Dětský Malířský Stojan s dárkem

Značka: Náš kód: 100005343039

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Dětský Malířský Stojan s dárkem

Set obsahuje stojan a obrázek kde se Váš umělec naučí malovat podle čísel. Vše potřebné je v balení. Celý popis

699

699 Kč včetně DPH

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100005343039

Popis

Popis produktu

Malířský dřevěný stojan pro malé školou povinné umělce je ideální výtvarnická pomůcka pro použití na malování či vystavování dětských uměleckých prací ve školách, družinách, výtvarnických kroužcích a různých centrech pro uměleckou tvorbu.

Stojan je vyroben z pevného bukového dřeva, je bez olejového ošetření, má posuvný horní a dolní úchop plátna pro snadnější manipulaci při malování či kreslení na pevný podklad. Je snadno složitelný a jeho nízká hmotnost Vám umožní snadný a rychlý přesun na jakékoliv místo. 

Parametry stojanu:

  • šířka podstavy – 42 cm
  • max. celková výška – 122 cm
  • max. výška plátna – 80 cm

Obsah obrázku:

  • 1 kulatý štětec
  • 7 kalíšků s akrylovou barvou 3ml (barva je neprůhledná, vysokopigmentovaná a poměrně světlostálá ) (barvy: bílá, žlutá, světle hnědá, zelená, černá, červená a šedá)
  • 1 předtištěna předloha s čísly
  • 1 hotová barevná předloha

Kromě setu kreativního malování podle čísel si připravte misku čisté vody (na rozředění barvy s vodou nebo na umytí štětce od předchozí barvy), papírový kapesník a plastický nebo skleněný talíř (na namíchání potřebné barvy). Místo na předloze vymalováváme dle čísla barvy, které je v něm vepsáno. Pokud jsou na určitém místě napsáno dvě čísla, tak na bočním plastovém nebo skleněném talíři rozmícháme dvě barvy podle číselného označení. Barva je rychleschnoucí a není třeba ji na konci fixovat.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Šířka podstavy 42 cm
Maximální výška plátna 80 cm
Minimální výška stojanu 122 cm
Maximální výška stojanu 122 cm
Hmotnost 2 kg