Měli byste do něj pohodlně uložit klíče, telefon, peněženku i svačinu či pití.

Malé batohy do města

 • Malé batohy do města jsou často vybaveny kapsou na notebook, využijete je tak i na pracovních schůzkách či při cestách do školy.

Malý batoh na kolo

 • Malé batohy na jízdní kola mají aerodynamický tvar, aby co nejlépe přilnuly k tělu.

Malý dámský batoh

 • Malý batůžek do města využijí hlavně ženy, které do něj dají pár důležitých nezbytností. Hodí se také speciální přihrádka na zrcátko a pudřenku. Malé dámské batohy můžete najít jako sportovní doplněk a v koženém provedení se hodí také místo kabelky.

→ Populární malé batohy na turistiku vybírejte u výrobců Deuter, Osprey, Loap, Boll a dalších.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Malé batohy (do 30 l).
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Malé batohy (do 30 l) výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Malé batohy (do 30 l) akce.